#144Jean François PortaelsPeriod: 1818-1895“Jeunes Filles Orientales”. Een schilderij, olierverf op doek. Onderaan gesigneerd. 19e eeuw.
"Young Oriental Girls". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. 19th century.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 400 / 600 -
#561Limoges FranceEen porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.
#262Jaak GorusPeriod: 1878 - 1938Drie etsen met diverse voorstellingen, gesigneerd.
Three etchings with various depictions, signed.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#43Een beeld van terracotta in pré Colombiaanse stijl, Maya Jaina, Mexicaans.
A terracotta statue in pre-Columbian style, Maya Jaina, Mexican.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#334“Corsicaans steegje”. Olieverf op paneel, draagt een onleesbare naam achteraan en gedateerd 1925.
"Corsican Alley". Oil on panel, signed with an unreadable name on the back and dated 1925.No longer availableDim. 33 x 19.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#266Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
#445CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
#227Een gedreven geel koperen jardinière. Gedecoreerd met een wapenschild met hierin een leeuw en een kroon hierboven.
A spirited yellow copper jardinière. Decorated with a coat of arms featuring a lion and a crown above it.No longer availableDim. h 116 x Ø 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#490Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,64 ct. G SI2.
An 18kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.64 ct. G SI2.No longer availableDim. 3,20 g maat: 57Estimate: € 900 / 1000 -
#247Een 19e eeuws juwelenkistje met bijbehorende parfumflesjes met vergulde dopjes, in de vorm van een ladenkastje in o.a. notenfineer. Er ontbreekt één trekkertje aan het verborgen laatje. Het plaatje voor het sleutelgat is nog aanwezig.
A 19th-century jewelry box with matching perfume bottles with gilded caps shaped like a chest of drawers in walnut veneer. One pull is missing from the hidden drawer. The keyhole plate is still present.No longer availableDim. h 24 x b 18 x d 12 cmEstimate: € 120 / 180