#374
Een bronzen Mazarinluchter met zes lichtpunten.
#687
Een jade pilaartje met een gesculpteerd landschapsdecor.
#125
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,23 ct.No longer availableDim. 17,63 gEstimate: € 3500 / 4000 -
#710
Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.
Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#778
#635Swarovski
Een lot van vier verschillende hondjes van geslepen kleurloos kristal.
#320
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
#612
#573
Een cachepot van Imari-porselein.
#657
Een schaakspel in doos met inlegwerk.
Jeu d’échec dans sa boîte incrustée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#572
#168
Petit groupe en biscuit monochrome blanc représentant un jeune couple qui court dans la direction d’une bûche aux putti. Un bout d’une doigt manque.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 200 / 250