Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Beer in wit aardewerk.
Boch

Beer in wit aardewerk. Naar een ontwerp van Rik Delrue.

Ours en poterie blanche. D’après un modèle de Rik Delrue.
Dim. H. 30 cm
SKU: 1312220654.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #654
Estimate: € 35 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Boch

  • #235
    Boch

    Een vijfdelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit vier hoornvazen en een dekselvaas. Gemerkt onderaan.

    Garniture de cinq pièces en faïence bleue et blanche, composée de quatre vases en corne et d'un vase à couvercle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 30, 43 & 57 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #591
    Boch

    Een paar dekselvazen van blauw-wit aardewerk, de deksels met leeuwtjes getooid. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en faïence bleue et blanche à couvercles, les couvercles décorés de lions. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #33
    Boch

    Een blauw-wit aardewerken theepot op komfoor, versierd met Delfts decor. Gemerkt.

    Une théière en faïence bleue et blanche sur un rechaud, ornée d'un décor de Delft. Marquée.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #438

    “Geluksgod met staf” & “Geluksgod met kind”. Twee beelden van Lu en Fu van meerkleurig porselein. Volksrepubliek.

    « Dieu de la chance avec bâton » et « Dieu de la chance avec enfant ». Deux figurines de Lu et Fu en porcelaine multicolore. République populaire.
    No longer available
    Dim. h: 60 & 58 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #268

    Twee bajonetten omstreeks 1940.

    Deux baïonnettes vers 1940.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #607

    Een grote dekselpot van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor van een jachtscène. Onderaan gemerkt.

    Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle avec un décor européen multicolore d'une scène de chasse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #466

    Een Chinees hardhouten tweedeurskastje, versierd met gesculpteerde flanken.

    Un cabinet chinois à deux portes en bois dur, aux flancs sculptés.
    No longer available
    Dim. 84 x 103 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #157
    Royal Dux

    Een paar art nouveau vazen met vegetaal decor. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    Une paire de vases Art Nouveau à décor végétal. Marqué en bas avec le triangle rose.
    No longer available
    Dim. H. 38,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #472
    Willy Van Eeckhout
    Period: °1943

    “Compositie”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘66.

    "Composition". Encre de Chine sur papier. Signé et daté '66.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 18,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #212
    Josée Maes

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Nature morte aux fleurs". Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #104
    Dave L.

    “Ballerina”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd XII 1988.

    "Ballerine". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté XII 1988.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #266

    Een vierkant bijzettafeltje van eikenhout. Vier gedraaide poten met vernauwingen en met H-verbinding. XIXde eeuw.

    Une table d'appoint carrée en bois de chêne. Quatre pattes tournées avec des étranglements et avec une entretoise en H. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 62 x 56 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #347

    Twee antieke bronzen vijzels met stampers.

    Deux anciens mortiers en bronze avec pilons.
    No longer available
    Dim. H: 7-9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #572
    Karel Van Nuffel

    “Rite”. Gemengde techniek op paneel. Met galerijsticker uit 1962.

    "Rite". Technique mixte sur panneau. Avec autocollant de galerie de 1962.
    No longer available
    Dim. 65 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #667
    Hector St-Sauveur

    “Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.

    « Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More