#150
#188
#116
Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#461
Een bronzen beeldje van een danseres.
#52
“Somebody’s sweetheart”. Een litho op papier, afgebeeld Eda Soest Doench.
"Somebody's sweetheart". A lithograph on paper, depicted Eda Soest Doench.No longer availableDim. 40x 29 cmEstimate: € 80/150 -
#393
Een lot van twee stenen Boeddha hoofden.
#239Jules Bovée
“Straatzicht bij pomp.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#345
Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#617Mossi
Een Afrikaans masker in gesculpteerd hout. Mossi, Burkina Faso.
#107François Alphonse Piquemal
“Buste van een dame met hoed”. Een brons gepatineerd borstbeeld van een dame met hoed op een marmeren voet. Gesigneerd “Alphonse Piquemal”.
A patinated bronze bust of a lady with a hat on a marble base. Signed "Alphonse Piquemal".No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 225/275 -
#200
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van 0,92 ct. VSI2.
#671
Een messingen kerklezenaar in gotische stijl, bekleed met bordeauxrood fluweel. Einde XIXde eeuw.
A brass church lectern in Gothic style, lined with burgundy velvet. End of XIXth century.No longer availableDim. 41 x 46 cmEstimate: € 80/120