#326Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
#397Een doofpot van ijzer en messing.
Un étouffoir en fer et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#744Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.
Un vase en verre de Doyen, Havré-Ville. période Art Déco.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 70
#154Auguste MusinPeriod: 1852 - 1923“Uitvarende vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche quittant le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 1400 / 1800 -
#347Een lot van vijftien verschillende sigaren- en sigarettendoosjes.
#513Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Un Guanyin en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#754André GoezuPeriod: °1939“Haut bois”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 15/35 buiten de plaat.
”Haut bois”. Une lithographie. Signée et numérotée 15/35 hors planche.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#620DKNYEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 650 / 750 -
#215Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een huisje.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une petite maison.No longer availableDim. 24,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#381Een groot lot kunstboeken.
#490Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Camée monté en broche en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 20,47 gEstimate: € 300 / 400