Other lots in this auction
-
#522Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Bloemenvaas op stoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs sur une chaise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 101 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#490Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#168Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250 / 350 -
#856Een paar gebeeldhouwde stoelen met groen fluweel.
Une paire de chaises sculptées et velours vert.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#483Een schaaltje van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches in een achtergrond van powderblue. Onderaan gemerkt.
Un petit plat en porcelaine de Chine, décors de fleurs polychromes en cartouches sur fond poudré bleu.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#632Stefan Annerel“Onderwaterlandschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93 op de verso.
Paysage sous-marin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93 au dos.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#424“Parijs”. Zeefdruk naar een werk van Utrillo.
“Paris”. Sérigraphie d’après un oeuvre par Utrillo.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 30 / 35 -
#3Franklin PorcelainEen reeks van twaalf Engelse borden met meerkleurige decors in het thema van de maanden van het jaar. Onderaan gemerkt en gedateerd 1979.
Une série de douze assiettes anglaises, décor polychrome, thème : les mois de l’année.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#723LladroEen lot van drie polychroom porseleinen beeldjes. Meisje met eend, een ballerina en een croquet speler.
Un lot de trois statues en porcelaine polychrome, dont une représentant une jeune fille avec un canard, une ballerine et une d’un joueur de croquet.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#225Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een hartvormige Afrikaanse smaragd van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et une émeraude africaine de ± 2 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#66Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
Une table de salon vintage à tablette en pierre bleue.No longer availableDim. l : 130, h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#16Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
Deux petites tables vintage , petit carreaux glaçurés dans la tablette. Années ‘60.No longer availableDim. 24 x 24 & 27 x 27 cmEstimate: € 40 / 50

