Other lots in this auction
-
#375
Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale turkoois van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une turquoise centrale de ± 10 ct.No longer availableDim. 6,84 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#23
Een gevarieerd lot oude postkaarten, chromo’s van Côte-d’or, kaarten met wielrenners en voetballers en eerste-dag uitgavens.
Un lot de cartes postales anciennes et chromos de Côte d’Or, des cartes en relation avec des joueurs de football et de cyclistes, et des éditions premier jour.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#146
Een eikenhouten broodkast met onderaan een paneeldeur en bovenaan een naar beneden toe openende deur met een opengewerkt karrewielmotief. In de achterwand een opening voor een beeldbuis.
Une armoire à pain à porte panneau en bas et au dessus une porte descendante avec décor ajouré d’une roue de charrue.No longer availableDim. 125 x 75 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#93Capodimonte
Groep flamingo’s. Veelkleurig Italiaans porselein. Gemerkt, genummerd 907/1000 en met opschrift “Vier Tosca”.
Un groupe de flamants roses en porcelaine italienne polychrome. Marquée et numérotée 907/1000 et écriture “Quatre Tosca”.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#780
Een verguld houten butlerspiegel.
Un miroir de butler à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 56 cmEstimate: € 65 / 100 -
#477Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
Negen diverse boeken, geïllustreerd door de kunstenaar.
Neuf livres différents, illustrations par l’artiste.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#522
“Genua”. Olieverf op doek. Achteraan een collectielabel Van Abbe, Eindhoven. Toegeschreven aan H.K. Ommes.
”Genua”. Huile sur toile. Label de collection Van Abbe au dos. Eindhoven. Attribué à H.K. Ommes.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#185Pierre Philippe
Een 18 karaats wit gouden horloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une montre en or blanc 18 ct à bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. bruto: 62,22 gEstimate: € 2000 / 2300 -
#467
Zes boeken over, door of geïllustreerd door Felix Timmermans.
”Six livres portant sur Felix Timmermans.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#736
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 285 x 204 cmEstimate: € 80 / 100 -
#513
“De Vos Reinaert”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
”Renart le renard”. Une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20 / 40 -
#143
Vier landkaarten betreffende Ethiopië, Litouwen en Moskou en Champagne.
Quatre cartes de l’Ethiopie, la Lituanie, Moscou et Champagne.No longer availableEstimate: € 80 / 120