Other lots by Goris
#38
“Poëzieles”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Gaaf.
#155
Een peervormige amethist van 9,33 ct. met AIG report.
Une améthyste en forme de poire de 9,33 ct avec rapport AIG.No longer availableEstimate: € 400/450 -
#33Geo Maxim
“Meisje met bloem”. Beeldje van zamak op marmeren sokkel.
#456
#540
Twee zilveren kommen. 800‰. 545 gram.
#695
Luchtertje van kristal, glas en koper.
#41
Een opaalglazen vaas met handgeschilderd bloemendecor.
Un vase en verre opale à décor floral peint à la main.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#228
#419De Bulck
“Hommage aan Mondrian”. Litho. Gesigneerd en épreuve de collaborateur.
Hommage à Mondrian . Lithographie. Signée et épreuve de collaborateur.No longer availableDim. 76 x 53 cmEstimate: € 80/100 -
#8
Een achthoekige geribde kalebasvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
#568
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
#527