#49IronstoneEen cachepot met hoge rand van Engels aardewerk met blauw decor aan buitenkant en binnenkant.
A cachepot with a high rim made of English earthenware with blue decoration on the outside and inside.No longer availableDim. 21 x 45 x 30 cEstimate: € 60 / 80 -
#456Düsseldorf S. Simsun & CieEen donker houten bureautje in Engelse stijl, 8 laden met groen lederen blad. Topornamentje en sleutel manco. Gemerkt in lade.
A dark wooden desk in English style, 8 drawers with green leather top. Top ornament and missing key. Marked in drawer.No longer availableDim. 118 x 95 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#593Paar zeshoekige Chinese vazen met een meerkleurig famille rose decor van personages.
Pair of hexagonal Chinese vases with a multi-colored decoration of characters.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#442S. Verlinden“Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Interior view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 65,5 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#576Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
#536Een gesculpteerde en vergulde houten vitrinekast in Louis-XV stijl. De binnenkant is bekleed in een roze velours stof.
#719Een verzilverd metalen opvouwbare dubbele warmhouder. Gemerkt ‘Silver Plate’.
A silver-plated metal foldable double warmer. Marked 'Silver Plate'.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#156Een Franse vitrinekast in Boulle-stijl met koper ingelegd en verguld koperen beslag.
#305“Corpvs Ivris Civilis Ivstinianei Vniversvm”. Een boek gedateerd MDCXX (1620).
"Corpvs Ivris Civilis Ivstinianei Vniversvm". A book dated MDCXX (1620).No longer availableDim. 11 x 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#15Paul HellerPeriod: 1935Een grote bonbonniere in Booms glas, door Paul Heller.
A large candy dish in Boom glass, by Paul Heller.No longer availableDim. h 17 x Ø 22 cmEstimate: € 40 / 60