Other lots in this auction
-
#487
Een gesneden buxushouten corpus. Vroeg XIXe eeuw. Ingekaderd
Un corpus en bois de buxus. Début XIXème siècle. Dans un cadre.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 75 / 85 -
#365
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en een tanzaniet van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct et une tanzanite de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,06 gEstimate: € 550 / 650 -
#429Henri Schaefels
“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20 / 25 -
#693
Een snuffbottle van gesculpteerd malachiet in de vorm van een lange lijs.
Un flacon en malachite sculptée en forme de longue élise.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#325
Een 18 karaats wit gouden ketting met briljanten en een druppelvormige hanger bezet met een fancy diamant van ± 0,65 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct, brillants et un pendentif serti d’un diamant fancy de ± 0,65 ct VVS1 et brillants ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 4,87 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#157
‘Herten.’ Een zamakken beeld op onyxen sokkel. Art deco stijl.
”Cerfs”. Une statue en régule sur socle en onyx. Style Art Déco.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 120 / 180 -
#602
Een eikenhouten kaptafel met drie laden langs beide kanten met een glazen blad en met een spiegel met twee zijpanden. We voegen er klein zitbankje met kussen aan toe.
Une coiffeuse en chêne à trois tiroirs de chaque côté à tablette en verre et un miroir. Nous ajoutons un petit banc avec coussin.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#378De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#85
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 700 / 800 -
#213
Een secretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine onder een grijs marmeren blad en met twee paneeldeurtjes onderaan. Achter het klapblad elf kleine schuifjes met wortelnootfineer.
Un secrétaire en bois de placage acajou , style Louis Philippe, à tiroir en doucine sous une tablette en marbre gris et deux portes panneaux en dessous. Derrière la tablette rabattable se trouvent onze petits tiroirs aux finitions en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 158 x 111 x 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#812
Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
Un lustre en bronze à dix points lumineux.No longer availableEstimate: € 280 / 340 -
#184Franz Livemont
“Hoeve bij een vijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette et étang avec des cygnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 180