#18HergéDe avonturen van Kuifje - De zaak Zonnebloem. Eerste druk, 1956, hardcover. Versleten rug en beschadigde hoeken.
The Adventures of Tintin - The Calculus Affair (Dutch). First edition, 1956, hardcover. Worn spine and damaged corners.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#143Felix Zeh Scheibe-AlsbachPeriod: 1869-1937“Weldoeners in koets met tweespan en 2 putti”. Een meerkleurig, polychroom, porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gemerkt, model no. 11994, ontwerp door Felix Zeh.
"Benefactors in carriage with two horses and 2 putti." A multicolored, polychrome, porcelain group with various characters. Marked at the bottom, model no. 11994, designed by Felix Zeh.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#300ElyseeEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen in originele doos. 14kt 585.
A set of a fountain pen and a ballpoint in original case. 14 kt 585 marked.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#270WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 18kt 750.
#333KaiserTwee stuks Kaiser porselein, model Yokohama. Bestaande uit een vaas en een schaal.
#736Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
#27Een bronzen beeldje met twee putti op een rood marmeren sokkeltje.
A bronze statue of two putti on a red marble base.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#351Een Japanse bronzen vaas, vermoedelijk Meiji periode.
A Japanese bronze vase, presumably from the Meiji period.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#265Een lot van 3 moderne staande lampen, waarvan 1 gechromeerde La Relco, Italy met 1 lichtpunt, 1 gechromeerde met 2 lichtpunten en 1 matzwarte met 3 lichtpunten, gemerkt Ikea. Diverse hoogtes, allen op ronde voet.
#719Een verzilverd metalen opvouwbare dubbele warmhouder. Gemerkt ‘Silver Plate’.
A silver-plated metal foldable double warmer. Marked 'Silver Plate'.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#491BambaraEen gesculpteerde terracotta Bambara pot, rondom versierd met diverse figuren en dieren. Eind 20e eeuw.
A sculpted terracotta Bambara pot, decorated all around with various figures and animals. Late 20th century.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 200 / 250