#171DelvauxEen handtas van licht blauw leder. ‘Model Pensée’.
Un sac à main en cuir bleu. Modèle ‘Pensée’.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#693Een snuffbottle van gesculpteerd malachiet in de vorm van een lange lijs.
Un flacon en malachite sculptée en forme de longue élise.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104A. Moens“Zeilschepen bij betrokken lucht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Voiliers en temps couvert”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#645Een Hotai van gesculpteerd roze kwarts. Op houten sokkel.
#490Een machinaal blauw wollen tapijt.
#690Garous superEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#886Een witgepatineerde houten schildersezel.
#431Een paar aardewerken liggende Yorkshire terriers. Italiaans werk.
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#459Desutter“Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#237Een paar bronzen kandelaars in de vorm van engeltjes met een kruik. Vermoedelijk Frankrijk, omstreeks 1900.
Une paire de candélabres en bronze en forme d’anges et une cruche. Probablement français, +- 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 160