#7Mickey MouseEen setje van 3 Mickey & Minnie Mouse peper- en zoutvaatjes, ca 1930.
#409Émile Louis Foubert“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
#178Een grote kristallen schaal, kleurloos en roze, gemerkt onderaan en met sticker, Val Saint Lambert.
#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
#192Gust DierikxPeriod: Mechelen, 1924“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd.
"Flower still life" translates to "Flower still life". It is a painting, oil on canvas. Signed at the top.No longer availableDim. 59 x 79cmEstimate: € 150 / 200 -
#388“Dame met hoed zittend op een bol”. Een beeld van keramiek. Gemonogrammeerd.
"Lady with hat sitting on a sphere". A ceramic sculpture. Monogrammed.No longer availableDim. 44 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#362Een aardewerken vierkante cachepot.
#559Wanddecoratie in multiplex met verhoogde elementen in hout. Achteraan genummerd.
Wall decoration in plywood with raised wooden elements. Numbered at the back.No longer availableDim. h 47 x b 39 cmEstimate: € 60 / 80