Other lots by Pas
#482Wilfried PasPeriod: °1940Compositie als steun voor Middelheim in 1972. Litho. Gesigneerd onder plaat.
Composition à l’Occasion de Middelheim 1972. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
Composition à l’Occasion de Middelheim 1972. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50