Similar lots by type
-
#279Herman Grieten
“Stilleven met sinaasappels”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oranges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 30/50 -
#744Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Bloemenvaas”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
“Vase fleuri”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘53.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#819Jules Bovée
“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#443Jos WilsPeriod: Borgerhout, 1909 - 1989
“Winters landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Paysage hivernal aux saules”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 80/120 -
#799
Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#302
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#631Hypolitte Van den Bossche
“Portret van een klaroenblazer van de Belgische cavalerie”. Olieverf op doek. 1884.
“Portrait d’un joueur de clairon de la cavalerie belge”. Huile sur toile. 1884.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#299Leon Ost
“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Vue de la côte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘99.No longer availableDim. 39 x 74 cmEstimate: € 100/150 -
#322Maurits Van den BroeckPeriod: Edegem 1939 - Boechout 1999
“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
“Bateaux à la rade”. Huile sur toile. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#122Marthe Fassiaux
“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Vase fleuri”. Huile sur carton. Signé et daté 1954.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#159
“Boer met paardenkar in een winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd met monogram en gedateerd 1930.
“Paysan avec char dans un paysage hivernal”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1930.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#139Alfons VerheyenPeriod: 1903 - 1990
“Zicht op de Oostzee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de la Mer de l’Est”. Huile sur panneau. Signé et daté 1935.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#732A. Zwanenberg
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#134Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990
“Kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1964.
“Vue de la Côte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1964.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 80/100 -
#829Leonardo TorfsPeriod: °1927
“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#814Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#329Charles J. Denis
“Hoeve in een besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#319Marieke De Ridder
“Lentebloesems”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Feuillettes du printemps”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 36 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#749Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Bospad”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee kleine beschadigingen.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée (deux petits dégâts).No longer availableDim. 64 x 78 cmEstimate: € 50/80 -
#129Victor De BuckPeriod: 1855 - 1914
“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#699Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Winters landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Paysage hivernal”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 100/150 -
#734R. Neeman
“Compositie”. Gemengde techniek op metaal. Gesigneerd en gedateerd 2-4-76.
“Composition”. Technique mixte sur métal. Signée et datée 2-4-76.No longer availableDim. 63 x57 cmEstimate: € 80/100 -
#702Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘52.
“Vue sur une rue”. Huile sur toile. Signée et datée ‘52.No longer availableDim. 125 x 150 cmEstimate: € 80/100 -
#339Remi Van SluysPeriod: 1907-1993
“Stilleven met champignons”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
“Nature morte aux champignons”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘70.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#46
Een piëdestal van beige marmer.
Piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40/50 -
#178
Een Duitse Mauser, Infanterie-Gewehr model 1871. Productie 1875.
Mauser allemand, Infanterie-Gewehr, modèle 1871, production 1875.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 200/300 -
#716
Een kleine étagère van chroom en glas.
Petite étagère en chrome et verre.No longer availableDim. 80 x 45 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#642
Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed met pluimen.
Chapeau d’officier belge de la fin du XIXe siècle. Avec plumes.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#565
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 4,36 gEstimate: € 900/1000 -
#767
Een rechthoekige tafel van glas en plexi.
Table rectangulaire en verre et plexi.No longer availableDim. 74 x 100 x 180 cmEstimate: € 300/500 -
#320
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct. en een grijze diamant van +- 1,11 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,22 ct. Et un diamant gris de + - 1,11 ct.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 900/1000 -
#562
Een bolhoed van de Belgische infanterie. Model 17 november 1881.
Chapeau melon de l’infanterie belge. Modèle 17 novembre 1881.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#527
Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een fabeldier.
Carreau en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un animal fabuleux.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 150/180 -
#563
Een paar vazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemen op een blauwe achtergrond. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor famille rose aux fleurs sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120/200 -
#137Manufacture d’armes St. Etienne
Een Lebel geweer model 1886 van de Franse infanterie. Met degenbajonet.
Fusil Lebel modèle 1886 de l’infanterie française. Avec baïonnette-épée.No longer availableDim. l: 130 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#181
Een paar cassolettes van rood marmer, versierd met zwanenhalzen en op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en marbre rouge décorées de col de cygnes et sur piédouches en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 450/600