Similar lots by type
-
#379R. Van Oppen“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine avec voiliers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 41 cm x 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#584John PermekePeriod: 1914 - 1993“Abstract”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Abstrait". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 64 cmEstimate: € 150 / 200 -
#382“Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Navires". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#372“Spaans dorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Village espagnol". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#359Franz De Vadder“Vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Chalands de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22,5 cm x 15 cmEstimate: € 120 / 160 -
#669“Wandelaars bij een meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Promeneurs au bord d'un lac". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#322“Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 18,5 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#659“Aziatisch landschap met badende personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage asiatique avec personnages baigneurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#89“Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateau de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41,5 x 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#602Burnett“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Paris". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#229P.A. Tom“Hoeve met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ferme avec des vaches". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#614G. Kimzeke“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Route forestière ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#152Piet VolckaertPeriod: 1902-1973“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue avec chariot". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#404Philippe Soubiès“Composition Tomoyesque”. Een gemengde techniek. Gesigneerd en met een resumé van de kunstenaar.
"Composition Tomoyesque". Une technique mixte. Signé et avec un résumé de l'artiste.No longer availableDim. 29 cm x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2017“Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme au printemps". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 140 -
#319V. Delhaye“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 27 x 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#214Charles MichelPeriod: 1874 - 1967“Portret van een meisje met hond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait d'une fille avec un chien". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 122 x 84 cmEstimate: € 400 / 600 -
#579“Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 27-7-9.
« Randonneur dans un paysage de bruyère ». Huile sur toile. Monogrammée et datée 27-7-9.No longer availableDim. 51,5 cm x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#175“Portret van Hendrik VIII van Engeland”. Olieverf op paneel. Gebaseerd op het XVIe eeuwse origineel van Hans Holbein de Jongere. Mogelijk XIXe eeuw.
"Portrait d'Henri VIII d'Angleterre". Peinture à l'huile sur panneau. Basé sur l'original du XVIe siècle de Hans Holbein le Jeune. Peut-être 19ème siècle.No longer availableDim. 113 x 77 cmEstimate: € 250 / 350 -
#599E. Doorenbos“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Vue village". Huile sur toile. Signée et datée ‘75.No longer availableDim. 50 x 70 cm -
#532Een lot van vier moderne olieverfschilderijen op doek. Allen gesigneerd en gedateerd.
Lot de quatre peintures en huile sur toile. Les quatre signées et datées.No longer availableDim. 67 cm x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#174Luc VerleePeriod: °1939“Boerenkoppel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Couple de fermiers". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 200 / 300 -
#172Period: 1786 - 1871“De graflegging van Christus”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld in de Kirche am Hof te Wenen. Herdoekt en gerestaureerd. Draagt een handtekening “P. Van Bree”.
"L'ensevelissement du Christ". Huile sur toile. D’après l'exemple de la Kirche am Hof à Vienne. Retoilé” et restaurée. Porte une signature “P. Van Bree”.No longer availableDim. 123 x 93 cmEstimate: € 250 / 350 -
#569“Portret”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘Fr. S.’.
"Portrait". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'Fr. S.'.No longer availableDim. 18,5 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#563Een paar kleine gemberpotten van Chinees capucineporselein met een blauw-wit Kangxi decor van personages in tuinen. China, einde XVIIIde eeuw.
Une paire de petits pots à gingembre en porcelaine de Chine capucine à décor Kangxi bleu et blanc de personnages dans des jardins. Chine, fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 200 / 300 -
#106Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120 / 140 -
#180Een 18 K geelgouden damesring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague pour femme en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 350 / 400 -
#188François Frionnet (FFI)Bestekkoffer. Compleet voor twaalf personen. Enkel de suikertang manco. Gemerkt.
Ménagère. Complet pour douze personnes. Seule la pince à sucre manque.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#394Natacha Pirnay“Dreams”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/150.
"Rêves". Une lithographie. Signée et numérotée 22/150.No longer availableDim. 35 cm x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#481Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van tekens op een achtergrond van vegetale motieven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages sur fond de motifs végétaux.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#514Een opgezette roofvogel.
Un oiseau de proie empaillé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85Val Saint-LambertEen fluitvaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd Kopec en genummerd. Met label.
Vase flûte en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas, signé Kopec et numéroté. Avec étiquette.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#475Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#105Val Saint-LambertTwee vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. De grootste gemonteerd als lamp.
Deux vases en cristal taillé. En partie teinté vert dans la masse et orné d'une frise dorée. Marqué en bas. Le plus grand monté en lampe.No longer availableDim. H. 27 & 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#678Een roze koi van onyx op een voet van tropisch hardhout.
Un koï en onyx rose sur une base de bois dur tropical.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#242F. Klimesch“Stilleven met fruit en rozen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Nature morte aux fruits et aux roses". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300


