#406“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#55Steve Hase“Zicht te Geneve.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1961.
#315M. AubertPeriod: 1910 - 2006“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Landscape with a farm”. Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 71 cmEstimate: € 150 / 250 -
#161“Honden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
”Chiens”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#429“Underground.” Gemengde techniek. Draagt monogram B.L.K.
“Underground.” Mixed technique. Wears monogram BLK.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#250Julien Severin“Begijnhof te Antwerpen.” Ets, genummerd 95/100. Gesigneerd buiten de plaat.
#380“Parkzicht” & “gebladerte”. Een paar aquarellen op papier. Zonder signatuur.
#10A. Vermeulen“Zeezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1911.
"Seaview". A painting, oil on canvas, signed and dated 1911 at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 77cmEstimate: € 120 / 200 -
#72Barony“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
"Portrait of a bourgeois woman". Oil on panel. Signed. Mid 19th century.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#199L. Ellerman“Stilleven met rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still life with roses. Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#132“La Laitière”. Een gravure op papier.
#412Lanna“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
"Eileen". Oil on canvas. Signed and dated 1992.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 150