Other lots in this auction
-
#693Een lot van drie stuks mechanisch speelgoed, bestaande uit een aapje met cymbalen, een opwindbaar racewagentje en een trommelende panda.
Lot de trois jouets mécaniques, composé d'un singe avec des cymbales, d'une voiture de course à remonter et d'un panda qui tambourine.No longer availableDim. h: 6 cm - 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#454“Figuur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Figure”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 74 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#406Een handgeknoopt Kaukazisch karpet met decor van vogels.
Carpette Caucaze en laine à décor d’oiseaux. Nouée main.No longer availableDim. 201 x 117 cmEstimate: € 40 / 60 -
#177Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt, hoorns en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
Casque persan Kulah Khud à décor damassé et martelé décoré sur fond noir. Au sommet du casque convexe une pointe quadrangulaire, des cornes et deux porte-aigrettes et à l'arrière une cotte de mailles. 19e siècle .No longer availableDim. h: 26 cm, Ø 21 cmEstimate: € 450 / 650 -
#675Bower & WilkinsEen paar hoge luidsprekers. Eén afdekkapje van een tweeter manco.
Une paire d'enceintes hautes. Un cache de tweeter manquant.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 500 / 800 -
#113Een toiletstel van vermeil, bestaande uit drie potjes met gegraveerd kleurloos kristal, vier borstels, een handspiegel en een kam. Londense keuren, makersmerk A&Co.
Ensemble de toilette en vermeil composé de trois pots avec cristal incolore gravé, quatre brosses, un miroir à main et un peigne. Poinçons de Londres, marque de fabricant A&Co.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#129“Portretten van een burgerkoppel”. Olieverf op doek. XIXe eeuw, toegeschreven aan Nicaise De Keyser (1813 - 1887)
Portraits d'un couple civil. Huile sur toile. XIXème siècle, attribué à Nicaise De Keyser (1813 - 1887)No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 250 / 400 -
#618Een lot Imariporselein, bestaande uit drie borden (21 cm - 29 cm) met gelobde randen en een dekselvaas (h: 35 cm) . XIXe en XXe eeuw.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de trois assiettes (21 cm - 29 cm) à bords lobés et d'un vase à couvercle (h : 35 cm). XIXème et XXème siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#13Drie stuks kleurloos kristal, bestaande uit een peper-en zoutvaatje en een asbakje en vaasje met 835‰ zilveren rand.
Trois pièces de cristal incolore, composées d'une salière et d'une poivrière et d'un cendrier et d'un vase avec une bordure en argent 835‰.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 9 cmEstimate: € 20 / 30 -
#8Een paar kandelaars van meerkleurig Frans aardewerk.
Une paire de bougeoirs multicolores en faïence française.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#556Een paar bijzettafeltjes met goudgepatineerde palmvormige voet en met ronde glazen bladen.
Paire de tables d'appoint avec piétement en forme de palmier patinés or et plateaux ronds en verre.No longer availableDim. Ø 60 cmEstimate: € 340 / 360 -
#11Drie beeldjes, bestaande uit een Madonna met kind van geglazuurd aardewerk, een Madonna met kind van Brussels porselein en een meisje met kaars van Spaans porselein.
Trois figurines, composées d'une Vierge à l'Enfant en faïence vernissée, d'une Vierge à l'Enfant en porcelaine de Bruxelles et d'une jeune fille au cierge en porcelaine espagnole.No longer availableDim. h: 21, 22 & 23 cmEstimate: € 60 / 80

