#283Lladro‘Best Friend’, een Lladro beeld, modelnummer 07620 in originele verpakking.
'Best Friend', a Lladro figurine, model number 07620 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#35Een vintage paspop op 3-potig metalen staander.
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#488Een eikenhouten schildersezel in rustieke uitvoering.
An oak easel in a rustic design.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 100 / 150 -
#141Edouard VereyckenPeriod: 1893-1967“Oostendse Zeeman”. Een uit steen gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
#95Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en een smaragd van +- 2 ct. Met certificaat.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.30 ct. and an emerald of approximately 2 ct. With certificate.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 2600 / 2800 -
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwenpoten.
No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80 -
#545Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes en bijgevoegd wandtapijtje.
#51Een groen gepatineerde bronzen buste van een jongen op marmeren sokkel, achteraan getekend Nelson.
A green patinated bronze bust of a young boy on a marble pedestal, signed Nelson on the back.No longer availableDim. h 41.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
A lot of 3 Tibetan necklaces, 2 of which are used to ward off evil spirits.No longer availableEstimate: € 25 / 50