Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Biddende communicant”. Litho. Gesigneerd binnen de plaat.
Maurice Langaskens

“Biddende communicant”. Litho. Gesigneerd binnen de plaat.

“Communiant en prière”. Litho. Signée dans la planche.
Dim. 29 x 20 cm
SKU: 2901190704.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #704
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #893

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Enkele kleine schilfers aan de ribben.

    Un vase en cristal taillé incolore. Pas de marque. Quelques dégâts aux côtes.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #98

    Een groot lot postzegels: - Een insteekboek met Belgische postzegels. 1849 - 1980. - Een lot eerste-dag omslagen van Liechtenstein in omslagen. - Een insteekboek met zegels van Polen, Hongarije, de Sovjetunie, Mongolië, Noord-Korea, enz. - Een album met zegels uit de DDR van 1954-1979. Bijna compleet.

    Un grand lot de timbres postes: - Un album à collection de timbres avec timbres postes belges. 1849 - 1980. - Un lot d’enveloppes première édition de Liechtenstein sous enveloppe. - Un album à collection de timbres et timbres postes de la Pologne, la Hongrie, l’Union Soviétique, la Mongolie, la Corée du Nord, etc... - Un album de timbres de la RDA de 1954-1979.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #587

    “Licht-erotisch tafereel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Scène légèrement érotique”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 3,2 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #537

    Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.

    Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 62 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #121
    Auguste De Wever
    Period: 1836 - 1910

    “Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.

    ”Mephisto”. Une statue en bronze venant de l’histoire de Faust. Sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #621

    Een glazen fallus ofte lingam.

    Un phallus en verre dit lingam.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #430

    Een houten Boliviaans Quena beeldje van een panfluitspeler.

    Une statue en bois bolivien Quena en forme de joueur de pan.
    No longer available
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #273

    Een milieu-de-table van aardewerk van Rouen, bestaande uit een terrine met onderschotel.

    Un milieu-de-table en faïence de Rouen, comprenant une terrine avec sous-plat.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #709
    Hugo Duchâteau

    “Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1971 buiten de plaat.

    “Composition”. Litho en couleurs. Signée et datée 1971 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #680
    Amaleh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.

    Un tapis de Perse Gabbeh en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 171 x 156 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #395

    Een verzilverde ronde lantaarn.

    Une lanterne ronde argentée.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #784

    Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Het deksel getooid met een vogel. XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt van De Klauw. Randschade.

    Un vase à couvercle en faïence de Delft bleue et blanche. Le couvercle à décoration d’un oiseau. Marque sous la base : De Klauw. Dégâts au bord.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More