Other lots by De Pooter
#70
Een 18 karaats geel gouden ring.
Une bague en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,95 gEstimate: € 350/450 -
#539
“Zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#841
Een oud koffieblik van Stroobants koffie.
#406
Vier mahoniehouten Regencystoelen.
#193
Een driedelig klokstel van koper en onyx.
#510
Een 9 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 1,50 ct.
Une bague en or jaune 9 ct sertie d’un saphir de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 250/350 -
#354L. Haubaert
“Picnic in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadigingen aan het doek. Schets van paarden achteraan.
”Pique-nique dans le bois”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts à la toile.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 80/100 -
Un bracelet flexible en or blanc et rose 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,51 ct et d’un saphir de ± 0,48 ct.No longer availableEstimate: € 900/1000 -
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants princess cut ayant un poids total de ± 0,96 ct.No longer availableDim. 6,74 gEstimate: € 650/750 -
#884
Een lot van acht verschillende kristallen champagneglazen.
#519
“Chinees vissersgezin”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Chinees werk.
”Famille de pêcheurs chinoise”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 35/50 -
#689
“Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
”Machine à voler”. Une reproduction d’après une oeuvre par Panamarenko.No longer availableDim. 42 x 27 cmEstimate: € 120/200