#61Furstenberg“De kastanjebranders”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt.
"The Chestnut Burners". A group of multicolored German porcelain. Marked.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#406BeloutsjDrie karpetten van diverse afmetingen. Slijtage.
Three rugs of various sizes. Wear.No longer availableDim. 195 x 102 cm155 x 85 cm140 x 84 cmEstimate: € 40 / 60 -
#110Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met saffier van +- 0,60 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat white and yellow gold art deco brooch set with sapphire of +- 0.60 ct and brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 700 / 800 -
#465Een bureautje in Lodewijk XVI-stijl met fluitpoten en met laden in de gordel.
A desk in Louis XVI style with fluted legs and with drawers in the belt.No longer availableDim. 120x60x75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#412“Personage met roze kleding.” Onleesbaar gesigneerd, genummerd 16/100. Draagt watermerk in het papier van Sabena.
“Character with pink clothes.” Illegibly signed, numbered 16/100. Carries watermark in Sabena's paper.No longer availableDim. 38,5 x 29,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#621Lot van 2 Japans Imari porseleinen sierborden, bloemendecor.
#13Sandro MaggioniEen lot van 3 biscuit beeldjes, Jongen met fruitmand op rug en meisje met cadeau en mand, kindje met hond, allen op vergulde voet en onderaan gemarkeerd met letter “N” en kroon.
#203Een luchter met 6 lichtpunten en een paar vergulde wandlampen, telkens met 2 lichtpunten, bloem en blad vormen.
#301H. Bequet QuaregnonEen set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.
An original Puma Bowie 6376 hunting knife. By Puma work Solingen Germany, with leather sheath in original wooden box. Hinges are missing on the box.No longer availableDim. 41 x 10cmEstimate: € 150 / 250