Other lots in this auction
-
#36
Een klein eikenhouten bijzettafeltje met rond blad, getorste driepoot.
Petite table d'appoint en chêne à plateau rond, tripode torsadé.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 25/40 -
#241
Een goudgekleurde zamakken pendule met romantisch tafereel. Met slinger.
Une horloge en régule couleur or avec une scène romantique. Avec pendule.No longer availableDim. 30 x 52 cmEstimate: € 80/100 -
#627
Drie vaasjes van cloisonné op messing. Met houten sokkeltjes.
Trois vases en cloisonné sur laiton. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 19 & 24 cmEstimate: € 50/80 -
#196
Een gefineerd afgerond ééndeursmeubel, versierd met inlegwerk in de vorm van siervazen.
Meuble arrondi à une porte en placage de bois, décoré d'incrustations en forme de vases décoratifs.No longer availableDim. 124x49x100 cmEstimate: € 100/120 -
#655
Een art deco staander van smeed-en plaatijzer.
Un montant art déco en fer forgé et tôle.No longer availableDim. H. 99 cmEstimate: € 100/120 -
#170
Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,57 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,57 ct.No longer availableDim. 4,49 gEstimate: € 900/1000 -
#527Boch Frères Keramis
Een grote dekselvaas van blauw en wit porselein met een decor naar Chinees voorbeeld, onderaan gemerkt.
Un grand vase à couvercle en porcelaine bleue et blanche à motif chinois, marqué en bas.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 100/120 -
#666Louis de Poortere
Kadjar, een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.
Kadjar, un tapis en laine nouée mécaniquement au décor Bidjar. Fabrication belge.No longer availableDim. 330 x 250 cmEstimate: € 80/120 -
#575
Een ovale mahoniehouten tafel met gebeeldhouwde centrale driepoot. Verlengbaar maar zonder verlengbladen. Victoriaanse stijl. Vergezeld van zes soortgelijke stoelen met gevlochten zittingen (riet te vervangen). Diverse letsels.
Table ovale en acajou avec trépied central sculpté. Extensible mais sans rallonges. Style victorien. Accompagné de six chaises similaires aux assises tressées (cannage à remplacer). Dégâts divers.No longer availableDim. 76 x 117 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#361
Een kraanvogel van gesculpteerd jadeiet op houten sokkeltje. Chinees werk.
Une grue en jadéite sculptée sur un socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h:18 + 5 cmEstimate: € 50/80 -
#225
Een rechthoekige notenhouten eettafel op schuine gedraaide poten met vernauwingen en met smeedijzeren dwarsverbinding.
Une table de salle à manger rectangulaire en noyer sur des pieds inclinés tournés avec des étranglements et une entretoise croisée en fer forgé.No longer availableDim. 80 x 162 x 89 cmEstimate: € 200/300 -
#476
Oosters handgeknoopt tapijt wol.
Tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 333 x 248 cmEstimate: € 200/300