#647Twee Chinese gemberpotten, bij één ontbreekt zijn deksel, beide op een houten sokkeltje.
#25Koninklijk GoudaTwee grote borden met een decor van bloemen, Koninklijk Gouda. Logari en Lugano.
Two large plates with a flower decor, Royal Gouda. Logari and Lugano.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#523Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.
#611Een Indonesisch bronzen ossenbel.
An Indonesian bronze ox bell.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#205Een paar wit gebeitste Lodewijk XVI armstoelen. Tapse gerainureerde poten, armleuningen eindigend in kolven.
A pair of white-stained Louis XVI armchairs. Tapered fluted legs, armrests ending in butts.No longer availableDim. H. 91 cmEstimate: € 200 / 250 -
#664BrotherEen Brother schrijfmachine model AX-310.
#659Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
#259Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979‘Koppel bij graanschoven’, een kleurenlithografie, getekend buiten de plaat Alfons Blomme, 1929.
"Pair by Sheaves of Grain", a color lithograph, signed off plate Alfons Blomme, 1929.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#589Gotthard LundquistPeriod: 1908-1988“Pata La Vaca”, Gran Canaria. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1970, verso opschrift.
#582Zoltan PerlmutterEen lot van twee schilderijen en een expositieposter van Perlmutter Zoltan, olieverf op paneel.
#603Een lot van 2 fossielen bestaande uit een Ammoniet en een stenen werktuig.
#353Atlas Editions5 autominiaturen, presidentiële oldtimer modellen, uit de reeks Atlas Editions.
5 car miniatures, presidential vintage models, from the Atlas Editions series.No longer availableEstimate: € 50 / 75