Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Barokke spiegel, deels gebeitst.

Barokke spiegel, deels gebeitst.

Un miroir Baroque partiellement au lavis.
Dim. 120 x 60 cm
SKU: 1012190619.
Category: Uncategorized.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #619
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #397

    Een doofpot van ijzer en messing.

    Un étouffoir en fer et laiton.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #744

    Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.

    Un vase en verre de Doyen, Havré-Ville. période Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #326

    Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.

    Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 235 x 120 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #446

    Fiam, Italy. Bijzettafeltje van gebogen glas en met een tablet van glas. Op wieltjes.

    Une petite table en verre plié et à tablette en verre. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 84 x 112 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #589

    Een fijn gesneden koekoeksklok. Zwitserland, omstreeks 1870. Met slinger en gewichten.

    Un coucou finement sculpté. Suisse,+- 1870. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #298
    Urgos

    Een tafelklok met maanwijzer. Werk UW20/8.

    Une pendule de table avec cadran lunaire. Travail UW20/8.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #219

    “Lezende man”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.

    ”Homme et lecture”. Huile sur toile. XIXème siècle. Restauration et retoilée.
    No longer available
    Dim. 76 x 62 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #512

    “Spelen op het strand”. Olieverf op paneel.

    ”Jouer sur la plage”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 22 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #694
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 & 73 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #58

    Kleine terrine van polychroom Parijs’ porselein, met onderschaal.

    Une petite terrine en porcelaine de Paris, avec présentoir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #85
    Marvin

    Een 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.

    Montre en or jaune 18 ct, le bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 61,90 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #122
    Venckeleer

    “Stilleven met gladiolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    ”Nature morte, glaïeuls”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.
    No longer available
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #490

    Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.

    Camée monté en broche en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 20,47 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #670
    Dinh Van

    Twee zilveren ringen. 925 ‰.

    Deux bagues en argent. 925 ‰.
    No longer available
    Dim. 14,86 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #242
    Simonne Beardswood

    “Jachtstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.

    ”Nature morte, la chasse”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.
    No longer available
    Dim. 73 x 89 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #299
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal incolore taillé. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #765

    Een zilveren armband met gouden bolletjes.

    Un bracelet en argent et boules en or.
    No longer available
    Dim. 17,56 g
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More