#598TivEen terracotta ritueel, medicinaal schaaltje met dierfiguren gesculpteerd. Afkomst Tiv, Nigeria, gebruikt bij animisme. Bijgevoegd gesculpteerd aardewerken schaaltje, Dakarkari.
#127Een meerkleurig polychroom houten Mariabeeld met Kind en kroon. 16e eeuws.
A multi-colored polychrome wooden sculpture of Mary with Child and crown. 16th century.No longer availableDim. 44,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#406J-LineEen lot van 6 zwartgelakte metalen bijzetmeubeltjes, waarvan 5 lage en 1 hogere, gemerkt.
A lot of 6 black-painted metal side tables, consisting of 5 low and 1 taller table, marked.No longer availableDim. 65 cm & 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
#4208 gesculpteerde precolumbiaanse hoofdjes.
8 small sculpted Precolumbian heads.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#33Een bronzen beeldje van een zittende poes, naar Barye.
#94“Lezend meisje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.
"Reading girl." Oil on canvas. Indecipherably signed lower left.No longer availableDim. 40 x 26,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#409Een paar vierhoekige Chinees porseleinen vaasjes, meerkleurig en vergulde details met figuratief decor. Begin 20e eeuw.
A pair of square Chinese porcelain vases, multicolored with gilded details and figural decoration. Early 20th century.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261Een set van twee Boheems kristallen vazen op koperen voetje.
#588Bankoni“Strijder met pijlen”. Een aardewerken Bankoni beeld.
"Warrior with arrows". A Bankoni terracotta sculpture.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 150 / 200