#34Een ovale spiegel in geslepen glas met verguld houten lijst en florale ornamenten.
An oval mirror in cut glass with a gilded wooden frame and floral ornaments.No longer availableDim. 57 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#73Een schelpvormig en gesculpteerd 19 eeuws zilveren pochette met zijde bekleding binnenin.
A shell-shaped and sculpted 19th-century silver pouchette with silk lining inside.No longer availableDim. 5 x 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#181Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976Voltaire”, een gesculpteerde buste in carrara marmer, gesigneerd Koos Van Der Kaaij en gedateerd 1942.
#641ErpeEen bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een bakelieten kap, gemerkt Erpe.
#427Een paar houten gesculpteerd vergulde beeldjes van Thaise Boeddha’s.
A pair of wooden sculpted gilded figurines of Thai Buddhas.No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#366Een mahoniehouten en wortelhout gefineerd naaitafeltje met lade en klep. Poten met kruisverbinding in H. Sporen van slijtage.
A mahogany and root wood veneered sewing table with drawer and flap. Legs with cross connection in H. Signs of wear.No longer availableDim. 74 x 54,5 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#142Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#537ToledoEen Spaanse sabel met twee bloedgeulen en beugel van koper met embleem. Gemerkt Madrid.
A Spanish sabre with two blood grooves. Brass guard with emblem. Marked Madrid.No longer availableDim. L: 92 cmEstimate: € 120 / 140 -
#68Een gefumeerde glazen mandje met handvat van smeedijzer. Met decoratie op de rand van zeemeerminnen.
A smoked glass basket with wrought iron handle. Decorated with mermaids on the rim.No longer availableDim. Ø 31 h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#381Drie Japanse Imari borden.
Three Japanese Imari plates.No longer availableDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 40 / 60