Similar lots by type
-
#437
“The seven Swabians”. Een gepolychromeerd houten groep.
”The seven Swabians”. Un groupe en bois polychrome.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#208
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#667
Een ceremonieel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre de cérémonie en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 65 / 75 -
#668Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van gepatineerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence à patine. Monogramme.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 65 / 75 -
#491
Een XVIIIe eeuwse vaas van Delfts aardewerk met een Chinees decor. Lichte gebruiksschade en voorbereid voor montage als lampenvoet.
Un vase en faïence de Delft du XVIIIème siècle, décor chinois. Usure et préparé au montage comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#201E. Laurent
“Vissersvrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Femme de pêcheur”. Une statue en bronze à patine dorée. Signée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 550 / 600 -
#151
Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460 / 480 -
#653
Drie Chinese hoofden van aardewerk.
Trois têtes en faïence de Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 140 / 160 -
#292
Een paar antieke klepkannen van Brussels aardewerk met tinnen deksels.
Une paire de verseuses à couvercle en porcelaine de Bruxelles, couvercles en étain.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#634
Een modern kunstwerk van onyx.
Une oeuvre en onyx moderne.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 850 / 900 -
#598
Een zittende Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250 / 300 -
#643
“Dansende Shiva”. Een bronzen beeldje.
”Shiva dansante”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#647
Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout.
Un Bouddha assis en bois sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#241Capodimonte
“De jager”. Een groep van gepolychromeerd porselein. Onderaan gemerkt.
”Le chasseur”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#433
“Man met ezel”. Een groepje van terracotta.
”Homme et âne”. Un groupe en terre cuite.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#688
Een paar vazen van Satsuma aardewerk met meerkleurig en verguld decor van personages.
Une paire de vases en faïence Satsuma, décor polychrome doré de personnages.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#622
Een modern stenen hoofd.
Une tête moderne en pierre.No longer availableDim. h:Estimate: € 550 / 600 -
#258
Een kruikje, een schaaltje en een kannetje van oud Vlaams aardewerk.
Une petite cruche, un plat et une petite verseuse en faïence des Flandres ancienne.No longer availableDim. h: 7 - 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#233
“Moeder met kind”. Een gepatineerd plaasteren beeld op marmeren voetstuk.
”Mère et enfant”. Une statue en plâtre à patine sur socle en marbre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#778
Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.
Une terrine en faïence polychrome sous forme d’un canard.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#223
“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.No longer availableDim. h: 157 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#677
Twee Nigeriaanse vruchtbaarheidspopjes in hout met kralen. Bijgevoegd een derde etnisch beeldje.
Deux poupées de fertilité en bois et perles du Niger. Nous ajoutons une petite statue.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#691Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van gepatineerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence à patine. Monogramme.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 65 / 75 -
#268M. Wallaert
“Christa & Frieda”. Een beeldengroep van terracotta. Gesigneerd.
”Christa & Frieda”. Un groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#393
Twee boeken:- “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds.- “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.
Deux livres:- “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds.- “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#209Joseph François
“Houthakkers in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bûchers dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 61 cmEstimate: € 220 / 240 -
#409
Een mahoniehouten violontafel op centrale voet.
Une table violon en acajou sur pied central.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#218
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#41
Een Liebig Chromo-album.
Un album de chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#301
Vaas met vier oren van Vlaams aardewerk. Gemerkt Made in Belgium.
Vase à quatre anses en faïence des Flandres. Marque Made in Belgium.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#72A. Pataux
“Begijnhof Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Béguinage de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#449
Een paar kuipfauteuils van gebeeldhouwd eikenhout in régencestijl en bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils en chêne style Régence, revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#12
Een groot en gevarieerd lot oude tijdschriften, foto’s, koekendozen, prenten, enz. met betrekking tot de Belgische Koninklijke familie.
Un lot d’objets divers en relation avec la Famille Royale belge.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#331
Een tulpenvaasje en een zoutstrooier van Sterling zilver.
Un vase à tulipes et une salière en argent Sterling.No longer availableDim. 164 gramEstimate: € 40 / 50 -
#765
Een zilveren armband met gouden bolletjes.
Un bracelet en argent et boules en or.No longer availableDim. 17,56 gEstimate: € 100 / 150 -
#560
Een 18 karaats geel gouden strikvormige broche bezet met twee robijntjes.
Broche en forme de noeud en or jaune 18 ct sertie de deux petits rubis.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 120 / 180