Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Joseph Van Luppen

“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

“Petit ruisseau de montagne”. Huile sur panneau. Signé.
Online only
Dim. 15 x 178 cm
SKU: 2006180237.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #237
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Van Luppen

  • #278
    Fritz Van Luppen

    “Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op keerzijde.

    “Paysage boisé”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #26

    Twee wezens uit de hindoemythologie van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsel.

    Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #213
    Wiskemann

    Koffieservies van verzilverd metaal, bestaande uit koffiepot, melkpot, suikerpot en dienblad. Onderaan gemerkt.

    Service à café en métal argenté comprenant une cafetière, un pot à lait et un plateau. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #257
    Henri Cassiers

    “Molenlandschap”. Chromolitho. In de plaat gesigneerd. Ed. Blechinger & Leykauf, Vienna.

    “Paysage au moulin”. Chromolitho. Signée dans la planche. Ed. Blechinger & Leykauf, Vienne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 62,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #331
    V.D. Noltens

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #340

    Een Afrikaans houten masker in de vorm van een vrouwenhoofd.

    Un masque africain en bois en forme de tête de femme.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #350

    Een centraal-Afrikaans antropomorf snaarinstrument van hout.

    Un instrument à cordes venant de l’Afrique Centrale en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #148

    Twee vogels met amethist.

    Deux oiseaux en améthyste.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #32

    Een bejaard koppel op een bankje. Polychrome Italiaanse biscuit groep.

    Un groupe en biscuit italien polychrome représentant un couple age sur un banc.
    No longer available
    Online only
    Dim. H.28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #355

    Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.

    Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 68 & 64 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #36

    Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.

    Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #17

    Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.

    Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #100

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een siervaasje op voet en twee asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.

    Lot de cristal incolore comprenant un vase décoratif sur piédouche et deux cendriers dont un marqué Val St-Lambert.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More