Other lots by Melsen
Similar lots by type
-
#194“Religieuze scène”. Olieverf op doek. XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Scène religieuse”. Huile sur toile. XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#679“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#854Fre Steeman“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#852“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#859S. Meusel“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#864“Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Etang aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182Pierre Joseph Dierckx“Vader en zoon in het weefatelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Père et fils dans un atelier de tissage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 73 cmEstimate: € 420 / 480 -
#224Georges Steel“Paar rustende jongens”. Olieverf op doek, Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Paire de garçons au repos”. Huile sur toile. Signée Georges Steel, datée 1983.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 300 -
#184Henri Van Melle“Moeder met kinderen in rustiek interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Ekeren 1906.
”Mère et enfants et intérieur rustique”. Huile sur toile. Signée et datée Ekeren 1906.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#689Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#222Joseph François“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#662Roofthooft“Muziekgroep”. Mechanisch wandtapijt. XIXde eeuw.
”Groupe de musiciens”. Un tapis noué mécaniquement. XIXème siècle.No longer availableDim. 142 x 96 cmEstimate: € 60 / 100 -
#849louis Belen“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60 / 100 -
#214“Religieuze scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène religieuse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 500 / 800 -
#754Georges SteelPeriod: 1923 - 2010“Meisjesportret”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd 1979.
”Portrait de fille”. Huile sur carton de peintre. Signé et daté 1979.No longer availableDim. 32 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#624Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#203“Panoramisch landschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd DVH. Vlaamse School, XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Paysage panoramique”. Huile sur toile. Monogramme DVH. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 72 x 112 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#629Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000 / 1300 -
#862M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#274Bernard De Bruyn“Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée Bernard De Bruyn.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#174“Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.
”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.No longer availableDim. 50 x65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#759Van Dalen“Stadszicht met de Grootbrug te Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la ville de Malines et le pont Grootbrug”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#619Chetan“Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.
”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.No longer availableDim. 90 x 117 cmEstimate: € 400 / 500 -
#232Walter Teunink“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#283Een cavaleriesabel met vernikkelde schede. Omstreeks 1900.
Un sabre de cavalerie à fourreau en nickel. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#673Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van tekens van het eeuwige leven.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, décoration de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 140 / 160 -
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant in princesse geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 2,80 ct.No longer availableDim. 13,24 gEstimate: € 800 / 1000 -
#335Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. en een centrale amethist van ± 4,93 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,53 ct et d’une améthyste de ± 4,93 ct.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#884Sebregts“Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.
”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.No longer availableDim. 24 x 19,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#192M.J. L’Homme“Fond de Quarreux.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fond de Quarreux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#494“Landschap met sloot”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Berghe.
”Paysage et fossé”. Huile sur toile. Porte une signature: Berghe.No longer availableDim. 41 x 51,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#637Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.
Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.No longer availableDim. H: 94 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#272Floris Jespers“Duinlandschap”. Pastel. Gesigneerd.
”Paysage de dunes”. Pastel. Signée.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#604“Hooghstraat in Den Haag. Stadsscène”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Artsenius.
”Hooghstraat in Den Haag”. Scène de ville. Huile sur toile. Porte une signature: Artsenius.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 200 / 300 -
#126Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.
Une garde-robe à deux portes dont une porte étroite et une porte large.No longer availableDim. 185 x 170 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#256Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200 / 300

