#149Martin BolléPeriod: Vilvoorde 1912-1968“Twee Ballerina’s”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Two Ballerinas." A painting, oil on canvas. Signed and dated '44 at the bottom.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 300 / 400 -
#225Amphora, Campina, Austria“Imperial Amphora”, een set van 2 geglazuurde keramische vazen met de afbeelding van een ijsvogel. Gemerkt Amphora, Campina, Austria. Ca. 1910.
"Imperial Amphora", a set of 2 glazed ceramic vases featuring an image of a kingfisher. Marked Amphora, Turn-Teplitz, Austria. Circa 1910.No longer availableDim. h 30 x Ø 21 cmEstimate: € 150 / 250 -
#544BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#39James DixonEen 19e eeuwse Engelse koperen kruitbus. Gemerkt James Dixon & Sons, Sheffield.
A 19th century English copper gunpowder flask. Marked James Dixon & Sons, Sheffield.No longer availableDim. l 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#315,Een vintage lampenvoet van glas, groen gekleurd in de massa.
#179Swarovski OptikEen vintage veldkijker, Swarovski Optik Habicht 23 x 70 met originele verpakking en garantiebewijs. Aangekocht in 1985.
A vintage field binoculars, Swarovski Optik Habicht 23 x 70 with original packaging and warranty certificate. Purchased in 1985.No longer availableDim. l 32.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#65Hergé2 Franstalige Tintin strips, 1e druk. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.
2 French-language Tintin albums, 1st edition. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#181Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976Voltaire”, een gesculpteerde buste in carrara marmer, gesigneerd Koos Van Der Kaaij en gedateerd 1942.
#443Een Precolumbiaans aardewerken potje met gegraveerd decor.
A Pre-Columbian earthenware pot with engraved decoration.No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 80 / 120