Other lots by Callaerts
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#119Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Interior of Sint-Gummarus Church in Lier." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bend of the Scheldt River". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 14 x 11 cmEstimate: € 50 / 70
#623Een Bronzen Chinese cloisonné vaas met een decor van bloemen.
A Bronze Chinese cloisonné vase decorated with flowers.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#272Constant Leemans“Achterpoortje.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Backdoor." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 160 / 240 -
#6Een stoomgebogen kapstok in de stijl van Thonet.
#255Hergé“Coke en stock”. Een eerste uitgave TinTin, slijtage.
#3Een Art-Nouveau jardinière in aardewerk met een decor van bloemen. Manufacture Imperiale et Royale NIMY.
An Art Nouveau jardinière in faience with a floral decor. Manufacture Imperiale et Royale NIMY.No longer availableDim. h 23 x Ø 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#298Amphora, CzechoslovakiaEen art-deco Amphora vaas met een floraal decor en 2 vogels, onderaan gemerkt.
An Art Deco Amphora vase with floral decoration and 2 birds, marked at the bottom.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#72‘Platbodem bij laag water’, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
"Flat-bottom boat at low tide", oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.No longer availableDim. h 43 x b 69 cmEstimate: € 120 / 180 -
#4Jaak Gorus‘Bosrand’, een ets door Jaak Gorus, gesigneerd buiten de plaat .
"Forest edge" - an etching by Jaak Gorus, signed outside the plate.No longer availableDim. h 13 x b 9 cmEstimate: € 60 / 80