#285Een lot diverse bodemvondsten, bronzen en ijzeren items.
#367Een Art-Deco bureaulamp van gietijzer, onderaan onleesbaar gemerkt. De schakelaar dient te worden vervangen.
An Art Deco cast iron desk lamp, marked illegibly at the bottom. The switch needs to be replaced.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#670NATANEen daim handtasje met 2 schouderriemen en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
A daim handbag with 2 shoulder straps and matching dust cover, marked NATAN.No longer availableDim. 16 x 25cmEstimate: € 80 / 120 -
#554Een meerkleurig handgeknoopt Perzische loper met geometrisch decor.
A multicolored hand-knotted Persian runner with geometric decoration.No longer availableDim. 360 x 99 cmEstimate: € 60 / 90 -
#368Capo di MonteEen set van twee porseleinen tafellampen, gemerkt Capo Di Monte.
A set of two porcelain table lamps, marked Capo Di Monte.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#86Een ronde zuilsokkel uit ingelegd marmer. Filipijns handwerk.
A round column base made of inlaid marble. Filipino handicrafts.No longer availableDim. h 51 x Ø 35 cmEstimate: € 250 / 300 -
#165Een Georgian sideboard van mahoniehout, ingelegd met een fruithouten fries. Tapse poten, laden in de gordel.
A Georgian mahogany sideboard, inlaid with a fruitwood frieze. Tapered legs, drawers in the apron.No longer availableDim. 57 x 181 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#291Een beeld van een koppel op het veld in aardewerk. Onderaan genummerd.
#580Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,05 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.05 ct.No longer availableDim. 5,60 g maat 61Estimate: € 1000 / 1200