De veiling is volledig – 900 loten
The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!
Filed Under: Art & Antiques auctions
De veiling is volledig – 900 loten
The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!
Een lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.
“Vijf figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Vier miniatuur beeldjes van meerkleurig porselein, bestaande uit vier dametjes en een heertje.
“Stilleven met zonnebloemen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.
Een Afrikaans houten beeld afkomstig van Burkina Faso.
“Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Een gebeeldhouwde hardhouten olifant met ivoren slagtandjes.
Een geisha van polychroom porselein.
“Abstract”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
Een sierkandelaar in meerkleurig biscuit in de vorm van een vrouw bij een zuil. Onderaan gemerkt. Eind XIXe eeuw.
“Jongeling”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“De mijnwerker”. Een bronzen plaquette. Gesigneerd.
Twee Oosterse wollen karpetjes.
Drie albums met gebundelde uitgaven van “Le journal de Mickey”. 1961, 1962 en 1963.
Een houten Pounoumasker. Kameroen.
“Parodie op Kuifje”. Poster. Gesigneerd in de plaat.
“Jonge vrouw met fabeldier”. Een beeld van gesculpteerd jade op een houten voetstuk. Peking.
Een albasten bonbonnière met schelpvormig deksel en met koperen monturen.
“Abstract”. Chinese inkt op papier. Gesigneerd.
Een zeshoekige cachepot van Cantonporselein met een meerkleurig decor van personages, bloemen, vogels en vlinders.
“Atelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een Kodac box en een Nettar fototoestel, beide met lederen foedraal.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een decor van dieren en bloemen.
Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.
Een gesculpteerd houten masker. Afrika.
“Gestileerd platteland.” Een paar zeefdrukken op zijde. Draagt handtekening binnen de plaat.
“Jonge vrouw met siervaas”. Een beeldje van gesculpteerd jade op een houten sokkel. Peking.
Een antieke gietijzeren koro.
“Winters landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
Een schaaltje van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches in een achtergrond van powderblue. Onderaan gemerkt.
“Volk op het strand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
Een Chinese dekselvaas van wit porselein met een afbeelding van kinderen in een landschap en Chinese tekst.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een gesneden buxushouten corpus. Vroeg XIXe eeuw. Ingekaderd
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout.
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een machinaal blauw wollen tapijt.
Een zwarte gemberpot van Japans porselein. Versierd met bloemen en ijsvogels.
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Twee kommen van Chinees porselein met een bloemendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.
“Zicht op Latem”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
“De vier gezichten.” Chinees bronzen hoofd.
Een achthoekige dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk, het deksel getooid met een zittende tempelleeuw.
“Zonsondergang op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een Chinees wollen tapijt met bloemenmotieven. Twee beschadigingen van meubelpoten.
Een zittende Boeddhistische monnik van brons. Chinees werk.
“Twee personages”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
Een buikvaas van Chinees aardewerk met een decor van vogels op bloeiende takken.
“Le Roi et Silvia” en “Compositie”. Twee litho’s. Gesigneerd en genummerd resp. 17/150 en 59/150 buiten de plaat.
Een geëmailleerd koperen kruis met wijwatervat met een handgeschilderde beeltenis van Christus met de doornkroon. Van origine XIXe eeuws op recent houten kruis.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een decor van bloemen en bloemenvazen in vakken.
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Eind XIXe eeuw. Restauratie aan de rand.
Een klok met sokkel gedecoreerd met bloemen.
“Geisha’s aan zee”. Drieluik. Japanse houtsnede, XIXde eeuw. We voegen er een Chinees landschap op zijde aan toe (32 x 24 cm).
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels op bloeiende takken. Begin XIXe eeuw. Schade aan de kraag.
“Ya Tassenote.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: Frank Will.
Een paar koperen kandelaars in de vorm van griffoenen en een lampje, gedragen door een griffoen op een wandbevestiging.
“Chinees landschap.” Acryl op scroll. Draagt handtekening.
“Bloemenvaas met viooltjes.” Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening Kvapil.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een cilindervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een oude wijze en kinderen. Tijdperk Hongxian.
Een zittende Bodhisattva van brons.
“Bloementuil”. Litho. Gesigneerd in de plaat.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een koperen klankschaal op rood- en goudgepatineerde sokkel.
“Bloemenvaas op stoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vaas uit meerkleurige glaspasta.
“Vogels met fruitboom.” Aquarel op scroll. Draagt handtekening.
“Jonge vrouw met Loan (duivel). Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. In originele doos.
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Een koperen vaas.
Een paar clowns van Murano glas.
“Ritualistisch naakt.” Gemengde techniek op doek. Draagt handtekening: Jofra.
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.
“Compositie met gezicht.” Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening: Wolvekamp ‘61.
Een grote bowl van Cantonporselein met diverse decors in cartouches. Onderaan gemerkt.
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
Een Guanyin van gesculpteerd roze kwarts. Met houten voetstuk en in originele doos. Chinees werk.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.
“Magere oude man”. Een gietijzeren groep.
“Compositie”. Gemengde techniek op doek. Draagt een handtekening: Sonderborg.
Een Iraans wollen tapijt.
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van krijgers.
“Bloemen”. Olieverf op doek, gemaroufleerd. Draagt een handtekening: Altink.
Ivoren concentrische ballen gedragen door een fijn gesculpteerde staander in de vorm van een landschap met personages op gedecoreerde sokkel met bloemen.
“Astre et désastre.” Gemengde techniek op papier. Achteraan onduidelijk gesigneerd.
“Kind boven een olifant met lang-levenstekens”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten voetstuk. In originele doos.
Een Indisch wollen tapijt.
“Wijze met kind en hert”. Een groep van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten sokkel. Eerste helft XXste eeuw.
“Twee figuren die kaligrafie beoefenen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
“Compositie”. Gemengde techniek op doek. Herdoekt. Draagt een handtekening: Rooskens.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
“Jongen met masker”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
“Meisjes in een Amsterdamse straat”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een Imari vaas met lange nek, Japans porselein. Gedecoreerd met figuren. Met houten sokkel.
“Tempeltje aan de dorpsrand”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Smit.
“Twee bokken en een geitje”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel en in originele doos.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een paar vaasjes van Satsuma-aardewerk met een fijn beschilderd decor van vrouwen en kinderen in een landschap.
Een theepot van fijn gesculpteerd ivoor, gedecoreerd met eekhoorns in een naaldboom in hoogreliëf. Op houten sokkel. Eén staartje afgebroken.
“Muzikanten.” Acryl op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening. Vervorming van het doek.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
“Oude man op een kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
“Roze compositie met vogels.” Gemengde techniek.
Een voorstelling van Boeddha van verguld en deels gepolychromeerd brons. Thailand.
“Een paar composities.” Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening J. Dewasne. Beide met vochtschade.
“Jongen met draak”. Een groep van gesculpteerd jade. In originele doos. Zonder sokkel.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
“Hotai met beker”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
“Kunstsmid”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
“Rijstvelden.” Aquarel op papier. Draagt handtekening L. Eland.
Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Een lot bestaande uit twee geisha’s uit jade en één uit speksteen. Kleine beschadigingen aan het grootste beeldje.
“Damesportret.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: Cassineux.
Een vol messingen koro op drie pootjes, het geheel versierd met duiven en vogels in reliëf. Onderaan gemerkt. Op gebeeldhouwd hardhouten sokkel. Chinees werk, omstreeks 1900.
“De dans”. Gemengde techniek. Achteraan toeschrijving.
“Twee meisje aan een portiek met bloeiende pioenen”. Een groep van gesculpteerd jade op een houten sokkel. In originele doos.
Een Indisch wollen tapijt.
“Drinkend koppel aan een tafel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Een paar balustervazen van Chinees porselein met decors van spelende kinderen in cartouches en met famille-rose motieven.
“Moulin rouge”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
“Hotei met fles onder een uitgerolde scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
“Indische maskers.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1954. Beschadigingen in het doek. achteraan getekend: P. Ouburg.
Een grote bronzen wierookbrander met oren in de vorm van fabeldieren. Op bijpassende voet. Onderaan gemerkt. Chinees werk, XIXe eeuw.
“Postes Pays-Bas.” Gemengde techniek op doek. Achteraan toeschrijving.
Een paar Chinese piëdestals van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
“Licht-erotisch tafereel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Een Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
“”de Lach”. Houtconstructie. Draagt monogram en nummer 2947.
Een groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
Een paar vissers van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes. Begin XXe eeuw.
Een tweedelige eikenhouten commode met vier laden met uitgesproken geometrische moulures. Bracket legs. Engeland, begin XIXde eeuw.
“Man en vrouw bij een mand met fruit”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Een eikenhouten buffet met twee deuren en met twee laden in de gordel. Afgeronde hoeken, voluutpoten. Tijdperk Lodewijk XV.
Een haan, een kip en vijf kuikentjes van gesculpteerd jade op houten sokkeltjes. In originele doos. Chinees werk.
Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.
“Hotai als toneelspeler met een masker in de hand en een karako die ernaar reikt.”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Een cartooneske koe van goudgepatineerd metaal.
Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.
Een lage Chinese tafel.
“Oude wijze op ezel”. Een groep van cloisonné. Japans werk, omstreeks 1900.
Een eikenhouten kaptafel met drie laden langs beide kanten met een glazen blad en met een spiegel met twee zijpanden. We voegen er klein zitbankje met kussen aan toe.
“Roeiende man in een tobbe”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.
Een eikenhouten begijnenkast met twee boven elkaar geplaatste deuren waartussen een lade. Begin XIXde eeuw
Een handgeknoopt Perzisch wollen Kelimtapijt.
“Fukurokuju met kind”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Een zalfdoos van meerkleurig Chinees porselein.
“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
Een massieve eikenhouten bruidskast met twee rijkelijk gebeeldhouwde deuren met een afbeelding van bruid en bruidegom in het bovenste paneel. Op de stijlen en de zijden een doorlopend guirlandemotief. Bretagne, 1796.
Een os van gesculpteerd jade. Chinees werk.
Een Chinese buffetkast met twee dubbele deuren en vier laden en met messingen monturen.
“Musicerend koppel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Een paar Chinese gemberpotten met een blauw en wit vegetaal decor en met lang-levenstekens.
Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.
Een geloogde buffetkast met drie grote laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met twee kleine laden in de gordel en
“Slapende krijger”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
“Wijsgeer met paard”. Een groepje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Een glazen fallus ofte lingam.
“Boerenpaard”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Fukurokuju met zijn scroll van wijsheid”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Een gestileerd zittend luipaard van donkergepatineerd brons.
Een Accordiola Swingmaster accordeon, met Cassotto. In originele koffer.
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
“Visser met kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Een paar plaquettes van bruingepatineerd terracotta met reliëfdecors van jonge vrouwen in art nouveaustijl naar voorbeeld van Alfons Mucha.
“Le déjeuner sur l’herbe”. Een kunstmap met drie lithografieën, genummerd op 125 exemplaren. Allen gesigneerd.
Een vaas van rode glaspasta, stijl Murano.
Een vaas van geel glaspasta met een mirafioredecor.
“Onderwaterlandschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93 op de verso.
“Man met drum”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
“Concubines”. Een paar Japanse houtsnedes. Gesigneerd in de plaat.
Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
“Man met scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Een zeshoekige houten penseelkoker met een fijn uitgestoken landschapsdecor. Chinees werk.
“Compositie.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Een Inro-doosje van zwartgelakt bamboe, versierd met een pauwendecor van rode lak en een knoop met een reliëfdecor van bleoemen. Japan, begin XXe eeuw.
“Damesportret.” Olieverf op doek.
“Man met mand vol kostbaarheden op de rug van een zwaluw”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
“Rabbijn”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mané Katz.
Een Hotai van gesculpteerd roze kwarts. Op houten sokkel.
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Een Inro-doosje van gelakt bamboehout met een decor van kraanvogels, waarbij één van parelmoer. Afgewerkt met een fijn gesculpteerde netsuke van een meermin. Omstreeks 1900.
“Zuid-Afrikaans stamhoofd”. Een bronzen buste. gesigneerd en genummerd 265/300.
“Haven”. Ingekleurde tekening. Draagt handtekening: Mastenbroek.
Twee tafelstukken van zilvergepatineerd metaal met telkens vier kaarsenhouders.
Een Inro-doosje van goudgelakt bamboehout, versierd met een decor van bloesems en afgewerkt met een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een knielende geisha. Eind XIXe eeuw.
“Flamencodanseres met publiek”. Gouache op papier. Gesigneerd.
Een Indische olielamp van brons in de vorm van een biddende man. XIXe eeuw.
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Een vaas in rode glaspasta.
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Een Inro-doosje van goudgelakt bamboehout, versierd met een landschapsdecor van personages en afgewerkt met een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een man op een paard. Eind XIXe eeuw.
Chinees dominospel, cica 1940. Volledig.
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt met Mahi-decor.
Een lot van drie verschillende snuffbottles, waarbij twee van cloisonné op geel koper en een met een volledig emaildecor. Allen gesigneerd onderaan.
“Nachtelijk hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een driedelig kaststel van Portugees majolica, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen, versierd met een bloemendecor.
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.
Twee oude textielstempels, waarbij één Europese en één Indische.
Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Twee glazen snuffbottles, waarbij één met een rood reliëfdecor van een draak, en het andere met een handgeschilderd decor van krijgers.
Een knielende vrouw van zamak op een voetstuk van arduin en albast. Tijdperk Art deco.
“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
“Marine”. Aquarel. Gesigneerd.
Een Balinees beeld van brons.
“Schets met Hollandse vrouwen”. Houtskool. Gemonogrammeerd.
“Christus aan het kruis”, “Bok en kat” & “Haan”. Drie beelden van geglazuurd aardewerk. Allen gemonogrammeerd.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een porseleinen snuffbottle met een meerkleurig decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Een kleine Engelse samovar van verzilverd metaal in Adamstijl. Eind XIXe eeuw. Onderaan gemerkt. Makersmerk A&JZ.
“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.
Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
Een kalebasvormige snuffbottle van fijn gesculpteerd ivoor, versierd met een personage.
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Een groot ei uit malachiet. Met sokkel.
“Personages op het erf”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.
Twee doosjes van gesculpteerd tijgeroog in de vorm van kwartels.
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
“Godheden op een paard”. Een Aziatisch groepje van brons.
Een snuffbottle van jade met geëmailleerde zilveren monturen.
“Theekransje”. Gouache op papier. Gesigneerd.
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Een Chinese tijger van gesculpteerd hout op sokkel.
Een ingekleurde oude kaart van Frankrijk in de late XVIIde eeuw.
Een snuffbottle van gesculpteerd malachiet in de vorm van een lange lijs.
“Marocain” & “Normand”. Twee aquarelportretten op papier. Beide gesigneerd.
“Cupido op een zuiltje”. Een bronzen beeldje op albasten sokkel. E”n vleugeltje gebroken.
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
Twee Chinese figuren met ruyi van meerkleurig porselein.
Twee aardewerken zalfpotjes op arduinen sokkeltjes. Noord-Brabant, omstreeks 1650.
“Begijnhof te Lier”. Gesigneerd.
Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
Een Chinese figuur met ruyi van meerkleurig porselein.
“Dorpszicht”. Gemengde technieken op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘Tirol ‘56 ‘
Een theekommetje met onderbordje met een blauw op wit decor van vissen en een kreeft binnenin en aan de buitenkant meerkleurige pioenen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Kleine schilfer aan het bordje.
“Biddende communicant”. Litho. Gesigneerd binnen de plaat.
Een kan van meerkleurig en verguld aardewerk met een bloemendecor. Belgisch werk.
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Twee figuurtjes van gebeeldhouwd steen op metalen sokkeltjes.
Een voorstelling van een keizerlijk figuur met dienaars en schildpadden van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1971 buiten de plaat.
Een Nepalees Bakthapurtapijt.
Een theekommetje met bordje met een decor van een vrouw en een waterbuffel in een landschap. Tijdperk Qianlong.
Potloodstudies op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-9-23.
Een theekommetje met bordje met bianco-sopra-bianco-reliëf en meerkleurige decors van vogels en pioenen in cartouches. Tijdperk Qianlong.
“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een lang gerekte siervaas van meerkleurig Italiaans glas.
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
Een groot bord van Chinees porselein met een decor van personages in het plat en kraanvogels op rode achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond van powder blue.
“Jonge vrouw met duif”. Een handgeschilderd miniatuur op porselein.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een lot van zes kommen van Imariporselein. XVIIIe en XIXe eeuw. Eén met randschilfers en twee met een haarscheur.
Een theekommetje met bordje van Chinees porselein met bianco-sopra-bianco- decor en een meerkleurige scène met personages. XVIIIe eeuw.
Een lot van drie polychroom porseleinen beeldjes. Meisje met eend, een ballerina en een croquet speler.
“Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
Een zijden tapijtje met levensboom.
Een deels gepolychromeerde houten gans.
Een diep sierbord van fijn Imariporselein met een decor van een bloemenvaas in een tuin op het plat en vogels en pioenen op de vleugel. XVIIIe eeuw.
Twee vazen van meerkleurig Japans aardewerk met krijgers in het decor.
“St. Pieter”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonongrammeerd.
Een siervaas van blauw glas met vergulde versieringen en een handgeschilderde pastorale scène. We voegen er een opaalglazen schaaltje op voet met emailversieringen aan toe.
Een lot bundels weekbladen bestaande uit Robbedoes (Nr°11 1942), Bravo (Nr°16 - 1949) en Kleine Zondagsvriend (Nr°9 - 1949)
Een stenen beeltenis van Isis en een zittende kat van brons. Egypte.
Een moderne Litho. Gesigneerd: ‘ Silvain’ en genummerd buiten de plaat 12/100.
Jardinière van Belgisch aardewerk. Op voetstuk.
Een wollen Gabbeh-tapijt.
Een reeks van vier art deco tegels van Hemiksem.
Waterkan van Belgisch aardewerk in de vorm van een aardbei.
Een lot van 7 strips, bestaande uit: Tintin en Amérique, De Zwarte Rotsen, Het Zwarte goud, Kwik en Flupke 2de reeks, Het Gebroken Oor, en twee albums van Bessy.
Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Een vogelbadje van geslepen kleurloos kristal, getooid met twee gesatineerde vogeltjes en met losse steentjes. In origineel etui.
“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
Een gemberpot van cloisonné op geel koper met een plantendecor.
Een lot van twee sprookjesboeken - “De sprookjes van Grimm, Geïllustreerd door Anton Piek.” & “Er was eens - ‘Uit de grote Sprookjesschat’ door Marian Hesper-Sint”. We voegen er een strip van Pinocchio van Walt Disney aan toe.
Een Art - Deco dekselvaas met bloemmotief. Gemerkt A.M.C.
Een Nepalees wollen tapijt.
Een vaasje van zilverporselein. Begin jaren 50. Onderaan gemerkt.
Twee vazen van geslepen kleurloos kristal met verzilverde montuur. Eén gemerkt van Val St. Lambert. Deze laatste met randschilfer.
Een oude verrekijker in lederen etui. Gemerkt S.S. Cornchake.
“Duivel”. Een beeldje van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
Een Delftse dekselvaas van meerkleurig aardewerk. Kleine schilfer aan het deksel.
“St.-Bavostraat, Wilrijk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
“Tempelwachter.” Aziatisch beeld uit gesculpteerd hout.
“Landschap met hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
Klein vitrinekastje met spiegel.
Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Een drageoir en een vaas van geslepen kleurloos kristal met messingen voetjes.
“Moeder en kind.” Een Afrikaans beeld uit gesculpteerd hout.
“Vissersboten op zee”. Aquarel. Gesigneerd.
“Johannes” & “St. Antonius”. Twee beeldjes van geglazuurd aardewerk. Beide gemonogrammeerd.
Een bordje van Imariporselein.
Een aardewerken tabakspot met messingen deksel en met opschrift “Tabac de la Semois”.
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Een everzwijn van gepatineerd gietijzer met opschrift ‘Open sedan 1994’.
Een Art - Nouveau sierstuk in wit en groen met een afbeelding van twee vrouwen in een zuiderse tuin.
Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Een bestekkoffer met verzilverd metalen bestek voor twaalf personen en met acht serveerbestekken. 128 stuks.
Een bolle vaas van aardewerk met bruin en verguld glazuur en met een meerkleurig bloemendecor in de fries. Onderaan gemerkt. Decor No. 2919. Haarscheur.
Een lot van tien tinnen klepkannen.
Een ets van Antwerpen met zicht op de toren van de kathedraal. getekend Hebbelinck en genummerd buiten de plaat .
Een lot van acht borden, waarbij vijf met jachtscènes van Boch Luxembourg en drie borden met afbeeldingen van Koning Leopold I en Koningin Marie Henriette.
‘Ataviandose para la fiesta’ . Olieverf op paneel. Gesigneerd F. Ruiz Fernandis
Art - Deco vaas in booms glas met geometrische versiering.
Een wierookbrander en een olieluchtertje. Resp. geel en rood koper.
Zeven kannetjes en vijf klepkannen van tin, waarbij één zonder deksel. XVIIIe en XIXe eeuw.
Madonna met kind van was en textiel onder glazen stolp.
Een Afrikaans Dan masker.
Een asbak in de vorm van een hoofd en een man op geit van geglazuurd aardewerk. Beide gemonogrammeerd.
Een lot van tien tinnen maatbekers.
Een dekseldoos van meerkleurig porselein in de vorm van het hoofd van een majorette.
Twee bronzen paardenhoofdjes, vermoedelijk gebruikt als versiering voor de dop van een karaf.
Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Het deksel getooid met een vogel. XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt van De Klauw. Randschade.
Een Chinees juwelenkistje met messingen beslag en een plaquette van jade in het deksel.
Een grote canapé van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
Twee Indische lakdoosjes met meerkleurige decors.
Een paar Chinese porseleinen schoentjes met koperbeslag.
Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.
Een gevarieerd lot tin, bestaande uit zoutstrooiers, trechters, kandelaars, pollepels, enz.
Een model van de Eiffeltoren, bestaande uit drie delen van metaaldraad en versierd met doorschijnende kraaltjes van kunststof.
Drie verschillende gebeeldhouwde houten Aziatische beeldjes.
Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
Een schommelpaard van gepolychromeerd hout.
Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.
Een lot van 18 verschillende tinnen schotels. XVIIIe en XIXe eeuw.
“Guanyin met schelp”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. Kleine restauratie.
Een eikenhouten broodkast met onderaan een paneeldeur en bovenaan een naar beneden toe openende deur met een opengewerkt karrewielmotief. In de achterwand een opening voor een beeldbuis.
Een tafelklokje in houten kast met messingen wijzerplaat.
Een vergulde spiegel in Lodewijl XV-stijl met een vrouwenbuste in een medaillon en een rocaille in de kuif.
Een sierjardinière van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl met een vrouwenbuste in een medaillon en een rocaille in de kuif.
Een bijzettafeltje van wortelhoutfineer in art decostijl met twee laden aan de zijkanten.
Een bijzettafeltje van wortelhoutfineer in art decostijl met twee laden aan de zijkanten.
Een paar Nigeriaanse Ibetji beeldjes.
Twee Kameroenese Fang maskers.
“Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.
Een fauteuil en cabriolet van witgepatineerd hout met vergulde en gepolychromeerde details en bekleed met naaldwerk.
Een verzilverd metalen lampenvoet in empirestijl, versierd met leeuwenkoppen met ringen.
Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
Een rond bijzettafeltje met wortelhoutfineer in art decostijl.
Een rond bijzettafeltje met wortelhoutfineer in art decostijl.
Twee Kameroenese Douala maskers
Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.
Een zilvergepatineerd wijnflessenrek in de vorm van geweitakken.
Een bijzettafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met marqueterie.
“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
Een goud gepatineerde metalen luchter met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Een lichtbak met glas in lood raam voorstellend Antwerpen met kathedraal.
Een kleine verzilverde bollantaarn.
Een tweeledig Chinees reismeubel met twee keer twee laden.
Twee armstoelen in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
Een oude autokoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.
Replica Chinees zwaard in koffer.
Twee wing-back chairs, bekleed met robijnrood fluweel.
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Een antiek tweeloops vuursteengeweer.
Een houten kroonluchter met zes lichtpunten.
Drie stuks Oosters houtsnijwerk.
Een gesculpteerd houten wandspiegel.
Een gesculpteerd houten wandspiegel.
Een tweezitsbank van grijs leder.
Een deels zwartgelakte houten muziekdoos met vijf liedjes. Werkende staat, maar te reviseren.
“Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.
Een grote houten vogelkooi in de vorm van een kasteeltje met vier torens
Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.
Drie paar siervaasjes van blauw en wit Delfts aardewerk. Eén met restauratie.
Een paar antieke achthoekige glazen vazen met een blauwe koordversiering.
Een paard van meerkleurig geglazuurd Chinees aardwerk naar een voorbeeld uit de T’ang en een vogel van groen geglazuurd aardewerk.
Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Een ophangbaar vitrinekastje.
Salongarnituur in Lodewijk XV-stijl.
Een grote butlerspiegel in verguld houten lijst.
Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
Een set van zes likeurglaasjes met karaf op een dienblad. Interbellum.
Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan.
Een kleine ronde butler spiegel.
Buffetpiano. Gemerkt V. Gevaert. Te reviseren.
Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.
Bibliiotheek van kersenhout met twee beglaasde deuren. Louis-Philippe stijl.
Een gebeeldhouwd eikenhouten wandconsole in Lodewijk XV-stijl met een groen marmeren blad.
Een paar gebeeldhouwde stoelen met groen fluweel.
Een sac-à-perles in vijf niveaus.
Een oude boog voor wipschieting. Met originele pees Yvonne Delavie, Jemappes.
Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
Een mahoniehouten halvemaantafel met klapblad, bekleed met groen leer.
Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Een Zaans wandklokje van koper en hout. Jaren ‘50.
Vier diverse Oosterse metalen beeldjes.
Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.
Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.
Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Twee demonteerbare Masai speren.
Een Minerva met merk van Kopenhagen (H. 41 cm, ontbrekende lans) en een elf (H. 34 cm, restauratie aan voet en vleugel) van monochroom wit biscuit.
Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.
Een smeedijzeren luchter in gotische stijl met vier lichtpunten.
Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.
Een verliefd burgerpaar op een bank. Groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Handvat van parasol ontbreekt.
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.
“Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.
Een mahoniehouten bridgetafel met klapblad.
Een regulateur in gebeeldhouwd houten kast. In werkende staat.
Een Japanse porseleinen theepot op komfoor met een famille rose decor van een tuin, onderaan gemerkt. “The Meadowland Bird Vase” van polychroom porselein (H. 30 cm, ontwerp Basil Ede, uitgave Franklin). Een dekselvaas van aardewerk met blauw en wit decor (H. 31 cm, onderaan gemerkt G. Giotto). Een koperen schemerlampje versierd met een gestileerde eend (H. eend 21 cm).
Een amoureuse scène met een engel, gemerkt Canoval (H. 24 cm, herstelde vleugel) en een moeder en kind (H. 26 cm, kleine schilfer aan de basis) van monochroom wit biscuit.
Hangkapstok met koperen haken en ajourwerk.
Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.
Een beeld en een masker van gesculpteerd hout. Centraal Afrika.
Een paar kleine vaasjes van Canton porselein (H. 19 cm, schilfer aan een rand, haarscheur in beide) en een vaasje van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels (H. 23 cm).
Een groot gemotoriseerd Zwitsers zakmes als toonzaaldisplay. In werkende staat.
Een lot van drie verschillende stolpen, waarbij één met een Heilige Familie, Eén met St. Antonius en één met een jonge Christus.
Een witgepatineerde houten schildersezel.
Een vaas van gesculpteerd ivoor met een decor van olifanten en bomen. Kongo, eerste helft XXste eeuw.
Een lot van drie XIXde eeuwse gebedenboekjes, waarvan twee met een kaft van bewerkt ivoor. We voegen er een bonbondoos met ruraal tafereel aan toe.
Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Een reeks van twaalf halfkristallen punchkopjes en een kristallen asbak van Val St. Lambert.
“Flower”. Een ronde kristallen fruitschaal van handgemaakt kristal in de vorm van een bloemenkelk. Gemerkt met label en met oorspronkelijke doos.
“Astrid, Reine des Belges” & “Albert, Roi des Belges”. Twee speciale uitgaves van ‘L’art Belge’ resp. van oktober 1935 en januari 1936.
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Enkele kleine schilfers aan de ribben.
Tweedeurskastje met marmeren blad en met koperen versiering op de deuren. Omstreeks 1900.
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 9 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen en 14 aperitiefglazen, waarbij 2 van afwijkend ontwerp. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Een mahoniehouten dienblad op vouwpoot.
Een klokje van gepolychromeerd hout met een geëmailleerde wijzerplaat, geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. Met gewicht en slinger.
Een lot porselein, bestaande uit een paar boekensteunen in de vorm van handen, een vaasje, een dansende figuur, een buldog en twee gestileerde olifantjes.
Een industriële hanglamp met twee lichtpunten.
Een Friese staartklok in eikenhouten kast en met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschapsdecor. XIXe eeuw.