#695
Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.
Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.No longer availableDim. 137 x 87 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#465
Un lot de six assiettes en porcelaine de Chine polychrome divers.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#494Leonor FiniPeriod: 1907 - 1996
“Meisjes met katten”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 63/275.
”Jeunes filles et chats”. Une lithographie. Signée et numérotée 63/275.No longer availableDim. 39,5 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#443
Bronzen vaasje met draak. Chinees werk.
#452Hisao
“Geisha”. Olieverf op karton.
”Geisha”. Huile sur carton.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 80/120 -
#714Rioul
“Edel koppel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Couple noble”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 120/200 -
#103H. Kelck
”Vrouw met een kruik aan een bron”. Bronzen beeldje met marmeren voetstuk. Gesigneerd.
#248
Een eikenhouten servieskast met onderaan twee deuren.
#55
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 8,85 gEstimate: € 300/400 -
#299Stieler
“Herenportret”. Een handgeschilderd miniatuur op ivoor. Periode 1800 - 1820. Gesigneerd.
”Portrait d’homme”. Une miniature peint à la main sur ivoire. Période 1800 -1820. Signée.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 85/100 -
#119L. Lazarus
“Huis aan een rivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison auprès de la rivière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#724Christ MichielsPeriod: °1939
“Lezende dame”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Dame en lecture”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 32,5 cmEstimate: € 80/120