#172“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 500 / 800 -
#75Een paar verguld bronzen wandlampen met strikornamenten en 2 lichtpunten met florale coupes.
A pair of gilded bronze wall lamps with bow ornaments and 2 light points with floral cups.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#98“Maria met kind”. Een gepatineerd kunstbronzen beeld.
"Maria with child." A patinated metal sculpture.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578Louis DrimmerEen set van twee design lampen, Regency stijl, gesigneerd Louis Drimmer, Frankrijk ca 1980.
A set of two Regency style design lamps, signed Louis Drimmer, France circa 1980.No longer availableDim. h 50 cm (voet grootste lamp)Estimate: € 120 / 180 -
#200Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 kt yellow gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#501AshantiEen lot van 3 gesculpteerde terracotta Ashanti potten ter bezwering van hekserij. Midden Afrikaans. Begin 20e eeuw.
A lot of 3 carved terracotta Ashanti pots for warding off witchcraft. Central African. Early 20th century.No longer availableDim. 50 & 37 & 40 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#588Bankoni“Strijder met pijlen”. Een aardewerken Bankoni beeld.
"Warrior with arrows". A Bankoni terracotta sculpture.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 150 / 200 -
#448Een Brunei ketel, Sarawak Maleisïe, 19e eeuws.
#35Een lot van drie oude telefoons in metaal en bakeliet.
A lot of three vintage telephones in metal and bakelite.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#261Een set van twee Boheems kristallen vazen op koperen voetje.
#305“Corpvs Ivris Civilis Ivstinianei Vniversvm”. Een boek gedateerd MDCXX (1620).
"Corpvs Ivris Civilis Ivstinianei Vniversvm". A book dated MDCXX (1620).No longer availableDim. 11 x 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#456Düsseldorf S. Simsun & CieEen donker houten bureautje in Engelse stijl, 8 laden met groen lederen blad. Topornamentje en sleutel manco. Gemerkt in lade.
A dark wooden desk in English style, 8 drawers with green leather top. Top ornament and missing key. Marked in drawer.No longer availableDim. 118 x 95 x 51 cmEstimate: € 80 / 120