Un cheval en faïence de Chine polychrome et glaçurée d’après le T’ang, et un oiseau vert.No longer availableDim. h: 28 & 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#87Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
#690Garous superEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#850Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan.
#344CassiersLithografie “3 mannen aan de Schelde”
”Trois hommes et l’Escaut”. Une lithographie.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#826Twee armstoelen in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
#113“Olifant en tijger”. Een art deco groep van geglazuurd aardewerk.
#626ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#801WarminkEen tafelklokje in houten kast met messingen wijzerplaat.
#182Emile Henri BernardPeriod: 1868 - 1941“Jonge krijger”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”Jeune guerrier”. Une étude au crayon sur papier. Signé et daté 1937.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#245Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.
Montre à clé en or à deux couleurs. Décor repoussé de fleurs. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. bruto: 50,80 gEstimate: € 600 / 700