#56Een massief eiken koffer met ijzeren beslag.
#383Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#404Jozef MousPeriod: 1896-1968“Haven bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Opschrift verso.
"Harbor at night". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Inscription on the back.No longer availableDim. 50 x 75cmEstimate: € 200 / 300 -
#411Een masker van gesculpteerd hout met resten van polychrome. Baoule, Ivoorkust.
#487Vier diverse houten beeldjes. Kongo.
#366Een massief eiken koffer met bol deksel en metalen beslag.
#85Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met beweegbare briljanten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1, ct.
An 18kt rose gold necklace with pendant set with movable diamonds and diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#435Collectie Single Malt
aantal: 6 bt - James Macarthur’s Fine Malt Selection, Glenlossie Cask Strength, Aged 12 years- James Macarthur’s Fine Malt Selection, Dufftown Cask Strength, Aged 13 years- James Macarthur’s Fine Malt Selection, Caol Ila Cask Strength, Aged 12 years- Glenfiddich Special Reserve, aged 12 years- Fettercairn, aged 12 years- Provenance Summer Distillation, Highland Park, Over 10 Years old
Collection Single Malt quantity: 6 bt- James Macarthur's Fine Malt Selection, Glenlossie Cask Strength, Aged 12 years- James Macarthur's Fine Malt Selection, Dufftown Cask Strength, Aged 13 years- James Macarthur's Fine Malt Selection, Caol Ila Cask Strength, Aged 12 years- Glenfiddich Special Reserve, aged 12 years- Fettercairn, aged 12 years- Provenance Summer Distillation, Highland Park, Over 10 Years oldNo longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#119“Jezus & Maria”. Een print op doek.
"Jesus & Maria". A canvas print.No longer availableDim. 97 x 67cmEstimate: € 40 / 60