#256
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes. XIXème siècle.No longer availableDim. 210 x 150 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#615
Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
#331
Een Italiaanse vaas van groen glas met een decor van vlinders in zilveropleg. Gemerkt.
Un vase italien en verre vert et décor de papillons argentés.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#22Leon BruninPeriod: 1861-1949
“La lecture interrompue”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”La lecture interrompue”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 27 x 20,5.Estimate: € 30 / 40 -
#154Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Schuurtje op een zonnige dag”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite grange durant un jour ensoleillé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 180 / 200 -
#871Baccarat
Drie kleurloos kristallen schaaltjes.
#501
Een messingen weegschaal met gewichten. Portugees werk.
#136
Een marqueterie tafel met laden.
Une table marqueterie à tiroirs.No longer availableDim. 75,5 x 66 x 43,5 cmEstimate: € 240 / 280 -
#602
“Liggend naakt”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Mortier.
”Nu couché”. Techniques mixtes. Porte une signature: ‘Mortier’.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#377
Een gebeeldhouwd houten flessenhouder in de vorm van een monnik.
Un support à bouteilles en bois sculpté en forme d’un moine.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#498
Een maskertje en een wijze met kind van gebeeldhouwd ijzerhout.
Un petit masque et une statue d’un sage avec un enfant en bois de fer sculpté.No longer availableDim. h: 32 en 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#877
Een grote presse-papier van Italiaans glas met inclusies.
Un grand presse-papier en verre italien à inclusions.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50