#69P. Mossay“Dreef in herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘52.
“Green lane in fall.” Oil on canvas. Signed. Dated '52.No longer availableDim. 54 x 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#167Hergé“Le Trésor de Rackham le Rouge”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (B1). Goede staat, tweede druk in kleur.
“Le Tresor de Rackham le Rouge”. hardcover. Ed. Casterman 1946 (B1). Good condition, second printing in colour.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#607Een Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#670FeraghanEen handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
#4E. Ivanovsky“Cavalier spaniel”. Een grafiettekening. Gesigneerd en gedateerd 1933.
#544Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#556Een paar antieke handgeknoopte wollen Beloutchkleedjes. Eén gerestaureerd.
#178Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1953 (A53). Redelijke staat, rug te herstellen, eerste druk.
"Rocket to the Moon". hardcover. Ed. Casterman 1953 (A53). Reasonable condition, spine to restore, first edition.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#135Een sigarenpijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een naakte vrouw met een duif, gezeten op een struik. Amberen steel.
A cigar pipe with a meerschaum head in the shape of a naked woman with a dove, seated on a bush. Amber stem.No longer availableDim. L: 17 cmEstimate: € 150 / 200 -
#383Een paar spekstenen fo-honden. Minieme slijtage.
A pair of soapstone fo dogs. Minimal wear.No longer availableDim. h 7,5 cmEstimate: € 40