#367Art Deco coupe in glaspasta versierd met vogels.
Art Deco coupe in glass paste decorated with birds.No longer availableDim. H 17 cm x B 20 cmEstimate: € 85 / 90 -
#291WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
Set of four orange polychrome earthenware vases with two matching plateaus. One flake on the smallest dish.No longer availableDim. H: 5-10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#34J. Binard“Gevelzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Facade view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#680Een handgeknoopte wollen kelim.
#703Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#99Emile Degeld“Akkerlandschap met oogstende boeren.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#677Twee geisha’s van veelkleurig Japans porselein.
#507Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#33Val Saint LambertEen schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.
#209Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still life with fruit”. Oil paint on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#98lot van 3 stuks Naams aardewerk, bestaande uit theepot, roompot en suikerpot, eind 18e begin 19e eeuw.
Lot of 3 pieces of Namur earthenware, consisting of a teapot, cream pot and sugar bowl, late 18th early 19th century.No longer availableDim. h16cmEstimate: € 100 / 140 -
#37O.I.P. GandEen messingen microscoop.
A brass microscope.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60