#221
#438
Un cadre à photos chinois en bois laqué rouge sculpté, décoration de dragons et motifs à fleurs.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#418
Een paar kleine gemberpotjes van blauw en wit Chinees porselein.
#274Primost (?)
“Jongen bij rozenstruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Garçon auprès d’un arbuste de roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#277
Een oude wandtelefoon in houten kast. Hoorn niet origineel.
#705Swarovski
#711
Een paar balustervazen van Cantonporselein met een meerkleurig en verguld decor van bloemen en personages van de Keizerlijke hofhouding. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustre en porcelaine du Canton, décor polychrome et doré de fleurs et de personnages de la Cour Impériale. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#30
Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot.
#91Mazére
“Pagliacci met gitaar.” Bronzen beeld.
#369Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
#538
#638
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100 / 120