Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.
“Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.
H. Syhtam

“Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.

"Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.
Dim. 101 x 71 cm
SKU: 1804230129.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #129
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #492
    H. Uyttersprot

    “Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Village view". A painting, oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #159
    Albert Van Hecke
    Period: 1909 - 1993

    “Zicht op Tielrode (De Durme)”. Een schilderij, olieverf op doek, verso betiteld. Gedateerd ‘77, onderaan gesigneerd “AVHecke”.

    “View of Tielrode (The Durme)”. A painting, oil on canvas, titled verso. Dated '77, signed "AVHecke" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58 x 78 cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #182

    “Koeien en schapen in de wei”. Een schilderij olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter. Vermoedelijk oude herdoeking.

    "Cows and sheep in the meadow". A painting oil on canvas. Writtenly attributed to Paulus Potter. Probably old redo.
    No longer available
    Dim. 63 x 84 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #489
    De Vocht

    “Bloemenstilleven met Margrieten”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “De Vocht”.

    "Flower Still Life Daisies". A painting, oil on canvas. Signed "De Vocht".
    No longer available
    Dim. 59 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #204

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #209
    Wilhelmus Van Der Salm
    Period: 1918-1985

    “Soir sur le Lac”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Van Der Salm”.

    Soir sur le Lac. A painting, oil on panel. Signed "Van Der Salm".
    No longer available
    Dim. 40 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #384

    “Personage en pied”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Character full length". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #112
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd H.J. Pauwels”.

    "Winter village view". A painting, oil on canvas, signed at the bottom “H. J. Pauwels”.
    No longer available
    Dim. 59 x 89 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #419
    Dominique Van Osta
    Period: 1959

    “Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd op achterzijde.

    “Abstract composition”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 78 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #162
    Charles Houben
    Period: 1871-1931

    “Belgisch kamp in wulveringhem, 1917.” Olieverf op doek. Gesigneerd, gedateerd 1917. Door de ‘Section Artistique’ van het Belgische leger.

    “Belgian camp in Wulveringhem, 1917.” Oil on canvas. Signed, dated 1917. By the 'Section Artistique' of the Belgian army.
    No longer available
    Dim. 49 x 74 cm
    Estimate: € 260 / 320
  • #399

    “Abstract expressionisme”. Een schilderij, inkt op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd.

    “Abstract expressionism”. A painting, ink on paper. Signed and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #219
    Johan Messely
    Period: °1927

    “Zonnige bloementuin”. Een schilderij olieverf op doek, gesigneerd “Johan Messely”.

    "Sunny flower garden". A painting oil on canvas, signed "Johan Messely".
    No longer available
    Dim. 58 x 68 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #164
    Gérard Roosen
    Period: Leueven 1869 - 1935

    “Rozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Gerard Roosen”.

    “Roses”. A painting, oil on canvas. Signed "Gerard Roosen".
    No longer available
    Dim. 79 x 60 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #202

    “Vissersboten aan het strand”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel. Uit de catalogus van Van Herck.

    "Fishing boats on the beach". A 19th century painting, oil on panel. From the Van Herck catalogue.
    No longer available
    Dim. 34 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #482
    Wilhelm Mechnig

    “Bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “Wilhelm Mechnig”.

    "Flower Vase". A painting, oil on panel. Signed at the bottom "Wilhelm Mechnig".
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #392
    Schneider

    “Flecken und spritzen”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd “Schneider”.

    “Flecken und spritzen”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the bottom "Schneider".
    No longer available
    Dim. 29 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #184
    Jules Raiot

    “Kempens landschap met fietser”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    “Kempen landscape with cyclist”. A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #212
    J.J. Van de Sande-Bakhuyzen

    “Boerin met koeien aan het bos”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. vermelding achteraan 1925.

    "Farmer's wife with cows in the woods". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. entry at the back 1925.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #262
    Gabriel De Pauw

    “Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “De Pauw”.

    “Landscape with farm”. A painting, oil on canvas. Signed on the bottom "De Pauw".
    No longer available
    Dim. 38 x 48cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #389

    “Abstract portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier/paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    “Abstract portrait”. A painting, mixed media on paper/panel. Indistinctly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #412
    Rémy De Pillecijn

    “De Schavuit”. Een schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Rémy de Pillecijn”.

    "The Scaffold". A painting oil on canvas, signed at the bottom "Rémy de Pillecijn".
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #199
    H Deckers

    “Bloemenstilleven met viooltjes”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    “Flower Still Life with Pansies”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #254
    Edmond De Meulenaere
    Period: 1884 - 1963

    “Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    "Village view". A painting, oil on panel. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 48 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #179
    Meullenaer

    “Havenzicht Antwerpen”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    “Port view of Antwerp”. A painting oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #382

    “En över , en under”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd dubbel niet leesbaar.

    "En över, en under". A painting, watercolor on paper. Signed twice at the bottom, illegible.
    No longer available
    Dim. 18 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #303
    S.J. Hiegentlich

    Drie kaarten met knopen uit het begin van de jaren zestig. Haute Couture.

    Three cards with buttons from the early 1960s. Haute Couture.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #83

    Een fruithouten premium koekoek jachtklok. Diverse jachtelementen in houtsnijwerk oa hertenkop, jachthoorn, gehangen fazant en haas. 2 koekoek deurtjes met figuurtjes, label zijkant met melodie vermelding “O du lieber Augustin” en “Auch du wirst mich einmal betrügen”. Vermoedelijk, Zwarte Woud, uit de uurwerkschool van Furtwangen.

    A fruitwood premium cuckoo hunting clock. Various hunting elements in wood carving, including a deer's head, hunting horn, hung pheasant and hare. 2 cuckoo doors with figures, label on the side with melody mention "O du lieber Augustin" and "Auch du wirst mich einmal betrügen". Presumably, Black Forest, from the clockwork school of Furtwangen.
    No longer available
    Dim. 75 x 45cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #406

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #190

    Een 14 karaats witgouden schakelarmband bezet met briljanten in drie rijen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. (1 steentje ontbreekt).

    A 14 karat white gold link bracelet set with diamonds in three rows with a combined weight of +- 3.20 ct. (1 stone is missing).
    No longer available
    Dim. 14,56 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #187

    Een messingen lampenvoet, begin 20ste eeuw. Versierd met putto aan de voet.

    A brass lamp base, early 20th century. Decorated with putto at the foot.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #260

    Een paar 18 karaats witgouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    A pair of 18 karat white gold flower-shaped earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,83 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #59

    “Betere opbrengst” Een decoratieve heruitgave van een reclame-affiche voor Vitafort Gauverit.

    « Betere opbrengst» Une réédition décorative d'une affiche publicitaire pour Vitafort Gauverit.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #80

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 10 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 karat white and yellow gold ring "toi et moi" set with brilliants with a combined weight of +- 10 ct. and sapphires with a combined weight of +- 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,57 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #237
    Marc Sleen

    Een lot van drie albums, bestaande uit een eerste druk van ‘Het Rattenkasteel.’ & ‘De Erfenis van Nero’. We voegen er ‘De Lustige Kapoentjes Nr 1’ aan toe. Redelijke staat.

    A lot of three albums, consisting of a first edition of 'Het Rattenkasteel.' & 'The Legacy of Nero'. We add 'De Lustige Kapoentjes Nr 1' to it. Reasonable state.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 280
  • #326

    Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.

    A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.
    No longer available
    Dim. 96 x 50 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #27

    Een metalen fotokader met hellebaarden en helm met pluimen, met oude foto van een bezorgd kind.

    A metal photo frame with halberds and plumed helmet, with an old photo of a worried child.
    No longer available
    Dim. 31 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More