Similar lots by type
-
#694
Drie plattelandszichten op doek. Eén met monogram ‘B.’.
Trois vues de campagne sur toile. L’une porte le monogramme B.No longer availableDim. 57 x 71 cmEstimate: € 60/80 -
#589Maria Adela Piscaro
“De lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La lecture”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 97 cmEstimate: € 220/260 -
#574Belnori (?)
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 100/150 -
#639B. Bloms
“Winterlandschap met roeiboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver à la chaloupe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 88 cmEstimate: € 100/120 -
#272Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Marine met zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine aux voiliers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#24Géo Navez
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘14.
“Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée et datée 1914.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 120/180 -
#349
Een lot van vier fotoportretten en één olieverfportret op doek. Begin XXe eeuw.
Lot de quatre portrait photographiés et un portrait en huile sur toile. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#642Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Zomerse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 180/240 -
#42Jean Van DongenPeriod: 1883 - 1970
“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêches dans un petit port”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 350/500 -
#774R. Van Hoeck
“Hoevelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#302Vera Moens
“Aan het lijntje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“A la ligne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 160/180 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 200/240 -
#289D. Been
“Zicht op Capri”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Capri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 98 cmEstimate: € 30/50 -
#772César De Cock
“Landschap met boerderijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysages aux fermes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#714Sebreghts
“Droeve clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Clown triste”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#564Henri Rul
“Houtsprokkelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ramasseur de bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 110.Estimate: € 1400/1600 -
#709
“Boszicht” en “polderlandschap”. Olieverf op doek. Eén gemonogrammeerd ‘B.’
“Paysage boisé” et “Paysage des polders”. Huile sur toile. Un exemplaire monogrammé B.No longer availableDim. 55.5 x 69,5 cmEstimate: € 50/80 -
#539Manuel Trinidad
“Que sera del corazon?”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1972.
“Que sera del corazon”. Huile sur toile. Signée. Datée 1972 au verso.No longer availableDim. 84 x 119 cmEstimate: € 80/120 -
#779Frans SlagerPeriod: 1876-1953
“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 420/480 -
#344Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Hoevezicht”, “Dorpszicht”, “Windmolen”, “Straatzicht” en “Boszicht”. Aquarel en olieverf. Allen gesigneerd en resp. gedateerd 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.
“Vue de ferme”, “Vue de village”, “Moulin à vent”, “Scène de rue” et “Paysage boisé”. Aquarelle et huile. Signées et respectivement datées 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#644F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#674Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986
“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#219
Een dames- en een herenportret. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Herdoekt.
Portrait d’homme et de femme. Huile sur toile. XVIIIe siècle, Retoilées.No longer availableDim. 87 x 73 cmEstimate: € 400/500 -
#762Capitte
“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#522
Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Gravure sur bois japonaise colorée. Signée, XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 80/100 -
#18
Een paar vazen van Booms glas, versierd met vergulde motieven.
Paire de vases en verre de Boom décorés aux bandes dorées.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#258
“Musicerende meisjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op groen marmeren sokkels. Naar Rousseau.
“Filles musiciennes”. Deux statuettes en bronze à patine foncée sur socles en marbre vert. D’après Rousseau.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#563
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Begin XXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/200 -
#505
Guido Burggraeve, Roger Arnhem, Baudouin Delaite. “Les Oiseaux d’André Buzin”. Drie mooi geïllustreerde boekjes. Evenals “Buzinbox”, een metalen doos met daarin een geborsteld stalen lijst met een illustratie van André Buzin en 102 reproducties van de ontwerpen van Buzin. Genummerd exemplaar, beperkte oplage. Vergezeld van 75 verschillende postfrisse zegels met de bewuste vogels.
Guido Burggraeve, Roger Arnhem, Baudouin Delaite. “Les Oiseaux d’André Buzin”. Trois petits livres joliment illustrés. Ainsi que “Buzinbox”, une boîte en métal contenant un cadre à photographie en acier brossé et 102 reproductions de dessins par Buzin. Exemplaire numéroté, edition limitée. Accompagnés de 75 différents timbres non oblitérés décorés des oiseaux en question.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#630
Lot varia met klokje, houten doosje, porselein enz.
Lot varié comprenant une pendulette, une boîte en bois, des porcelaines etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#148
Een lot van acht “Character jugs en “Toby jugs” van meerkleurig aardewerk in divers maten en uitvoeringen.
Lot de huit “character jugs” et “toby jugs” en faïence polychrome de différentes tailles.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#110
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct. en een centrale solitair van ± 0,37 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct et d’un solitaire central de ± 0,37 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1900/2000 -
#621
Een verzameling van dertien tabakspotten van aardewerk en steengoed in verschillende uitvoeringen.
Collection de treize pots à tabac en faïence et grès en différentes formes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#177
Een schouwpendule in Lodewijk XV-stijl van imitatieschildpad met bronzen monturen. We voegen er twee messingen kandelaars aan toe.
Pendule de style Louis XV en bronze et imitation d’écaille. Et deux candélabres en laiton.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#79
“Vesuvio 1906”. Een paar Napolitaanse gouaches. Vochtschade bij het nachtzicht.
“Vesuvio 1906”. Deux gouaches napolitaines. La vue de nuit a des tâches d’humidité.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#67Limoges
Een koffieservies van wit porselein met een verguld decor van reigers. Compleet voor twaalf personen. Onderaan gemerkt. Een heruitgave van het servies gebruikt bij de ontvangst van H. M. Koningin Elizabeth bij haar bezoek aan Frankrijk in 1957.
Service à café en porcelaine blanche à décor doré de hérons. Complet pour 12 personnes. Marque sous les bases. Une réédition du service utilisé à l’occasion de la réception de la Reine Elisabeth lors de sa visite à la France en 1957.No longer availableEstimate: € 60/100