#205Een paar wit gebeitste Lodewijk XVI armstoelen. Tapse gerainureerde poten, armleuningen eindigend in kolven.
A pair of white-stained Louis XVI armchairs. Tapered fluted legs, armrests ending in butts.No longer availableDim. H. 91 cmEstimate: € 200 / 250 -
#64Jules van AelPeriod: 1912-1997“Vlucht naar Egypte”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Flight to Egypt." Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#296Een ovale ‘harptafel’ in Charles X-stijl met lade.
An oval 'harp table' in the Charles X style with drawer.No longer availableDim. h 60 x 49 cmEstimate: € 220 / 240 -
#515MercatorEen vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
#110Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. D-E VVS1.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct. D-E VVS1.No longer availableDim. 5,50 g maat: 56Estimate: € 1400 / 1500 -
#242T. Maes‘Pittoresk dorpszicht’, olieverf op doek, gesigneerd T. Maes.
'Picturesque village view', oil on canvas, signed T. Maes.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#309Ralph CzikanPeriod: 1867-ca 1931‘Zomers gevelzicht met rozen’, waterverf op papier, getekend en met aanduiding Ascain.
'Summer facade view with roses', watercolor on paper, signed and indicating Ascain.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#676Een theetafeltje met vier vitrinedeurtjes, aan twee poten gerestaureerd. Laat 19e-, vroeg 20ste eeuws.
A tea table with four glazed doors, restored at two legs. Late 19th, early 20th century.No longer availableDim. h 75 x Ø 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#310Delvaux FranceEen zwart lederen handtas met lange verstelbare riem. Gebruikssporen.
A black leather handbag with long adjustable strap. Signs of wear.No longer availableDim. 20 x 22 cmEstimate: € 180 / 250 -
#149Martin BolléPeriod: Vilvoorde 1912-1968“Twee Ballerina’s”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Two Ballerinas." A painting, oil on canvas. Signed and dated '44 at the bottom.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 300 / 400 -
#141Een aarden kommetje, Iran, Nishapur, 10e eeuws. Gerestaureerd.
An earthenware bowl, Iran, Nishapur, 10th century. Restored.No longer availableDim. h 4 x Ø 14 cmEstimate: € 400 / 600 -
#274“Boszicht”, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
“Wooded view”, oil on panel in gilded frame, unsigned.No longer availableDim. 61 x 88 cmEstimate: € 80 / 120