#410
Een houten muziekstaander met gedraaide spijlen.
#175
Une bague en or jaune et blanc 14 ct sertie d’un diamant orange central de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 120/160 -
#245
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 8,86 gEstimate: € 600/700 -
#615Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#221
Een Hollandse tweedeursvitrine van notenhout met onderaan drie gebogen laden.
#540
Een eikenhouten kist met een twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
#389
Een gevarieerd lot strips, waarbij Suske en Wiske, Nero en Sjors en Sjimmie.
#208Louis Vuitton
Een vintage beautycase.
#632
Een houten salontafel in Chippendalestijl met een glazen blad.
#213
Een lamp van donkergepatineerd brons in de vorm van een baviaan met een vaas in art decostijl.
#464Beatrijs Lombaerts
“Lente”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Printemps”. Litho. Signée hors planche.No longer availableDim. 46 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#450
Een sobere houten dekenkist.
Une malle à couvertures sobre.No longer availableDim. b: 108 cmEstimate: € 200/240