Similar lots by type
-
#622Alfred Ost
“Boerenpaard”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Cheval de trait”. Encre et aquarelle sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 200/240 -
#452Creado
“Vijf figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Cinq figures”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#322Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#372Louis Clesse
“Begijnhofpoort”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“Porte de béguinage”. Gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 30/40 -
#39Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#652Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Flamencodanseres met publiek”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Danseuse de Flamenco et publique”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 55/65 -
#462Helena RiedelPeriod: 1901 - 1991
“Abstract”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
”Abstrait”. Gouache sur papier. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#422Joris Titz
“Musée de peintures et sculptures” . Een kleurengravure.
“Musée de peintures et sculptures”. Une gravure en couleurs.No longer availableDim. 11,5 x 17 cmEstimate: € 20/30 -
#482
“Winters landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60/80 -
#169
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Naar de XVIe eeuw.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. D’après le XVIème siècle.No longer availableDim. 59 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#702Kees Jansen
“Dorpszicht”. Gemengde technieken op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘Tirol ‘56 ‘
”Vue sur le village”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘Tirol ‘56’.No longer availableDim. 32 x 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#664J. De Busschere
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.
”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1932.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#49Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Traphal in burgerwoning”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat 158/350
”Vestibule à escaliers dans une maison citoyenne”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49cm x 39 cmEstimate: € 25/35 -
#689Jack GoderisPeriod: 1916 - 1971
“Theekransje”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Partie de thé”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60/80 -
#314Alice RymowicPeriod: °1907
“Stilleven met rozen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#149
“De Heilige Drievuldigheid” Ontwerp voor een fresco. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd A.O. en gedateerd ‘17.
“La Trinité”. Dessin d’une fresque. Lavis sur papier. Monogrammé A.O. et daté 1917.No longer availableDim. 13,5 x 14,5 cmEstimate: € 120/180 -
#484Jack GoderisPeriod: 1916 - 1971
“Volk op het strand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Des gens à la plage”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#294James G. Longly (?)
“The ambulatory, Chartres cathedral”. Aquarel. Gesigneerd.
”The ambulatory, Charles cathedral”. Une aquarelle, signée.No longer availableDim. 25 x 17,5 cmEstimate: € 80/100 -
#659J. De Busschere
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.
”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#429Henri Schaefels
“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20/25 -
#692
Een ingekleurde oude kaart van Frankrijk in de late XVIIde eeuw.
Une carte géographique représentant la France, en couleurs, fin XVIIième siècle.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 80/100 -
#472Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000
“Abstract”. Chinese inkt op papier. Gesigneerd.
”Abstrait”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#182Emile Henri BernardPeriod: 1868 - 1941
“Jonge krijger”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”Jeune guerrier”. Une étude au crayon sur papier. Signé et daté 1937.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#712Mérida
Potloodstudies op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-9-23.
Etudes en crayon sur papier. Signées et datées 8-9-23.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#431
Een paar aardewerken liggende Yorkshire terriers. Italiaans werk.
Une paire de Yorkshire terriers en faïence. Travail Italien.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 25/35 -
#716
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
Une carpette d’Afghanistan en laine noué main.No longer availableDim. 182 x 124 cmEstimate: € 50/80 -
#47
“Vrouwelijk naakt” Een lampenvoet van donkergepatineerd kunststof met een glazen kap.
”Nu féminin”. Un pied de lampe en plastique à patine brun foncé et une coupe en verre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/70 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 215 x 148 cmEstimate: € 40/60 -
#442Cornelis
“Personages”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Personnages”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#809Dante
“Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.
“Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 300/400 -
#152Emile Gastemans
“Op Linkeroever”. Technique Mixte. Gemonogrammeerd, achteraan atelierstempel.
“Sur la Rive Gauche”. Technique mixte. Monogrammée et avec cachet d’atelier au verso.No longer availableDim. 46 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#65
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,21 gEstimate: € 350/450 -
#167Alfred DubucandPeriod: 1828 - 1894
“Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
”Chien de chasse et faisan”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 220/260 -
#627
“Visser met kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Pêcheur et grue”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 4,8 cmEstimate: € 80/120 -
#27
Een sierstuk van glas en kristal in de vorm van een bloem. Italiaans werk.
Une pièce de décoration en verre et cristal en forme de fleur. Travail italienNo longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/50 -
#673
Een Balinees beeld van brons.
Une statue en bronze. Bali.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 90/110