#687Een vintage polychroom houten beeld van een bakker.
#342Een houten prieeltje, ecru gepatineerd, voor het huisvesten van een heilige.
A wooden gazebo, ecru patinated, for housing a saint.No longer availableDim. h 90 x 32 x 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#481Een lot van cloisonné brons, bestaande uit een Fo hond met godin, een grote koro en 2 vazen met figuratief en floraal decor. Allen onderaan gemerkt.
A lot of cloisonné bronze, consisting of a Foo dog with goddess, a large incense burner, and 2 vases with figurative and floral decoration. All marked at the bottom.No longer availableDim. 57 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#335Een bonbonnière van aardewerk gedragen door apen.
#502Paul Permeke“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Bijgevoegd kunstboek aangaande “P. Permeke”, door Willem Enzinck.
#341Een bronzen beeldje van een haan, gesigneerd T. Hinod? Eén pootje is gebroken.
#205Een paar wit gebeitste Lodewijk XVI armstoelen. Tapse gerainureerde poten, armleuningen eindigend in kolven.
A pair of white-stained Louis XVI armchairs. Tapered fluted legs, armrests ending in butts.No longer availableDim. H. 91 cmEstimate: € 200 / 250 -
#46Een set van drie nesting-tables in Engelse stijl, groen lederen blaadjes met glas.
A set of three nesting tables in English style, green leather tops with glass.No longer availableDim. 56 x 54 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#283Een paar art-nouveau keramische vazen, gemerkt mer de letters DB en een anker, genummerd 1346.
A pair of Art Nouveau ceramic vases, marked with the letters DB and an anchor, numbered 1346.No longer availableDim. h 28.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#547Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
A Regency D-End table consisting of three separate tops each with central leg and two extension leaves. With brass pullers.No longer availableDim. 72 x 107 x 310 cmEstimate: € 200 / 300