Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Barokke verguld houten kerkkandelaar, gemonteerd op elektriciteit.

Barokke verguld houten kerkkandelaar, gemonteerd op elektriciteit.

Bougeoir d'église baroque en bois doré, monté sur électricité.
Dim. H. 134 cm
SKU: 3101230006.
Category: Hout.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #6
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #626

    Een houten ronde tafel met centrale poot.

    Une table ronde en bois avec pied central.
    No longer available
    Dim. h 72 cm & Ø 103 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #294

    Een rechthoekige vintage salontafel van licht hout. Vier poten met kruisverbinding in H. Scandinavië, jaren vijftig.

    Une table basse vintage rectangulaire en bois clair. Quatre pieds avec entretoise en H. Scandinavie, années cinquante.
    No longer available
    Dim. 50 x 149 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #616

    Een mahoniehouten ladenkastje met vijf laden met messingen trekkers en met een ingewerkt marmeren blad. Engeland, einde XIXde eeuw.

    Commode en acajou à cinq tiroirs avec anses en laiton et dessus en marbre incorporé. Angleterre, fin du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 104 x 69 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #596

    Staande klok. Geelkoperen wijzerplaat gemerkt Thomas Willson, Dunstable. XIXde eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en cuivre jaune marqué Thomas Willson, Dunstable. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H: 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #476

    Twee ronde Art deco tafeltjes, notenhout fineer.

    Deux tables rondes Art déco, placage de noyer.
    No longer available
    Dim. h 58,5 x Ø 59,5 cm
    Estimate: € 330 / 350
  • #630

    Een notenhouten tafel met vier verlengbladen tot 3,16m verlengbaar.

    Une table en noyer avec quatre rallonges extensibles jusqu'à 3,16 m.
    No longer available
    Dim. H: 72 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #336
    Thonet

    Een serie van zes pubstoelen van stoomgebogen hout, drie met beklede rug, drie met open rug. Zittingen bekleed met similileder. Gemerkt. Op aanvraag zijn er nog heel wat meer te verkrijgen.

    Une série de six chaises de pub en bois courbé à la vapeur, trois à dossier rembourré, trois à dossier ouvert. Sièges recouverts de simili cuir. Marquées. Beaucoup d'autres sont disponibles sur demande.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #699

    Een geaccoleerde mahoniehouten wandconsole met marmeren blad. Blad gerestaureerd.

    Une console murale en acajou de forme accolade avec dessus en marbre. Tablette restaurée.
    No longer available
    Dim. b: 78 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #296

    Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.

    Petit coffre à linge en chêne à deux panneaux moulurés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h47 x b81 x l42
    Estimate: € 60 / 80
  • #496

    Ronde mahonie tafel met verzilverde visvormige ornamenten op de poten, lichte kras op tafelblad.

    Table ronde en acajou avec ornements en forme de poisson en métal argenté sur les pieds, légère rayure sur le dessus de la table.
    No longer available
    Dim. h79cm x Ø88,5cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #556

    Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.

    Etagere en bois de placage avec montures en bronze de style Louis XV. Deux tablettes, celle du haut avec une petite galerie.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #186

    Eikenhouten tweedeurkast. Mooie paneeldeuren met barok lijstwerk. Duitsland, begin XIXde eeuw.

    Armoire à deux portes en chêne. Belles portes à panneaux avec moulures baroques. Allemagne, début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 195x62x200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #456

    Art deco salontafel van gefineerd notenhout.

    Table basse art déco en placage de noyer.
    No longer available
    Dim. h 57,5 x Ø 80 cm
    Estimate: € 230 / 250
  • #656

    Een eikenhouten armstoel met gestoken rugleuning. Engeland, XVIIde eeuw. Kleine letsels.

    Fauteuil en chêne à dossier sculpté. Angleterre, XVIIe siècle. Dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #606

    Hoge houten krantenstandaard met 5 houders op draaistuk, onderaan 3 poten.

    Porte-journaux haut en bois avec 5 supports sur pivot, 3 pieds en bas.
    No longer available
    Dim. h 166,5 x b 59 cm
    Estimate: € 230 / 250
  • #466

    Twee Art deco ronde tafeltjes, gefineerd walnoten hout.

    Deux 2 tables rondes art déco, placage de noyer.
    No longer available
    Dim. h 61 x Ø 60 cm
    Estimate: € 330 / 350
  • #314

    Een pendule in een grenenhouten kast met een notenhouten front. Beschilderde wijzerplaat (verweerd) met Romeinse cijfers en met rode Arabische cijfers tot 24. Kwikslinger. Compleet met sleutel.

    Une horloge dans un boîtier en pin avec une façade en noyer. Cadran peint (patiné) avec chiffres romains et chiffres arabes rouges jusqu'à 24. Pendule au mercure. Complet avec clé.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #436

    4 antiek gesculpteerde stoelen, met gecanneerde rug en zit. 19e eeuws.

    4 chaises antiques sculptées, à dossier et assise cannelés. 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. h112cm x b45cm x d42,5cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #226

    Een eikenhouten trogkast.

    Coffre à deux portes en chêne.
    No longer available
    Dim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #650

    Tafeltje met 2 laden in de gordel.

    Table avec 2 tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. 102x52x74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #599

    Een grote regulateur met mooi versierde notenhouten kast. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet en in werkende staat.

    Un grand régulateur avec un boîtier en noyer joliment décoré. Cadran émail blanc avec chiffres romains. Complet et en état de marche.
    No longer available
    Dim. H. 130 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #551

    Houten gesculpteerd beeld, Chinese krijger God “Guan Gong Yu”, fijn detail, lichte herstelschade aan hellebaard.

    Statue en bois sculpté, Dieu guerrier chinois "Guan Gong Yu", détail fin, légers dommages de réparation à la hallebarde.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 20 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #176

    Een tweedelige eikenhouten bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en bovenaan vier beglaasde deuren met latwerk. Engeland, Georgian stijl.

    Bibliothèque en chêne en deux parties avec quatre portes à panneaux en bas et quatre portes vitrées à croisillons en haut. Angleterre, style géorgien.
    No longer available
    Dim. 210 x 159 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #486

    Een Art deco étagere met walnotenfineer.

    Etagère art déco en placage de noyer.
    No longer available
    Dim. h 178 x b 90 x l30 cm
    Estimate: € 330 / 350

Other lots in this auction

  • #94
    Joz. De Swerts
    Period: 1890-1939

    “Portret van Jules De Swerts (broer van).” Olieverf op doek. Toegeschreven wegens provenance.

    "Portrait de Jules De Swerts (frère de)." Huile sur toile. Attribué en raison de la provenance.
    No longer available
    Dim. 123 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #644

    Een likeurstelletje met vijf borrels en een karaf op metalen schaaltje.

    Un service à liqueur avec cinq verres et une carafe sur un plat en métal.
    No longer available
    Dim. H: 7-21 cm
    Estimate: € 40
  • #673

    Een gevarieerd lot: een Afrikaanse vliegenmepper van buffelstaart en hout, een ingelegd Oosters handspiegeltje, een waaier van gelakt hout en bedrukt papier (letsel), een oude diabolo van hout, riet en been, gemerkt en met patent, een aardewerken pijp met lange stel, twee Afrikaans speertjes met kralen, een strijkstok, ingelegd met zilver en parelmoer, gemerkt J.P. Bernard, Bruxelles en een lang smeedijzeren haardijzer uit de XVIIde eeuw (135 cm).

    Un lot varié : une tapette à mouches africaine en queue de buffle et bois, un miroir à main oriental marqueté, un éventail en bois verni et papier imprimé (accident), un diabolo ancien en bois, roseau et os, marqué et avec brevet, une pipe en faïence à longue tige, deux lances perlées africaines, un arc incrusté d'argent et de nacre, marqué JP Bernard, Bruxelles et un long foyer en fer forgé du XVIIe siècle (135 cm).
    No longer available
    Dim. L: 7-140 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #382

    Een lot van zes antieke gravures (één ingelijst en vijf antieke kaarten).

    Lot de six gravures anciennes (une encadrée et cinq cartes anciennes).
    No longer available
    Dim. 24x42 cm 60x46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #155

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids total de +- 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 6 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #459

    “Scène met Krishna en vee.” Tangka op doek.

    "Scène avec Krishna et du bétail." Tangka sur toile.
    No longer available
    Dim. 52 x 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #205

    Parelcollier met grijze zoetwaterparels, zilveren slot.

    Collier de perles avec perles d'eau douce grises, fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 320
  • #198

    Een lot van 58 souvenirlepeltjes, waarbij 48 zilveren. Voornamelijk 800‰.

    Lot de 58 cuillères souvenirs dont 48 en argent. Principalement 800‰.
    No longer available
    Dim. 510 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #33
    Moustier

    Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.

    Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #668

    Beeld met twee flamingo’s, gemakeerd “ITALY” onderaan, lichte haarlijn schade aan voet.

    Statuette aux deux flamants roses, marquée « ITALY » en bas, petit cheveu au pied.
    No longer available
    Dim. h57cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #293

    Een houten tafelklokje omstreeks 1930. Kleine schade links boven en onder.

    Une horloge de table en bois vers 1930. Légers dommages en haut et en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. h 28,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #41

    Drie Afrikaanse gewichten van brons: een vis, een pad en een masker. Ghana.

    Trois poids africains en bronze : un poisson, un crapaud et un masque. Ghana.
    No longer available
    Dim. L: 7-14 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More