#421Een goeiendag of morgenster van hout en ijzer met dubbele kogel.
Un godendac en bois.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 45 / 60 -
#129J. Timmermans“Binnenhof”. Een aquarel op papier. Gesigneerd. Eveneens een voorstelling op de verso.
#621Een glazen fallus ofte lingam.
#131Een serie van acht ronde zilveren schaaltjes met een mooie gedreven druivelaarrand. Zonder merken.
Une série de huit petit plats ronds en argent, une vigne repoussé au bord. Pas de marque.No longer availableDim. 1424 g h: 5 cm Ø 11cmEstimate: € 140 / 180 -
#398Een lot met betrekking tot Belgisch Congo, bestaande uit een een stadsplan van Léopoldville uit 1958, Een boek naar aanleiding van het vijftig jarig bestaan van de Union Minière du Haut-Katanga, een boek “Belgisch Kongo” van Francis Lambin, uitgegeven bij Cuypers te Brussel in 1948 en een een aandeelbewijs van de ‘Société des Mines d’Or de Kilo-Moto’.
Un lot en relation au Congo Belge, comprenant un plan de ville de Léopoldville de 1958, un livre en relation avec l'existence des 50 ans de l’Union Minière du Haut-Katanga, un livre “ Belgisch Kongo” par Francis Lamin, édition Cuypers à Bruxelles en 1948 et une obligation de la Société des Mines d’Or de Kilo-Moto.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#716Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
#320Een paar 18 karaats wit gouden druppelvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,88 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de larmes sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,88 ct.No longer availableDim. 5,99 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#687“Godheden op een paard”. Een Aziatisch groepje van brons.
#130Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,72 ct. VVS1 en drie rijen briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,72 ct VVS1 et trois rangées de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct.No longer availableDim. 5,59 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#825Een tweeledig Chinees reismeubel met twee keer twee laden.
Un meuble de voyage chinois à deux corps et à deux tiroirs.No longer availableDim. 96 x 106 x 42 cmEstimate: € 120 / 200