#542KirhanEen Indiaas handgeknoopt tapijt in Kashmir natuurzijde, gemerkt Kirhan. Sterk geëlaboreerde ranken -en bloementekening. Naar het 17e eeuws Shah Abbas ontwerp. Met certificaat.
#283Een paar art-nouveau keramische vazen, gemerkt mer de letters DB en een anker, genummerd 1346.
A pair of Art Nouveau ceramic vases, marked with the letters DB and an anchor, numbered 1346.No longer availableDim. h 28.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#673Een haardsteen met wapenschild, draagt het opschrift ‘FAN THEODORE’ in aardewerk. Vermoedelijk 17e eeuws.
A fireback with coat of arms, inscribed 'FAN THEODORE' in earthenware. Presumably 17th century.No longer availableDim. 22 x 16 x 6 cmEstimate: € 30 / 50 -
#608Een paar Japans porseleinen dekselvazen met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
#177Een groot polychroom houten beeld van een Madonna met Kind. Het beeld heeft een grote barst.
A large polychrome wooden sculpture of the Holy Mother with her Son in her arms. The sculpture has a large crack.No longer availableDim. h 102 cmEstimate: € 120 / 180 -
#559Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#88Een design bureaulamp Timor 69. Chroom en antraciet. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A design desk lamp Timor 69. Chrome and anthracite. Designed by Louis Kalff in 1955.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#292Piet Van EngelenPeriod: 1863-1924“Opgeschrikte eenden”. Olieverf op schilderspaneel. Gesigneerd Piet Van Engelen. In vergulde lijst.
"Startled ducks." Oil on painter's panel. Signed by Piet Van Engelen. In a gilded frame.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#104E. Hirtz‘Stilleven met haas, fazant en asperges’, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1884.
'Still life with hare, pheasant, and asparagus', oil on panel, signed and dated 1884.No longer availableDim. 93 x 73 cmEstimate: € 120 / 160