#664BrotherEen Brother schrijfmachine model AX-310.
#715John Grey & Sons, LondonEen Engelse messing en koperen bugel. Gemerkt en met embleem “SPMK” en gegraveerd “H Nord”.
An English brass and copper bugle. Marked and with emblem "SPMK" and engraved "H Nord".No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106Kurt ØstervigPeriod: 1912-1986Serie van 4 Mid-Century Deense design stoelen in teak. Ontwerp door Kurt Østervig.
A set of 4 Mid-Century Danish design chairs in teak. Designed by Kurt Østervig.No longer availableDim. 78 x 51 x 50 mEstimate: € 600 / 900 -
#663Een Japans porseleinen lacquer vase. Verfschade aan de binnenzijde, onderaan gemerkt. Meiji.
#442S. Verlinden“Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Interior view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 65,5 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#461Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.
#450Een set van drie lange parelhalssnoeren.
Three long pearl necklaces.No longer availableDim. L:44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#265Een lot van 3 moderne staande lampen, waarvan 1 gechromeerde La Relco, Italy met 1 lichtpunt, 1 gechromeerde met 2 lichtpunten en 1 matzwarte met 3 lichtpunten, gemerkt Ikea. Diverse hoogtes, allen op ronde voet.
#49IronstoneEen cachepot met hoge rand van Engels aardewerk met blauw decor aan buitenkant en binnenkant.
A cachepot with a high rim made of English earthenware with blue decoration on the outside and inside.No longer availableDim. 21 x 45 x 30 cEstimate: € 60 / 80 -
#439“Ruwe Zee”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Rough Sea." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 58 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#194‘De Baadster.’ Bronzen beeld naar Degas.
'The Bather.' Bronze statue after Degas.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 1400 / 1600