#370Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#679Een opaalglazen bonbonnière met deksel en floraal decor. Op gedreven koperen voet.
An opaline glass candy jar with lid and floral decoration. On a cast copper base.No longer availableDim. 14 x Ø 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#614Een Balinees houten gesculpteerd beeld van Vishnu rijdend op Garuda, met meerkleurige beschildering.
A Balinese wooden carved statue of Vishnu riding on Garuda, with multi-colored painting.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239Een vintage houten “Witch-Eye” zonnespiegel met goudkleurig patina. Type Hollywood Regency, Sunburst Mirror. Circa 1960-70.
A vintage wooden "Witch-Eye" sunburst mirror with a gold patina. Hollywood Regency style. Circa 1960-70.No longer availableDim. 53 x 53 & Ø 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#381Drie Japanse Imari borden.
#123Cyriel De BrauwerPeriod: 1914-1989“Verlegen naakt”. Een bronzen beeld, onderaan monogram CDB. En “naakt”, een houten gesculpteerd beeldje, onderaan gesigneerd.
"Shy nude": A bronze statue, with monogram CDB at the bottom. And "nude": a wooden sculpted figurine, signed at the bottom.No longer availableDim. 54 & 21 cmEstimate: € 300 / 400 -
#152Jan van BeersPeriod: 1852-1927“Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.
#52“Heidezicht met dorp”, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
"Heath view with village", oil on panel, signed illegibly.No longer availableDim. 40.5 x 50.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#260ParkerEen gelakeerde Parker vulpen met 18kt 750.
#482Een Chinese gesculpteerde houten kamferkoffer met figuren in het decor.
#133Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen“De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.
"The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.No longer availableDim. 28 x 47 cmEstimate: € 400 / 600 -
#579Een paar olielampen van porselein met decor in kobaltblauw, wit en verguld. Messingen montuur met ajour decor van wijnranken. Lange lampglazen. Omgesteld naar elektriciteit.
A pair of porcelain oil lamps decorated in cobalt blue, white, and gilded. Brass frame with openwork decoration of grapevines. Long lamp glasses. Converted to electricity.No longer availableDim. H. 69 cm (incl. glas)Estimate: € 80 / 120