#621Een partij diverse postzegels in 9 albums en een mapje met diverse vellen. 1. België vanaf Leopold I, gevarieerd, en een beetje Nederland. 2. - 3. - 4. Scoutszegels 1974-1997. 5. Afrika, Oost-en Centraal Europa. Postfrisse zegels Italië en Nederland. 6. Varia België omstreeks 1990 en oude Spoorwegen. 7. Album “Postage Stamps 1993, People’s Republic of China”. 8. Oude varia België. 9. België 2002.
Collection de timbres postes dans 9 albums et une chemise contenant des feuilles. 1. Belgique à partir de Léopold I, varié et une petite partie Pays-Bas. 2. - 3. - 4. Scouting 1974-1997. 5. Afrique, Europe Orientale et Centrale. Non-oblitérés d’Italie et des Pays-Bas. 6. Belgique vers 1990 et Chemin de Fer anciens. 7. Album “Postage Stamps 1993, People’s Republic of China”. 8. Lot varié ancien, Belgique. 9. Belgique 2002.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#242Een paar opengewerkte schaaltjes (maker Walker & Hall, keuren van Sheffield 1902) en een mandje (Victoriaanse F voor import met apocriefe Londense keuren voor 1896) met een gedreven decor van bloemen en vruchten. Sterling zilver. Engelse keuren.
Deux petites coupes ajourées (orfèvre Walker & Hall, poinçons de Sheffield 1902) et un petit panier en argent (”F” Victorien pour l’importation aux poinçons apocryphes pour Londres 1896), décor de fleurs et fruits repoussé. argent Sterling, poinçons Anglais.No longer availableDim. 199,73 gEstimate: € 80 / 120 -
#167“Classicistische voorstelling”. Een bronzen beeld naar een werk van Bouval. Klein manco.
”Représentation classique”. Une statue en bronze d’après une oeuvre de Bouval. Petit manquement.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 300 / 500 -
#556Een Chinese koffer met een gesculpteerd houten decor van personages en draken.
#104Een paar ingekleurde etsen. De oorspronkelijke lijsten zijn gedateerd: 1884-1934 en 1886-1936.
Lot d’objets en cristal taillé incolore comprenant un voilier, un cheval à balançoire, une voiture de course et un avion.No longer availableDim. h: 3 - 10 cmEstimate: € 140 / 200 -
#382Een art nouveau luster van smeedijzer, een centrale coupe en drie kapjes in meerkleurige Franse glaspasta. Gesigneerd.
Un lustre Art Nouveau en fonte, coupe centrale et trois capes en pâte de verre Française. Signé.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#681Een Aziatisch penseel van ivoor en koraal.
#695Twee XIXe eeuwse bolspiegels.
Deux miroirs sphériques du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 27 & 36 cmEstimate: € 100 / 120