Other lots in this auction
-
#168
Een groepje van monochroom wit biscuit met voorstelling van een jong paar dat naar een boomstronk met putti loopt. Eén stukje vinger manco.
Petit groupe en biscuit monochrome blanc représentant un jeune couple qui court dans la direction d’une bûche aux putti. Un bout d’une doigt manque.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 200/250 -
#496
Een sobere eikenhouten tafel. Het blad versierd met Perzische tegels, waarbij twee zeshoekige met personages en vier vierkante met vissen. Omstreeks 1800.
Table sobre en chêne. La tablette incrustée de carreaux persans dont deux hexagonaux avec personnages et quatre carrés avec poissons. Vers 1800.No longer availableDim. 175 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#648
Een Afrikaans schild van gesculpteerd hout.
Bouclier africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/120 -
#79Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zittende personages te Doel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Personnages assis à Doel”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34Estimate: € 150/200 -
#532
Een aardewerken amfoor. Een bodemvondst.
Amphore en faïence. Trouvaille archéologique.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 100/160 -
#121
Een oude erfbrief op perkament met betrekking tot een hoeve te Zevenbergen. Vermoedelijk XVe eeuws.
Une ancienne lettre d’héritage sur parchemin en relation avec une fermette à Zevenbergen. Probablement XVième siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#220
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van Christus.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif représentant le Christ.No longer availableDim. 6,14 gEstimate: € 180/220 -
#453
Een grote en een kleine vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Un grand et un plus petit vase en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 & 32 cmEstimate: € 40/60 -
#548
Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van bloemen en met linten aan ringen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900. Kleine restauratie aan één vaas.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de fleurs et de rubans dans des anneaux en relief. Marque sous la base. Vers 1900. Petite restauration à l’un des deux.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 80/120 -
#507
Drie verschillende vazen van Cantonporselein. Recent werk.
Trois vases différents en porcelaine de Canton. Travail récent.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#424RatinckxPeriod: 1860-1937
Een lot van 3 werken: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “ Sint Julianus ziekenhuis”, “Vischmarkt”. Allen gesigneerd.
Un lot de trois oeuvres: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “Sint Julianus ziekenhuis”, “ Vischmarkt”. Toutes signées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#515Swarovski
Een lot diertjes van geslepen, deels gekleurd en deels gesatineerd kristal, bestaande uit vier vogeltjes op een tak, twee ijsvogels op een tak, een uiltje, een bij bij een bloem en een vlinder.
Lot d’animaux en cristal taillé partiellement colorés et partiellement satinés, comprenant quatre oiseaux sur une branche, deux martin pêcheurs, un hibou, une abeille sur une fleur et un papillon.No longer availableDim. h: 5-10 cmEstimate: € 100/150