Other lots by De Pooter
#144Jules DesutterPeriod: 1895 - 1970
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#479
“Cabaretscène”. Olieverf op paneel.
#344H. Stuyck
“Haveningang”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#888
#492
“Kinderen aan het strand”. Olieverf op paneel.
#64Jos VandemoortelePeriod: 1915-1999
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘72.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 40/60 -
#269
“Pierrot en ballerina”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
#648
Een antieke gietijzeren haardplaat met een bloemenmand in reliëf
#670
Een halssnoer met schijfjes van zoetwaterparels met een zilveren slot.
#536
Een handgeknoopt wollen Mori-karpet.
#181
“Karel de Stoute”. Bronzen groep met bruin patina. Op zwart marmeren sokkel. Getiteld: Charles le Téméraire. Merken noch signatuur. Een soortgelijke groep werd door Christie’s toegeschreven aan Frémiet, andere versies worden aan Theodore Gechter toegeschreven. De gieter is waarschijnlijk Eugène de LaBroue.
”Charles le Téméraire”. Un groupe en bronze à patine brune. Sur socle en marbre noir. Titre: Charles le Téméraire. Pas de marque ni de signature. Un groupe semblable à été dédié par Christie’s à Frémiet, d’autres versions à Théodore Gechter. Fondeur probablement Eugène de LaBroue.No longer availableDim. H. 37,5 cmEstimate: € 500/800