Similar lots by type
-
#259S. De Gennev....
“Wandelaars in een romantisch landschap. Franse school, XIXe eeuw. Gesigneerd. Te restaureren.
”Promeneurs et paysage romantique”. Ecole française. XIXème siècle. Signée. A restaurer.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 400/500 -
#512Bourgignon
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#232Johann Bernard KlombeckPeriod: 1815 - 1893
“Pratende vrouwen bij een hoeve”. Olieverf op doek. Herdoekt. Gemonogrammeerd links onderaan.
”Femmes en conversation et fermette”. Huile sur toile. Retoilée. Monogramme en dessous à gauche.No longer availableDim. 71 x 91 cmEstimate: € 2500/4000 -
#262Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985
“Rust en beweging”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Repos et mouvements”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 82 cmEstimate: € 80/100 -
#311
Een zilveren kandelaar met keuren. M.J. van de maker en K van Krakau. 1920-1931.
Un candélabre en argent, poinçons M.J. du fabricant et K de Krakau. 1920 -1931.No longer availableDim. h: 33 cm 268,45 gEstimate: € 80/120 -
#288H. Liebar
“Straatzicht”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Scène de rue”. Huile sur toile. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 60 x 38 cmEstimate: € 70/90 -
#459Eddy Thomas
“Schorpioen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scorpion”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80/100 -
#244
“Engel tussen de rozen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “L. Perrault”.
”Ange et roses”. Huile sur toile. Porte une signature: “L. Perrault”.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 750/1000 -
#159Raphaël LagyePeriod: 1862-1952
“Waterput in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Puit à eau en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 140/180 -
#212Fanny ChurbergPeriod: 1845- 1892
“Hoeves bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘FC 78’. Kleine restauratie rechts.
”Fermettes au clair de lune”. Huile sur toile. Monogramme ‘FC 78’. Petite restauration à droite.No longer availableDim. 63 x 73,5 cmEstimate: € 8000/10000 -
#162Douglas Relf
“Pastorale”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Pastorale”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 200/220 -
#644Vincent De VosPeriod: 1829 - 1875
“Voorstelling met konijnen en een kip”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Représentation de lapins et d’une poule”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 250/350 -
#781
Drie vazen van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
Trois vases en porcelaine Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 40/50 -
#284Seaton
“Sint-Niklaasplaats te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘34.
”Place St. Nicolas à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée ‘34.No longer availableDim. 76 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#282Albert De Deken
“Jongen met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Garçon et petit chien”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#499
“Vrouwenportret” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 29-7-69.
”Portrait de femme”. Huile sur panneau. Signé et daté 29-7-69.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#606Heriz
Handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 398 x 299 cmEstimate: € 200/300 -
#584
Compositie. Olieverf op doek. Draagt een monogram: W.P 54. Achteraan toegeschreven aan W. Paalen.
”Composition”. Huile sur toile. Porte un monogramme: W.P. 54. Dédicace au dos W. Paalen.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 180/240 -
#229Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891
Een paar kerkinterieurs. Olieverf op doek. Beide gemonogrameerd.
Une paire d’intérieurs d’églises. Huile sur toile. Monogrammes.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 3000/4000 -
#574
“Meisje met strik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille et noeud”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 87 x 107 cmEstimate: € 100/160 -
#269
“Pierrot en ballerina”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Pierrot et ballerine”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 120/140 -
#274Bent LauridsenPeriod: °1926
“Voorlezende grootvader met kleinkinderen”. Olieverf op doek, gemonogrammerd : B.L.
”Grand-père, lecture aux petits enfants”. Huile sur toile. Monogramme: B.L.No longer availableDim. 83 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#582
“Het damspel”. Olieverf op doek. In de stijl van Charles Mertens (1865 - 1919). Slijtage.
”Jeu de dames”. Huile sur toile.Dans le style de Charles Mertens (1865-1919). Usures.No longer availableDim. 72 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#264
“Dansend koppel”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Couple dansant”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 66 x 95 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#646Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 305 x 195 cmEstimate: € 120/200 -
#304Bernard De Pooter
“Kruisberg & Begijnhof te Herentals.” Een paar schilderijen, olieverf op doek. Gesigneerd.
”Renaix et Béguinage de Herentals”. Une paire de peintures, huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 48 x 35 cm x2Estimate: € 100/120 -
#810
Singer naaimachine voor kinderen. In oorspronkelijke doos.
Une machine à coudre Singer pour enfants. Emballage d’origine.No longer availableDim. 17 x 19 cmEstimate: € 50/60 -
#363
“L’illustration”. Een lot gebundelde jaaruitgaven: 1926 (I & II), 1927 (I & II), 1928 (I & II), 1929 (I & II), 1930 (I, II & III), 1931 (I), 1932 (III) & 1934 (III). Totaal van 14 banden.
”L’Illustration”. Un lot de reliures annuelles: 1926 (I & II), 1927 (I & II), 1928 (I & II), 1929 (I & II), 1930 (I, II & III), 1931 (I), 1932 (III) & 1934 (III). 14 bandes au total.No longer availableEstimate: € 70/120 -
#878Boch, La Louvière
Een dienblaadje en vier onderzetters van aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors.
Un petit plateau et quatre sous-verres en faïence, décoration de décors de fleurs.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#440
Een zilveren ketting met hanger. 925 ‰ in originele doos met keuren en PM.
Une chaîne en argent avec un pendentif. 925‰. Dans son emballage d’origine et poinçons et PM.No longer availableDim. 21,40 gEstimate: € 40/80 -
#16
Een Empire nachtkastje met een deurtje, een lade en een grijs marmeren blad. Opnieuw te behandelen.
Une table de nuit à une porte, un tiroir et tablette en marbre gris. A restaurer.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 40/50 -
#221
Een gesculpteerd stenen fractie van een Romaanse kapel in de vorm van een vrouw. Vermoedelijk XIVe eeuw.
Une fraction en pierre sculptée d’une chapelle romaine en forme de femme. probablement XIVème siècle.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 600/900 -
#768
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 40/60 -
#787
Een paar lijsten versierd met wrattenzwijnivoor en ivoren sterren op bordeauxrood fluweel.
Une paire de cadres décoration de phacochères et des étoiles en ivoire sur velours bordeaux.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120/200 -
#364G. Chabot
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#507
Garnituur van drie Chinese porseleinen vazen met een Japans decor.
Une garniture de trois vases en porcelaine chinoise , décor japonais.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 60/80