Other lots by Pauwels
Other lots in this auction
-
#55
Een ring van 18 K geel goud en zilver bezet met een twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en kliene diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Une bague en or jaune 18 kt et argent sertie de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,50 ct et de petits diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,16 ct.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 450/500 -
#546
Een recente staande klok in eikenhouten kast.
Une horloge grand-père récente dans une gaine en chêne.No longer availableDim. H:240cmEstimate: € 60/80 -
#556
Een gepolychromeerde antieke Duitse dekenkoffer.
Un coffre à linges allemand antique polychrome.No longer availableDim. 93x45x50cmEstimate: € 60/80 -
#323Ellfenbein, Bavaria
Een reeks van zes mokkakopjes en schoteltjes van meerkleurig en verguld porselein. Op messingen dienblaadje. Gemerkt. We voegen er een porseleinen suikerpot aan toe.
Ensemble de six tasses à moka et soucoupes en porcelaine multicolore et dorée. Sur plateau en laiton. Marqué. On y ajoute un sucrier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#491
“Paard”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Fernando Botero.
"Cheval". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une oeuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. 26 x 13 x 17 cmEstimate: € 320/380 -
#304
Twee paar militaire aquarellen op papier, waarbij twee gesigneerd.
Deux paires d'aquarelles militaires sur papier dont deux signées.No longer availableDim. 30x23cm31x20cmEstimate: € 100/150 -
#71
Een nucleaire controlebalk, gemonteerd op houten basis.
Une barre de contrôle nucléaire, montée sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 60/80 -
#485
Houten Mariabeeldje met zilveren kroontje. Schade aan de duim.
Statue en bois de Marie avec couronne d'argent. Dégât au pouce.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#664
Zes wijnglazen van geslepen kristal met kelken in verschillende kleuren. Mogelijk Val Saint-Lambert. We voegen er een afwijlkend model aan toe.
Six verres à vin en cristal taillé avec calices de différentes couleurs. Peut-être Val Saint Lambert. Nous y ajoutons un modèle divergent.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100/120 -
#384
“Portret van Fred Bervoets”. Zeefdruk, door Wilfried Pas naar eigen wassen beeld (37 x 28 cm). “Zittend personage”. Ets, onleesbaar genummerd en gesigneerd buiten de plaat (20 x 17 cm).
"Portrait de Fred Bervoet". Sérigraphie, par Wilfried Pas d'après sa propre image de cire (37 x 28 cm). "Personnage assis". Eau-forte, illisiblement numérotée et signée à l'extérieur de la planche (20 x 17 cm).No longer availableDim. 17x21cm40x25cmEstimate: € 40/50 -
#60
Een 18 K geelgouden hanger versierd met bloemen en pareltjes.
Un pendentif en or jaune 18 carats orné de fleurs et de perles.No longer availableDim. 5,46 gEstimate: € 180/250 -
#397
Drie clowns van veelkleurig Murano glas.
Trois clowns en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. H. 25 - 22 - 22 cmEstimate: € 100/180