Tentoonstelling enkel op afspraak – 21 & 22 Mei 10.00 – 17.00.
Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina
Filed Under: Art & Antiques auctions
Tentoonstelling enkel op afspraak – 21 & 22 Mei 10.00 – 17.00.
Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina
Een haan van meerkleurig porselein. Kleine beschadiging aan de staart.
“Landschap”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Een wandklokje met deels zwartgelakte en beschilderde kast, de wijzerplaat geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. Met slinger en gewichten.
“Twee personages”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
Een gotisch eikenhouten koffertje met gesculpteerde briefpanelen in het front. Deels uit de tijd.
Een vintage opklapbaar serveerwagentje. Duitsland, jaren ‘60.
Een koperen enkelband als betaalmiddel. Mbole, D.R. Congo.
Een messingen hand in V-teken.
“Muziekensemble”. Litho. Gesigneerd en genummerd 3/15 en met opdracht.
Een laag houten tafeltje met lade. Zuid- Indië.
Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
“Zicht op Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Een gietijzeren schedel met scharnierende onderkaak.
“Hond in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een designschaal van kleurloos Zweeds kristal, model 77710 naar ontwerp van Goran Warff.
Twee stoeltjes met rieten zit.
Een gesculpteerd stenen koro versierd met hondjes en olifantenkoppen en het deksel getooid met een Fo-hond en een zittende Boeddha.
Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, waarbij twee gesculpteerde stukken slagtand met dieren en een Madonna en twee gesculpteerde wrattenzwijntanden (één gebroken).
“De Lokroep”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1992 en genummerd 7/20 buiten de plaat.
Een rond salontafeltje met onyxen blad op messingen driepoot.
Drie stuks brons, waaronder een Boeddhahoofd op houten sokkel.
“Don Quichote”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
Een antiek stenen Boeddhahoofdje op voetstukje van masoniet.
“De strijdwagen”. Litho. Gesigneerd, genummerd 12/15 en met opdracht buiten de plaat.
“Kaartspelers”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Een gesculpteerde cabrioletfauteuil, bekleed met naaldwerk.
Een bronzen Naga op houten voet. Met houder op de kop.
Een bronzen Ganeshabeeldje en een olifant van deels groen gepatineerd brons.
“Paradise lost”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 102/124 buiten de plaat.
Een hoge hoed, gemerkt van Paul Emy en een bolhoed, gemerkt van Van den Bosch te Leuven. De eerste in hoedendoos en met borstel.
Een Kukri in lederen schede en een Laplandse dolk met benen schede en handvat
“Droomhuis”. Zeefdruk. Onleesbaar gesigneerd en genummerd 3/20.
Een paar Indische messingen kandelaars.
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal bestaande uit: 11 champagnecoupes, 8 rodewijnglazen, 10 wittewijnglazen, 12 aperitiefglazen en 11 borrelglaasjes. Model Val-St. Lambert met zeshoekige voet.
“Schaakspelend koppel”. Een groep van meerkleurig biscuit. Vermoedelijk Italiaans. Gaaf.
Een plantenbak van wortelnootfineer in Chippendalestijl.
Een fantasiewezen van geglazuurd Chinees aardewerk. met houten sokkel. Met kurken stopje in de buik.
Een gesculpteerde Birmaanse houten monnik.
“Park”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 3/5 buiten de plaat.
Een vergrootglas met handvat van schaapshoorn.
Een bol vaasje van meerkleurig glas. Gesigneerd.
“Compositie”. Gravure. Gesigneerd.
Een Guan Yin en een zittende Boeddha van brons.
“De Orgie”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1971 en genummerd 47/60 buiten de plaat.
Een paar vouwstoelen (sedia plia) naar ontwerp van Giancarlo Piretti. Gemerkt. Italië, omstreeks 1970. We voegen er een bijzettafeltje met glazen blad op chromen voet aan toe.
Twee zwartgelakte in elkaar schuivende Chinese tafeltjes met decors van geisha’s van pietra dura onder glas.
“Liggende Hotei met fabeldier”. Een gesculpteerd hardhouten beeld op voetstuk.
Een bronzen voorstelling van een Boeddhistisch personage. Thailand.
“De kampeerders”. Gravure. Gesigneerd en genummerd B1/15 buiten de plaat.
Een fruitschaal en twee kommetjes van kleurloos glas met verzilverde monturen. De kommetjes gemerkt. Jaren ‘60.
“Moeder en kind” & “Pijproker”. Een Afrikaanse bronzen beeldjes.
“Het zwanenmeer”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 7/85 buiten de plaat.
Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een decor naar de Compagnie des Indes. Einde XIXde eeuw.
“Het zwanenmeer”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 84/85 buiten de plaat.
Een lot Tsjechoslowaaks zilver (Totaal 1115 gram):- Zes onderzetters met flessenzetter. 800‰, 1922 - 1929.- Servetring. 800‰. Bohemen/ Moravië 1942 - 1949.- Sauskom. 800‰, 1929 - 1942.
Een kleine kersenhouten hoekconsole in vier niveaus.
Een Japanse terracotta vaas met ringen aan de handvatten en met een draak in het decor. Onderaan met stempel ‘Raku’.
Een zittende Thaise Boeddha met sporen van verguldsel.
“Pastorale scène”. Litho. Gesigneerd en met opdracht d.d. 1982.
Een lot van vijf sets kopjes en schoteltjes, waarbij drie van 800‰ en twee van 900‰ zilver. 970 gram bruto.
Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal. Met originele stoppen. XIXe eeuw.
“Zittend naakt”. Blauwe krijttekening. Gesigneerd.
Een staande Quan Yin van gesculpteerd speksteen.
“Kamer”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1975 en genummerd 3/85 buiten de plaat. Klein letsel aan glas.
Een gepolychromeerde decoratieve smeedijzeren kip.
Een messingen staande lamp, de voet versierd met acanthusbladeren.
Een paar dierenfiguurtjes van Chinees porselein.
Een antieke Thaise Boeddha, met bladgoud verguld.
“Hommage aan Mondrian”. Litho. Gesigneerd en épreuve de collaborateur.
Een lotje, bestaande uit twee kleine zilveren kandelaars, Londen, 1921, een tafelbelletje met Sterling zilveren handvat en een verzilverd toaststaandertje Mappin & Webb.
Een Thaise Boeddhabuste van brons.
“De Boekenomhelzing”. Aquatint. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 8/10 buiten de plaat.
Een zittende Quan Yin van gesculpteerd jade.
“Aankondiging van de winter” Gravure. Gesigneerd en genummerd 7/15 buiten de plaat.
Een scheepsmaquette van een XVIIIe eeuws fregat.
Een zwartgelakte Chinese houten sokkel met marmeren blad.
Een paar dekselvazen van polychroom Frans porselein. Onderaan gemerkt.
Een antieke Thaise Boeddha, met bladgoud verguld.
“Kettervervolging”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Een lot 800‰ zilver, bestaande uit twee terrines, een Belgische kom met merk van Wolfers.
Een kleine bronzen schouwpendule, versierd met porseleinen plaquettes. Met slinger, maar zonder sleutel.
Een antieke Tibetaanse tangka.
Een recente schaal van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een pauw in een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.
Een bronzen luchtertje met vijf lichtarmen met bladeren en eindigend in glazen bloemvormige kapjes.
Een gehamerd zilveren milieu de table met houten handvatten en met glazen recipiënt. 800‰. 760 gram bruto zonder recipiënt.
Een verlengbaar eikenhouten tafeltje in Regencestijl.
Een messingen luchter met drie gesatineerde kapjes en centrale coupe.
Een Hindoeïstisch bronzen beeldje van de godin Kali. Op plexiglazen sokkel gemonteerd.
Vaas van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Gemerkt en nr. 84/525.
Twaalf 800‰ zilveren oestervorkjes en zes zilveren theelepeltjes. In originele etuis.
Een antiek ivoren duivelsballetje op staander.
“Tribute to Roland Garros”. Twee werken, één olieverf op doek en het andere aquarel op papier. Eén draagt een handtekening.
Een paar vaasjes met een cloisonné decor van bloemen op koper.
“Gevels 1936”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Een zesarmige kandelaar van 800‰ zilver. Tsjechowlowakije, 1929 - 1942. Makersmerk ‘Br. Klein’. 995 gram.
Een Franse Art Deco luchter met roze glazen kelken in een bronzen frame, versierd met floraal decor. Gemerkt EJG 1095 France.
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van gegoten plaaster en steengoed. Zonder signatuur.
Een Boeddha van rood en geel koper.
“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Een lot zilver, bestaande uit een Sterling zilveren schotel, een 835‰ sauskom en een 830‰ kom.
“Visser met jongen”. Een gesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
“Oriëntalistische scènes”. Een reeks van drie tekeningen. Draagt handtekening.
Een gesculpteerd Afrikaans ivoren beeld. Begin XXe eeuw.
“Vijverzicht”. Gemengde techniek op papier.
Een zilveren schenkkan. Mexicaans werk, Sterling zilver. 885 gram.
Twaalf zilveren munten van Charles en Diana. The Royal Marriage 1981. In orginele koffer.
Een metalen scheepslantaarn.
Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
“Kerkzicht”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Een driedelige zilveren theeset met geribd decor en de theepot met houten handvat en dekselknop. Schotse keuren.
“Geisha met fruitmand”. Een fijn gesculpteerde Japanse okimono. Eerste helft XXe eeuw.
“La marache”. Olieverf op doek. Draagt handtekening en datum ‘85 op de verso. Enkele kleine verfbeschadiginkjes.
Een paar vaasjes met een cloisonné decor van een vogel in een bloeiende pioenstruik op koper.
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
Een ronde zilveren schotel met geaccoleerde rand. Tsjechoslowaakse keuren. Vijfde gehalte, 800‰. 1929 - 1942. 845 gram.
Een 22 K geelgouden munt. 100 Dollars Canada 1978. Elizabeth II. Met certificaat en in originele etui.
“Hotei met kinderen”. Een groepje van gesculpeerd ivoor. Op houten sokkel. Sokkel achteraan gelijmd, voorwerpen in de handjes van de kinderen manco.
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
“Circus”. Gemengde techniek. “Draagt handtekening rechts onderaan”. Klein barstje in de rechter bovenhoek.
Een driedelig zilveren theestel met overvloedig uitgewerkt decor en de theepot met houten handvat en dekselknop. Merken van Sheffield met jaarletter ‘h’ voor 1900. Genummerd 3827.
Een geisha van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
“Clowns met varkens in een kinderwagen. Gemengde techniek op board. Draagt handtekening rechts bovenaan.
Een bloemvormige wand-/ plafondlamp, opgebouwd uit gerecycleerde materialen zoals tandwielen. Ontwerp van Laurence van Seventer.
“Portret”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Chaibi’. Met studie op de verso.
Drie zilveren schotels met geäccoleerde rand. Tsjechoslowaakse importkeur. 800‰. 1949 - 1962. 1400 gram.
Een zilveren munt van 20 Canadeese dollar met een ingewerkte geelgouden camee van 22 K. In originele metalen etui en doos.
Een Japanse bronzen tijger. Tijdperk Meji. Met glazen oogjes. Gemerkt op de buik.
Een lantaarn van gedreven geajoureerd en geciseleerd geel koper. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
“Damesportret”. Olieverf op doek. Op de verso toegeschreven. Genève.
Een driedelig Engels theestel van International Sterling zilver. C 306. Gemerkt en genummerd.
“Man met kikker in mand”. Een fijngesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
“Lammeren”. Twee olieverfschilderijen op board. Beide gesigneerd. Eén ruitje kapot.
Twee verschillende theepotjes van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Een paar abstracte werken, pastelkrijt op papier. Dragen beide een handtekening.
Een lange serveerschotel van zilver. Onduidelijke keuren vermoedelijk Tsjechoslowakije, 800‰. 1375 gram.
Een 22 K geelgouden munt. 10 Dollars Olympische spelen 1984. Met certificaat en in originele etui.
Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Een paar bronzen hanglantaarns met gebogen glas.
Een paar abstracte voorstellingen, gemengde techniek op papier.
Een zilveren theepot met houten handvat. Makersmerk van Martial Fray te Parijs. Medio XIXe eeuw. 565 gram bruto.
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse personages.
“Kinderpopje en meisje”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram en datum 1959.
Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw.
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Achter glas. Gemonogrammeerd. 1961.
Een lange zilveren schotel met geaccoleerde rand. Tsjechoslowaakse keur. Vijfde gehalte, 800‰. 1949 - 1955. 1105 gram.
Een munt van 22 K geelgoud en zilver. 20 Ecu. Boudewijn 1930-1990.
“Zittend personage”. Een okimono van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
Een lantaarn van gedreven geajoureerd en geciseleerd rood koper. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
“Dame met vlindernetje”. Gemengde techniek op pier. Zonder signatuur, draagt een atelierstempel.
Een olie- en azijnstelletje met kristallen flesjes in 813‰ zilveren montuur. Mogelijk Duitsland, XIXe eeuw. 230 gram (zonder flesjes).
Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een mannenbuste, een pijproker en een vaas met dieren. Eerste helft XXe eeuw.
“Portret”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Eén stukje manco. Onderaan gesigneerd.
“Jongensportret”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Berger’.
Een ovale serveerschotel van 800‰ zilver. gemerkt van Delheid. 970 gram.
Twee zilveren munt van Philippe en Mathilde. In originele etuis en met certificaat. We voegen er twee bronzen munten van Boudewijn en Albert II aan toe. En drie zilveren munten waarvan twee van Boudewijn en één van Albert II. Drie zilveren munten Koning Boudewijn Stichting 1976-1996. En elf munten Waterloo 1815-1990.
Een beeld van een Noord-Afrikaanse man van polychroom terra cotta. Een duim manco. Gesigneerd en “Réproduction Réservée”.
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
“Marilyn”. Een zeefdruk naar Andy Warhol. Uitgegeven door Sunday B. Morning, gestempeld op de verso.
Een zilveren tafelstelletje met kristallen recipiënten en met twee lepeltjes. Mogelijk Oostenrijk of Duitsland. 812‰. 590 gram bruto (met kristal).
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
“Zomers landschap met koe en hooimijten”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘75 en genummerd 57/80 buiten de plaat.
Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
“Fête solaire”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 103/200 en gedateerd ‘96 buiten de plaat.
Een ovale serveerschotel van 800‰ zilver. Gemerkt van Wolfers. 1420 gram.
Twee 22 K geelgouden penningen van 1000 jaar Oostenrijk. In originele etuis en met certificaat.
Een grote vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met een Cantondecor van personages en met granaatappels in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met blauw op wit decor van draken en feniksen.
Een vierdelig zilveren koffie- en theestel op dienblad. Fraai uitgewerkt met rococomotieven, met houten handvatten en de dekselknoppen in de vorm van roosjes. Franse keuren, 800‰ en met makersmerk van August Dutour.6465 gram bruto.
Een vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van rituele keizerlijke scènes en kostbaarheden. Onderaan gemerkt.
Een 18 K geelgouden ketting met een munt van Elizabeth II 22 K. Canadese $.
“Man met hamer” & “Man met vis”. Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Eén stukje manco. Onderaan gesigneerd.
Een 18 K geelgouden broche bezet met parels en vier kleine diamantjes oude slijp.
Twee schotels van 800‰ met geaccoleerde rand. 2235 gram.
Een 18 K geelgouden schakelarmband met naamplaatje.
Twee dekselpotjes, een dekselvaasje en een dekselterrine van Chinees porselein met meerkleurige decors.
Een bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.
Een 18 K geelgouden ketting met doopplaatje. Marguerite 23 01 1917.
Een 800‰ zilveren sauskom. Duitse keuren, makersmerk van Stumpf & Sohn. 390 gram.
Een fijn gebeeldhouwd kalkstenen hoofd met hoofdtooi uit het Oude Rijk van Egypte. Ca 2200 v.C.
Een 18 K geelgouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje en een geboorteplaatje. 19 01 1956.
Sterling zilveren George III koffiepot met gevlochten rieten handvat. Beursvormig met korte tuit. Deksel sober versierd met ribbelrand en getorste dekselknop. Meesterkeur en keuren van Londen voor 1757. Drie deuken onderaan de buik.
Een 18 K geelgouden hanger met 22 K geelgouden munt van 20 francs met Napoléon.
Een zilveren serveerschotel. 800‰, vermoedelijk Belgisch. 1465 gram.
Een 14 K geelgouden hanger met 22 K geelgouden munt. Elizabeth II.
Een zilveren sauskom met geribde versiering. Duitse keuren, 800/1000 en genummerd 44575 (eerste kwart XXe eeuw).
Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
Een paar Indische Kama-Sutrascènes. Met certificaten op de achterkant.
Twee zilveren kommen. 800‰. 545 gram.
Een 18 K geelgouden hanger met een 22 K geelgouden munt met Robert en John F Kennedy. 1965-1968.
“Vrouwen in lingerie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘99 en genummerd 1/3 buiten de plaat.
Een 14 K geelgouden hanger met munt van 22 K. John F. Kennedy.
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
Een ronde zilveren serveerschotel. Zonder keuren, maar getest. 1170 gram.
Twee 18 K geelgouden trouwringen.
Een antiek theestelletje met een theepot, een kommetje en vier kopjes op voet. Gedreven geel koper, ingelegd met rood koper en zilver en versierd met kalligrafie. Op het deksel een maansikkel. Omstreeks 1900.
Een luchter van kristal en koper met pendeloques in Régencestijl.
“Zittende naakt”. Een kleurentekening. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Een geajoureerd zilveren broodmandje. Nederland, 835‰. 590 gram.
Een ronde schotel van gedreven en geciseleerd geel koper. Binnenrand met acht lobben. Midden-Oosten, omstreeks 1900. We voegen er een soortgelijk klein rond schaaltje aan toe.
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Buffelhoorns op bovenste fractie schedel.
“Mannenportret”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd. XIXe eeuw.
Een reeks van tien onderzetters/ schoteltjes van 800‰ zilver, versierd met Lodewijk XV- motieven. Gemerkt van Wolfers. 1655 gram.
Een partij munten van allerlei landen. Daaronder enkele Franse zilveren 5 frankstukken (Napoléon III) en Liberty One dollars met Eisenhower.
Een Hindoeïstisch bronzen godsbeeldje en muurbeeldje.
Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
“Terug naar huis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden zegelring.
Een gesculpteerd Chinees spekstenen sierstuk op voet. Enkele kleine beschadigingen. Bijgevoegd een Boeddha met cobra.
“Krijgers”. Een Indische gouachetekening op zijde.
Drie beeldjes van meerkleurig Deens porselein, waarvan twee gemerkt van Royal Copenhagen en één van Bing & Grondahl.
“Hooiers”. Olieverf op paneel. Recent werk met apocriefe signatuur.
Een lantaarn van rood en geel koper, geciseleerd en geajoureerd. Decor van personages in uitsparingen. Perzië, omstreeks 1900.
Een bronzen betalingsmiddel in de vorm van een kruis en twee koperen dito schaaltjes. Afrikaans werk.
Een Thais houten beeldje met sporen van verguldsel.
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
“Waterput aan een hoeve”. Gouache op papier. Gesigneerd.
Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.
Een paar kleurloze glazen kandelaars. Beide gemerkt.
“Abstract”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1973.
Twee verschillende aardewerken vazen. Jaren ‘60. De hoogste met zeer kleine randschilfer.
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een achtarmige bronzen luchter.
Een partij Belgische zilveren munten: Leopold II (17 x 50 ct, 5 x 1 F, 6 x 2 F, 5 x 5 F), 6 x 5 Ecu 1987, 3 x Leopold III 50 F, 6 x Boudewijn I 50 F, 1 x 250 F, 1 x 500 F (geen zilver), 2 x Karel 100 F, 2 x Astrid 250 F, 3 x 20 jaar K.B.S. 250 F.
Zes diverse beeldjes van koper en brons geïnspireerd op de Luba-kunst.
Een paar identieke zesarmige Marie-Thérèseluchters met kristallen pendeloques.
Een lot van drie oriëntaalse werken, bestaande uit een tangka, een afbeelding van een Geisha en een voorstelling met een godheid op een zwijn.
Een bronzen meisjeshoofd in profiel op een beige marmeren sokkel.
Een lot van vijf gesculpteerde Afrikaans ivoren vrouwenbustes.
“Marine” & “Havenzicht”. Olieverf op board. Beide gesigneerd.
Een Chinees porseleinen penseelkoker met een decor van pioenen en een vogel. Onderaan gemerkt.
“Landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Horen, zien en zwijgen”. Drie gesculpteerde Afrikaans houten beeldjes. We voegen er twee gesculpteerde wrattenzwijntanden aan toe.
Een partij papiergeld uit diverse landen, gebruikte staat. België, Frankrijk, Engeland, Canada, Italië en een gevarieerd aantal Duitse biljetten vanaf einde XIXde eeuw tot en met Notgeld en Reichsmarken.
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een goudfazant en pioenen op blauwe achtergrond.
Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
“Neerhofpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een met een patrijspoort opgebouwde messingen buitenlamp met smeedijzeren muurbevestiging.
Een paar balustervaasjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden. Onderaan gemerkt.
“Schip in het droogdok”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
Een messingen kandelaar op drie leeuwenpootjes.
Een scheepslantaarn van messing en koper.
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Een koperen paraplubak met een gedreven decor naar Teniers.
Vaas van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Gemerkt en nr. 84/330.
Een verguld smeedijzeren luchter, versierd met porseleinen bloemen.
“Méditation d’un vieux”. Olieverf op doek. Draagt monogram en gedateerd 1952.
Een fijn uitgestoken en met been ingelegd achthoekige Noord-Afrikaans theetafeltje. Uit twee delen opgebouwd en opvouwbaar.
Een eikenhouten wandklok met gebeeldhouwde bloemen. Met Westminster spel.
Een collage op vijf papieren panden tussen glas. Achteraan over het geheel gesigneerd en gedateerd 1995.
Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
“Ponte dell'ammiraglio te Palermo”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Een rustiek tafeltje met een lade.
Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
Een antieke messingen vogelkooi.
“Plattelandszicht te Mol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een vaas van geslepen kristal met groen decor. Gemerkt.
Een Amerikaanse sabel. Omstreeks 1880.
“Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.
“The art of Chokin” Een lot Japans porseleinen bordjes met vergulde Chokin-decors, waarbij acht kleine, twee middelgrote en een groot. Achteraan gemerkt en vier in originele doosjes.
“Kalaga”. Een Birmaans borduurwerk. Achter glas.
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Een gebeeldhouwde Chinees hardhouten sokkel met marmeren blad.
Afrikaans voorouderbeeld. Vermoedelijk Oost-Afrika.
Een zwartgelakt Chinees houten juwelenkistje met muziekdoosje met geisha. Lichte lakschade.
“Zelfportretten”. Olieverf op paneel & Olieverf op metaal. Zonder signaturen.
Een houten scribaan met een handgeschilderd decor.
Een Franse rijkswachtsabel. 1814.
“Pastum”. Olieverf op board. Gesigneerd op de verso.
“Dansende jonge vrouw”. Een groep van meerkleurige zachte pasta uit de belle epoque.
Een tableau met vijf moderne aardewerken tegels.
Een messingen luchter met een geslepen en gesatineerde glazen centrale coupe en met drie bloemvormige kapjes.
Een gefineerde violontafel in Lodewijk XV-stijl met twee bijpassende gecanneerde stoeltjes en versierd met rocailles.
Een vaasje van Chinees gecraqueleerd porselein met een decor van vissen in ijzerrood. Onderaan gemerkt.
Een stereoscoop in originele kist. Compleet.
Twee portretten van André Van den Sande, zijn privéleerling. Olieverf op paneel. Beide met opdracht aan achterzijde.
Een regulateur in notenhouten kast.
Een Javaans sierzwaard met gesculpteerde houten schede.
“Stilleven met hortensia’s”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een houten voorouderbeeld. Hemba - Singiti, D.R. Congo.
“SCK ‘Den Atoom’ te Mol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Luchter van blauw en wit porselein en metaal, met zes lichtarmen.
Een gecapitonneerd crapaudzeteltje.
Een liggende Thaise Boeddha van verguld hout.
Een kommetje van Chinees porselein met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.
“Pater met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een gietijzeren wandfontein.
Een zwaardbajonet. Begin XXe eeuw. Met schede.
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Een bronzen trekpaard op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Kruisbeeld”. Aquarel. Gesigneerd.
Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.
Twee Chinese gesculpteerd hardhouten sokkels, waarbij de grootste met marmeren blad.
Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld porselein. Onder stolp.
Een gebeeldhouwde Afrikaanse houten jager. We voegen er een pijl en boog aan toe.
“Kerststal”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 25 december 1942.
Een vintage metalen lavabomeubel met spiegel en met uitneembaar recipiënt.
Een legerdolk. Post Wereldoorlog II.
Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Een jardinière van Chinees biscuit in de vorm van een pad, met geschilderde oogjes. Op gesculpteerde houten sokkel in de vorm van een lelieblad. Naar vroeg XVIIIe eeuws voorbeeld.
“Bij volle maan”. Litho. Gesigneerd en genummerd 7/7 buiten de plaat.
Een gietijzeren kolenbak met groen gelakt deksel.
Een Chinese houten kist met uitgestoken decor.
“Moeder met kind”. Een terracottakleurig plaasteren wandgroepje. Gesigneerd.
Een antiek Chinees houten theekistje en een gelakt Japans juwelenkistje.
“Onderwijs en beeldhouwen”. Litho. Gesigneerd en genummerd 4/15 buiten de plaat.
Een grammofoon in houten meubeltje. Slingermechanisme vervangen door mechanisme op elektriciteit. Bijgevoegd een groot aantal platen. (Drie dozen).
Twee sierzwaarden in gebeeldhouwd houten wandschild. Toledo, Spanje.
“Sloep op de oever”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Slapend meisje tegen moeders schoot”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Een gemouleerd stenen reliëf. Gesigneerd en gedateerd 1848 (apocrief). Met zegel achteraan.
Designluchtertje met nylondraad. Jaren 50.
Een goudgepatineerde houten plantenstaander in Lodewijk XVI-stijl met een wit marmeren blad.
Een antiek Frans aardewerken pique-fleur en een schaaltje, versierd met bloemendecors. De pique-fleur gerestaureerd.
Een art deco theepotje van verzilverd metaal.
“Stilleven”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
Een eikenhouten hoekconsole.
Een grote bolle vaas met oren en een klein vaasje van meeerkleurig Frans aardewerk, waarbij het kleinste gemerkt van Cherbourg.
“Berglandschap met olijfboom”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1977, genummerd 2 en met opdracht.
Een houten aktekoffertje. Gemerkt ‘Ray Ban’.
Een lot van twintig geslepen kristallen glazen, bestaande uit vier rodewijnglazen, drie wittewijnglazen, vier aperitiefglazen en vier champagnecoues, alsook twee glazen met groene kelk en drie met rode kelk.
Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
Een paar bronzen kerkkandelaars op driehoekige poten. Eén met elektrische montage.
Een antiek vaasje van Cantonporselein. Gat gemaakt in de bodem voor montage op elektriciteit.
Een paar kunstboeken:- “De absurde realiteit van Jean Thomassen”.- “An unexpected journey. vrouw en kunst”.
“Hommage à Hérgé 10 ans Rascar Capac”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat. 1993.
Een armstoel en voetbankje van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit.
Een sierjardinière van meerkleurig porselein, geflankeerd door twee meisjes. Onderaan gemerkt.
Een lot van zes antieke architecturale gravures.
Een contrabarometer met porseleinen ijkplaat.
Een spiegel van goudgepatineerd hout en plaaster.
Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
Een Lodewijk XVI armstoel met rechte rug. Gebeeldhouwd notenhout.
Twee antieke houten hoedenvormen.
2 boeken:- 1001 droomauto’s. - Corvette 1953 to present.
Een rechthoekige wandspiegel van gefineerd hout.
Een witgepatineerd bijzetstoeltje in Lodewijk XV_stijl met roze fluwelen bekleding.
Een sobere houten schildersezel.
Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
Een eikenhouten wandkapstok met zes bronzen haakjes.
Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
Luchtertje van kristal, glas en koper.
Een reeks van vier witgepatineerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Een Russische bureauklok met kristallen rand. “Made in USSR.”
Een asbak van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Een handgemaakte wit aardewerken kaarsenhouder met bloemen.
Een vijfarmig Venetiaans luchtertje, versierd met kristallen pendeloques. We voegen er twee gelijkaardige appliques aan toe.