#561Limoges FranceEen porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.
#133Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen“De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.
"The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.No longer availableDim. 28 x 47 cmEstimate: € 400 / 600 -
#230Een 18 kt witgouden broche bezet diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,94 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
An 18 kt white gold brooch set with octagonal cut diamonds weighing approximately 0.94 ct. in total, and with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.38 ct. in total.No longer availableDim. 11,80 g L: 6 cmEstimate: € 800 / 900 -
#699Een Georgian theetafel met rond klapblad op centrale, mooi gebeeldhouwde poot. XIXde eeuw.
A Georgian tea table with a round folding top on a beautifully carved central leg. 19th century.No longer availableDim. Ø 77 cmEstimate: € 100 / 150 -
#7Een Engels tafelgarnituur met twee potjes met zilveren dekseltjes, gemerkt London, 1868, H J Lias & Son (Henry John Lias & Henry John Lias) op verzilverd schaaltje.
An English table set with two jars with silver lids, marked London, 1868, H J Lias & Son on silver-plated dish.No longer availableDim. h 10 x l 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#614Een Balinees houten gesculpteerd beeld van Vishnu rijdend op Garuda, met meerkleurige beschildering.
A Balinese wooden carved statue of Vishnu riding on Garuda, with multi-colored painting.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#547Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#20Een parelhalssnoer met zilveren slot.
A pearl necklace with a silver lock.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#395“Push-up”. Een sculptuur uit één stuk hout gesneden met een sleutelgat. Draagt een monogram onderaan.
"Push-up". A sculpture carved from a single piece of wood with a keyhole. Bears a monogram at the bottom.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#631Een set van twee Chinees porseleinen mirafiore vazen.
#39James DixonEen 19e eeuwse Engelse koperen kruitbus. Gemerkt James Dixon & Sons, Sheffield.
A 19th century English copper gunpowder flask. Marked James Dixon & Sons, Sheffield.No longer availableDim. l 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#190Een 14 kt wit en roze gouden ring bezet met een centrale saffier van 2,32 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,96 ct. Met certificaat.
A 14 kt white and pink gold ring set with a central sapphire of 2.32 ct. and diamonds weighing approximately 0.96 ct. With certificate.No longer availableDim. 6,15 g maat: 57Estimate: € 1300 / 1500