Similar lots by type
-
#894
Tweedeurskastje met marmeren blad en met koperen versiering op de deuren. Omstreeks 1900.
Une petite armoire à deux portes à tablette en marbre et décorations en cuivre sur les portes. +- 1900.No longer availableDim. 120 x 74 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#887
Een vaas van gesculpteerd ivoor met een decor van olifanten en bomen. Kongo, eerste helft XXste eeuw.
Un vase en ivoire sculptée décor d'éléphants et d’arbres. Congo, première partie XXème siècle.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 60/80 -
#821
“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120/200 -
#836
Een tweezitsbank van grijs leder.
Un divan pour deux personnes en cuir gris.No longer availableDim. b: 147 cmEstimate: € 100/120 -
#891Mats Jonasson, Sweden
“Flower”. Een ronde kristallen fruitschaal van handgemaakt kristal in de vorm van een bloemenkelk. Gemerkt met label en met oorspronkelijke doos.
”Fleur”. Une coupe à fruits ronde en cristal fait main en forme de calice. Marque et label et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 60/80 -
#91
“Liggend naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
”Nu couché”. Une statue en bronze. Pas de signature.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 100/140 -
#845
Een ophangbaar vitrinekastje.
Une vitrine murale ouvrant à une porte vitrée.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#6
Een klein Engels bijzettafeltje met een lade en twee klapblaadjes.
Une petite table anglaise à un tiroir et deux tablettes rabattables.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 20/30 -
#1
Een paar fazanten van verzilverd metaal als tafelversiering.
Une paire de faisans en métal argenté.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 30/40 -
#878
Een Japanse porseleinen theepot op komfoor met een famille rose decor van een tuin, onderaan gemerkt. “The Meadowland Bird Vase” van polychroom porselein (H. 30 cm, ontwerp Basil Ede, uitgave Franklin). Een dekselvaas van aardewerk met blauw en wit decor (H. 31 cm, onderaan gemerkt G. Giotto). Een koperen schemerlampje versierd met een gestileerde eend (H. eend 21 cm).
Théière et rechaud en porcelaine du Japon à décor famille rose d’un jardin, marque sous la bae. “The Meadowland Bird Vase” en porcelaine polychrome (H. 30 cm, d’après Basil Ede, Ed. Franklin). Un vase couvert en faïence à décor bleu et blanc (H. 31 cm, marque sous la base G. Giotto). Un lampadaire en cuivre décoré d’un canard stylisé (H. canard 21 cm).No longer availableEstimate: € 60/80 -
#827
Een oude autokoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.
Un bagage de voiture en cuir et fermoirs en cuivre. A l’intérieur deux tiroirs amovibles.No longer availableDim. 38 x 85 x 49 cmEstimate: € 42/46 -
#883
Een paar kleine vaasjes van Canton porselein (H. 19 cm, schilfer aan een rand, haarscheur in beide) en een vaasje van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels (H. 23 cm).
Une paire de petits vases en porcelaine de Canton (H 19 cm, éclat au bord, cheveux dans les deux vases) et un vase en porcelaine de Chine au décor famille-rose de fleurs et d’oiseaux (H 23 cm).No longer availableEstimate: € 30/50 -
#879
Een amoureuse scène met een engel, gemerkt Canoval (H. 24 cm, herstelde vleugel) en een moeder en kind (H. 26 cm, kleine schilfer aan de basis) van monochroom wit biscuit.
Une scène d’amour avec un ange, marque Canoval (H 24 cm, aile réparée) et une mère et son enfant (H 26 cm, petit éclat à la base) en biscuit monochrome blanc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#377
Een messingen kerkkandelaar in Renaissancestijl.
Un candélabre d’église en laiton style Renaissance.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 30/50 -
#78
“Jachthonden”. Een paar Bronzen plaquettes in hoogreliëf.
”Chiens de chasse”. Une paire de plaquettes en bronze haut-relief.No longer availableDim. 18 x 33,5 cmEstimate: € 80/100 -
#855
Een gebeeldhouwd eikenhouten wandconsole in Lodewijk XV-stijl met een groen marmeren blad.
Une console en chêne sculpté style Louis XV à tablette en marbre vert.No longer availableDim. b: 92 cmEstimate: € 100/150 -
#852Vitus GevaertPeriod: 1846-±1927
Buffetpiano. Gemerkt V. Gevaert. Te reviseren.
Un piano Buffet. Marque V. Gevaert. A faire réviser.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#67
“De lezer”. Bronzen hoogreliëf. Duits werk omstreeks 1900.
”Le lecteur”. Un haut-relief en bronze. Travail allemand, +- 1900.No longer availableDim. 20 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#869
Een Minerva met merk van Kopenhagen (H. 41 cm, ontbrekende lans) en een elf (H. 34 cm, restauratie aan voet en vleugel) van monochroom wit biscuit.
Une Minerva avec marque de Copenhague (H41 cm, lance manquante) et une elfe ( H 354 cm, restauration au pied et à une des ailes) en biscuit blanc monochrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#31
Drie diverse glazen van veelkleurig opaalglas, evenals een paar kandelaars van Italiaans porselein met gedrukt decor (onderaan gemerkt).
Trois verres différents en verre opaline et deux candélabres en porcelaine italienne à décor imprimé. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 30 à 35 cmEstimate: € 25/35 -
#41
Boer en boerin. Een paar beeldjes van zwartgelakt metaal.
”Fermier et fermière”. Une paire de statues en métal laqué noir.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 30/40 -
#188
Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.
Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 161 cmEstimate: € 500/600 -
#873Lladro
Een verliefd burgerpaar op een bank. Groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Handvat van parasol ontbreekt.
Un couple amoureux sur un banc. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Le manche du parasol est manquant.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80/120 -
#868
Twee demonteerbare Masai speren.
Deux lances Masaï démontables.No longer availableDim. L: 238 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#112A. Van den Berg
“Schip aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
”Navire au quai”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#82
“Madonna”. Een antieke tapisserie in lijst achter glas. Onleesbaar gesigneerd.
”Madonna”. Une tapisserie antique encadrée et sous verre. Signature illisible.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 80/100 -
#108Arsène Matton
Een paar gietijzeren plaquettes met reliëfdecors van mythologische figuren. Gesigneerd.
Une paire de plaquettes en fonte, décor en relief de figures mythologiques. Signées.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80/120 -
#620
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150/200 -
#135
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten wit en zwart met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Une paire de boucles d’oreilles sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 850/950 -
#347
Een lot van twintig strips waaronder twee originele uitgaves van ‘het fritkotmysterie’ van Urbanus. Verder enkele vroege uitgaves van Bessy en enkele Suske en Wiskes . Allen in gelezen staat.
Un lot de vingt bandes dessinées dont deux éditions originales de Urbanus, “Het fritkotmysterie”. Aussi quelques éditions de Bessy et Bob et Bobette. Usures.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#104A. Moens
“Zeilschepen bij betrokken lucht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Voiliers en temps couvert”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 60/80 -
#468
Een houten Pounoumasker. Kameroen.
Un masque Pounou, Cameroun.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#469Watch
“Parodie op Kuifje”. Poster. Gesigneerd in de plaat.
”Parodie, Tintin”. Un poster. Signé dans la planche.No longer availableDim. 59 x 89 cmEstimate: € 30/40 -
#585
Een paar Chinese piëdestals van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Une paire de piédestals chinois en bois dur sculpté et tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 53 cm Ø 23 cmEstimate: € 360/420 -
#210
Een 18 karaats geel gouden met bloemen gegraveerde zakhorloge (klein letsel aan wijzerplaat).
Montre de gousset en or jaune 18 ct à décor de fleurs gravées. Petit dégât à l’émail du cadran.No longer availableDim. bruto: 25,70 gEstimate: € 200/300 -
#505
Een geëmailleerd koperen kruis met wijwatervat met een handgeschilderde beeltenis van Christus met de doornkroon. Van origine XIXe eeuws op recent houten kruis.
Un crucifix émaillé et bénitier, représentation du Christ et la sainte Couronne d’épines peint à la main. Travail du XIXème siècle sur croix en bois récente.No longer availableDim. h: 23 x 17 cmEstimate: € 100/120