Tentoonstelling enkel op afspraak – 21 & 22 Mei 10.00 – 17.00.
Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina
Filed Under: Art & Antiques auctions
Tentoonstelling enkel op afspraak – 21 & 22 Mei 10.00 – 17.00.
Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina
Een papegaai van meerkleurig Parijs’ porselein. Gemerkt.
“Le Croisic in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Meisje met hondje bij een mand”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Ontmoeting. Twee kikkers”. Litho. Gesigneerd en genummerd 7/15 buiten de plaat.
Een 14 K geelgouden ring met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. (één steentje ontbreekt).
Een Engelse opvouwbare cakestand.
Een lot aardewerk, bestaande uit twee schotels en een vaas in Iznikstijl.
Een achthoekige geribde kalebasvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Een klein antiek spiegeltje met houten lijst, versierd met gebeeldhouwde engeltjes. We voegen er een antiek gepolychromeerd houten engeltje aan toe (beschadigd).
Een 18 k geelgouden ketting met schakels.
Vier verschillende chocoladevormen van metaal.
“Straatje in Damme”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 283/250 buiten de plaat.
Twee gepolychromeerde houten lokeenden, gemonteerd op witmetalen lampenvoeten.
“Schutting”. Litho. Gesigneerd.
Drie verschillende 18 k geelgouden hangers, één bezet met een parel en één bezet met koraal, en van één hanger Pompei van 14 K.
Een gepolychromeerde piedestal van hout en plaaster.
Een juwelenkistje van meerkleurig porselein in de vorm van een hondje op kussen. Onderaan gemerkt.
Een Schots personage van meerkleurig Staffordshire aardewerk.
“In de tuin”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1978 en genummerd 5/8 buiten de plaat.
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,18 ct.
Een tafelklokje in kast van messing en glas. Werkende staat.
“Quenca”. Ets. Gesigneerd en genummerd 2/6 buiten de plaat.
Een kandelaar van gepolychromeerd zamak, gedragen door een vrouw. Omstreeks 1900.
“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Een 18 k geelgouden ketting met een bolletje.
Een grote messingen kerkkandelaar in renaissancestijl.
Een aardewerken lampvoet met met verguld decor op blauwe fond.
“Moeder Gods van Kazan”. Een Russisch icoon met messingen oklad.
“Uitdronken”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd 1994 buiten de plaat.
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen rondom.
“Leieoever”. Litho. Gesigneerd door Hebbelinck, en genummerd 141/350 buiten de plaat.
“Meisje met bloem”. Beeldje van zamak op marmeren sokkel.
Een lot van drie kleine aquarelletjes op papier. Omstreeks 1900.
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,16 ct.
Een gedreven messingen kerkkandelaar.
Drie vaasjes van celadon aardewerk, waarvan er twee een paar vormen.
“Poëzieles”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Een lotje kleurloos kristallen glazen, bestaande uit acht champagnecoupes in drie modellen, drie grote wijnglazen, twee fluiten, twee aperitiefglaasjes en twee likeurglaasjes.
Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger, bezet met kleine pareltjes. 9,43 gram.
Een opaalglazen vaas met handgeschilderd bloemendecor.
“Rustende ruiter naar de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1974. Klein letsel.
Een verzilverd metalen milieu de table met geslepen kristallen recipiënt. Op geslepen spiegel met verzilverd metalen voet.
“Violiste met rozen in een landschap”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1977. Drieluik.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een klein gefineerd rond bijzettafeltje met vier laden en met ingelegd biesje versierd.
Een vaasje van celadon aardewerk. Onderaan gemerkt.
Een Madonna in houten barokke lijst.
Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Een klein reisklokje in origineel etui. Met certificaat.
Een grote aardewerken vaas met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt. Decor 2813 door Chevalier.
“Stilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Een maquette van een vissersboot.
“Stilleven met klaprozen en pruimen”. Olieverf op paneel.
Een 18 K geelgouden armband bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. (één steentje ontbreekt).
Een gefineerd toilettafeltje met twee vakjes naast een opklapbare spiegel en met een uitschuifbaar blaadje en een lade in de gordel.
Een antiek tondelkistje met messingen beslag.
Een aardewerken vaas met meerkleurig geglazuurd decor van een pauw.
“Twee paarden”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Twee schilderijen.
Een 18 k geelgouden ketting bezet met kleine parels en bolletjes van roze kwarts.
Een cameegeslepen glazen lamp met decor van tulpen. Gemerkt.
Een paar marines, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Een lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Drie kleine landschappen op paneel. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden ring.
Een Engels platenkastje met gevitreerde deur en versierd met inlegwerk.
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad, gemerkt ‘William Adams, Sheffield’.
Een paar zeshoekige metalen lantaarns.
“Marine bij nacht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam Francky.
De Toqueville. “Democracy in America”. Ed. The World’s Great Classics 1899. 2 delen.
Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Tijdperk art deco. Met bijgevoegd dienblad. Met stofhoezen.
Drie kleine (Paneel 14 x 9 cm) en een groter landschap (Doek 24 x 32 cm). Lijsten beschadigd.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Een paar verguld bronzen kandelaars in Lodewijk XV-stijl.
Een paar balustervazen met een landschapsdecor in uitsparingen op lichtgroene fond. Onderaan gemerkt.
“Battle of Trafalgar”. Een Engelse lithografie.
Een 18 K wit en geelgouden ketting bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een lot souvenirlepeltjes waarbij acht Duitse (800‰ zilver), een Zwitsers (800‰) en vier Belgische (verzilverd).
O.L.Vrouw van eeuwige bijstand. Een devotieplaat achter glas. Kleine letsels.
Een bronzen bord met een voorstelling van een vechtende draak en een tijger.
“Stilleven”. OIieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een parel.
Een gefineerd rond bijzettafeltje met marqueterie en verguld bronsbeslag.
“Memento Mori”. Een bronzen beeld naar een werk van Carl Kaubu.
“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
“Stad aan een waterloop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
“Vogeltje”. Een gepolychromeerd Weens bronzen beeldje op arduinen sokkeltje. Recent werk.
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar stormlampen van marmer, metaal en glas. Gedragen door ionische zuilen.
“Waterval”. OIieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 19**.
Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Een driedelig klokstel van meersoortig marmer, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Tijdperk art deco. Met slinger en sleuteltje.
Een uitgestoken houten Bacchus.
“Tempeliers bij een houtvuur”. Olieverf op koper. Duitse school(?), XIXe eeuw.
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
“Ziegel Deutscher Kaiser und Könige”. Een lot van 28 replica’s van Duitse historische zegels uit kunststof en was. In kistje.
“Wandelaars in de sneeuw”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Allegorie op de elektriciteit.” Zamakken beeld naar Rousseau.
“Les Pecheurs de ‘lAdriatique.” Gravure uit midden 19de eeuw. Gemaakt door Zachée Prévost, naar Louis Léopold Robert. Gedrukt door Goupil & Cie (Goupil & Rittner - Chardon jne. & Giraudet).
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,16 ct.
Een schouwspiegel van zwart- en goudgepatineerd hout.
Een aardewerken vaas met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer.
Een salontafel met glazen blad, gedragen door een bronzen voet in de vorm van twee meermannen.
“De alchemist”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Laat XIXe eeuw.
Een 18 K witgouden hanger bezet met diamanten pear en emerald cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1,09 ct. VVS-VS. Met ALGT certificaat.
Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.
“Kerkinterieur”. Een pastel. Gesigneerd en Leuven 19...
Een gesculpteerde en gepolychromeerde stenen piëta. Regio Vouvray (Rochecorbon). Mogelijks omstreeks 1500.
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
Een mahoniehouten buffetkast met twee paneeldeuren en een lade. Het blad naar boven toe openklappend met binnenin uitklapbare leggers en kalfslederen blad. De randen over het geheel afgewerkt in gesculpteerde motieven. Slijtage en kleine beschadigingen.
Een gepolychromeerde tijger van Weens brons. Recent werk.
Een gesculpteerde ebbenhouten olifant met kunststof slagtanden.
“Pijproker aan Leuvense stoof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 K wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.
“Stadsgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Geknield naakt”. Een beeldje van gepolijst brons. Gesigneerd onderaan.
“Heuvellandschap met schapen en kapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,66 ct. FVS1.
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Twee ronde schotels van geel koper, ingelegd met zilver en rood koper en versierd met arabesken en kalligrafie. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Een handtas van bordeauxrood boxcalfleder met slot van geborsteld metaal.
“Schapen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met parels. 8 g goud.
Een terracotta meisjesbuste. Gesigneerd en gedateerd 1884.
“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een eikenhouten commode met drie laden. Begin XIXde eeuw.
“Hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een parelcollier met zoetwaterparels en met een zilveren slot.
Een gefineerde mahoniehouten staande klok. Het deurtje versierd met ingelegde schelp. XIXe eeuw.
Pendule van wit marmer. Gemerkt Ernuld Collet, Chimay.
Een schouwpendule van zwart en rood marmer. Met bijhorende cassolettes. Randschilfer.
“Dromend naakt”. Olieverf op zijde. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
“Kleine danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Degas. Op arduinen sokkel.
“Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Golfspeelster”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
“Slapende jongen met ezel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,16 ct.
Een staande klok met gefineerde houten kast, versierd met inlegwerk van diverse, deels zwartgelakte houtsoorten en wortelnootfineer. Het werk met carillonmechanisme. Eén venstertje manco. In werkende staat, maar te reviseren. Enkele kleine manco’s aan de kast. XVIIIe eeuw.
“Jonge vrouw met dagboek”. Een bronzen beeld met driekleurig patina.
“Oriëntaalse scène”. Een bronzen groep naar een werk van Emmanuel Frémiet. Op zwart marmeren sokkel.
“Personages en vee op een bosweg”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een barok hoogreliëf van gebronzeerd rood koper, versierd met vruchten, bladeren en engelenkopjes. Wellicht onderdeel van een wandversiering.
“De ongelovige Thomas”. Olieverfschilderij op paneel naar Rubens. Op de achterkant: “gerestaureerd in 1961 door Bernard Janssens”.
Een paar vazen van kobaltblauw porselein met goudbeschildering en handgeschilderd meerkleurig bloemendecor, gesigneerd ‘Lusy’. Met verguld messingen monturen.
“Stilleven met stoofperen en -appelen”. Olieverf op doek.
Een peervormige amethist van 9,33 ct. met AIG report.
Een groot Engels mahoniehouten bureau-plat met acht laden in de gordel en met kalfslederen blad.
Een houten juwelendoosje met in het deksel een handgeschilderd miniatuur op ivoor.
Een aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door putti.
“Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. In recent vergulde en gave lijst.
Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.
“Rijke oogst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
Een rechthoekige amethist van 7,79 ct. met AIG rapport.
Een tweeledig mahoniehouten meubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren. Op te knappen.
“Visserskoppel”. Een paar beelden van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Eduardo Tasca.
Een zwartmarmeren schouwpendule met twee bijpassende cassolettes, versierd met groen marmeren details. Zonder sleutel.
“Woonwagens nabij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een briljant van 0,61 ct. F SI2 in gesloten AIG report.
“Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Op zwart marmeren sokkel.
“Oevergezicht met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Rokende boer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Koe met kalf aan de drinkplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,38 ct.
Een Engelse mahoniehouten linnenpress met onderaan zes laden.
Een driedelig porseleinen kaststel met romantische decors in cartouches, omlijst met vergulde motieven en op kobaltblauwe fond.
Een gefineerde mahoniehouten bilbiotheek met onderaan leggers en laden achter drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.
“Hooischuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,07 ct.
Een pendule in Lodewijk XIV-stijl in de geest van Boulle versierd met verguld brons, geel koper en rood schildpad. Tijdperk Napoleon III. Getooid met een aartsengel met een bazuin en een palmtak.
Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee grote en vier kleine laden en twee gevitreerde deuren in het opzet. Met porseleinen trekkers en benen sleutelgaten.
Een lounge chair met ottoman naar model van Eames. Met wit lederen bekleding. Lichte gebruikssporen.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met decor van bloemen, vogels en vlinders.
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,07 ct.
Een sobere mahoniehouten tweedeursgarderobe.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Een grote goudgepatineerde houten schouwspiegel met een kuif in de vorm van een bloementuil, geflankeerd door twee putti.
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een kopie antieke staande klok in eikenhouten kast.
“Man in een sloep bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een staande klok met gesculpteerd eikenhouten kast, versierd met bloementuilen en barokke motieven. Uurwerk met mooi bellenwerk. De wijzerplaat gemerkt. Omstreeks 1800. Vernis onderaan beschadigd en kleine herstelling aan een hoekje.
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Lente ‘62’.
Een 18 K geelgouden schakelarmband voor horloge. Te herstellen.
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.
Een eikenhouten bureau in Mechelse renaissancestijl met zes laden in de gordel.
“Frans kanaalzicht”. Olieverf op doek. Recent werk, gesigneerd ‘C. Leduc’.
Een 18 K geelgouden ring bezet met een yellow fancy diamant markies cut van 1,21 ct. VVS2. Met ALGT certificaat.
Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
“Bouquet romantique”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met certificaat op de verso. 1979.
Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
“Steegje met begijntje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden schakelhalssnoer met schuine schakels.
Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.
Twee ingekaderde tropische vlinders achter glas: Papilio Zalmoxis (Congo) & Urania Ripheus (Madagascar).
Een uitgebreid porseleinen servies met blauwe en gouden rand, bestaande uit 36 grote borden, 12 kleine borden, 12 diepe borden, 11 kopjes en 12 schoteltjes, een koffiekan, een melkkannetje, een suikerpot, een ovale schotel, twee grote ronde schotels, een tazza, een schotel op lage voet, een slakom, twee ovale schoteltjes en twee sauskommen.
“Préparation à la prière finale”. Een houtgravure in kleur door Salvador Dali uit “La Divine Comédie”. Uitgave door ”Les Heures Claires, Parijs”.
Een 14 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,11 ct.
Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.
“Zicht op de Antwerpse haven” & “De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Een grote antieke blaasbalg. Met pootje zoadat hij kan gebruikt worden als salontafel.
“Mannenportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd.
Drie paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met cameeën, pareltjes en fantasiestenen.
Een eikenhouten bureautafel op balusterpoten met drie laden in de gordel en met kalfslederen blad. Met bijpassende stoel.
Twee ingekaderde tropische vlinders achter glas: Morpho Didius, Peru & onbekend.
“De vioolspeler”. Een glasraam in lichtbak.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.
Een lot van negen siervoorwerpen van Limogesporselein, bestaande uit miniatuurvaasjes en -klompjes, een schaaltje, twee bonbonnières en twee vaasjes.
“Zuid-Spaans straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
“Wellenshoeve, Bokrijk”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,26 ct.
Een mooie Perzische kelim met geometrische motieven. Begin XXste eeuw.
Twee ingekaderde tropische vlinders: Papilio Blumei Blumei (Java) & Ornithoptera Priamus Poseidon (Indonesië).
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad in Lodewijk XVI-stijl.
Een spiegel met majolica lijst, versierd met bloemetjes.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,36 ct.
Drie bronzen replica’s: een vijzel met stamper, een kerkbel en een wijwatervat. Mooie, zware exemplaren.
“Begijnhof van Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Twee kleine vaasjes van glaspasta, naar Emile Gallé.
Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
Een briljant van 0,56 ct. G VS2 in gesloten rapport en met certificaat.
Drie stroken Oosters patchwork met personages.
Een vaas van gedreven geajoureerd en geciseleerd geel koper. Deksel met container bovenaan (schroefdop ontbreekt). Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Een geciseleerd geelkoperen eetketeltje met deksel. Houten handvaten en handvat. Helemaal versierd met guirlandes, personages en kalligrafie. Op drie pootjes. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
“Herders in een Romeins landschap”. Olieverf op doek. Naar Jules Storms.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,46 ct.
Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
“Man met bloem en haan”. Een beeldje van meerkleurig Napolitaans porselein. Onderaan gemerkt.
“Hollands molenlandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,40 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Een driezitsbank van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Grote coupe van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Gemerkt en nr. 12/75.
Een grote vaas van roze kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
“Haven van Antwerpen”. Houtskooltekening. Evenals Buelens (?). “Rede van Antwerpen” (26 x 35 cm) (handtekening binnen passe-partout).
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,96 ct. G VS1. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. Met HRD certificaat.
Een sierjardinière van meerkleurige zachte pasta in de vorm van een jonge vrouw op een schelp. Gemerkt onderaan met roze driehoek.
“Kerkinterieur met zicht op de preekstoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Te restaureren.
“Liggend naakt”. Een met latoenkoper bekleed beeld.
Drie diverse stillevens op doek. “Dahlia’s” (perforatie, 45 x 35 cm). M. Bervoets (48 x 28 cm). “Koffiepot met bloemen” (49 x 39 cm).
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct.
Een kleine eikenhouten Lodewijk XVI commode met drie grote en een kleine lade. Vroeg XIXe eeuw.
Een driedelig kaststel van geslepen Beiers kristal, bestaande uit een drageoir en twee vazen op voet, versierd met gesatineerde bloemen en vlinders.
Een paar siervazen van meerkleurig en verguld porselein, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
“Begijnhof van Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden en zilveren broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Een gepolychromeerd luipaardje van Weens brons op arduinen sokkeltje. Recent werk.
Een houten wandelstok met uitschuifbare verrekijker als knop.
Een slagtand in een koperen montuur in de vorm van plantenranken. Begin XXe eeuw.
“Terrassen op de Champs-Elysées”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Een projector voor 8mm film, inclusief extra lamp, filmlijmklemmetje en projectiescherm.
“Kat als fotograaf”. Een gepolychromeerd bronzen groepje.
Een gestileerde zwartgelakte metalen bronzen panter.
“Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
“Boogschutter”. Een art deco groep van zamak op arduinen sokkel. Schade aan boog.
Een houten wandelstok met witmetalen knop in de vorm van een olifantenkop.
Een oude kiesschijftelefoon met gepolychromeerde houten kast.
“Blinde Ezelstraatje met begijnen”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Kleine beschadiging.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten, markiezen en een baguet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Een paar gesculpteerde cabrioletfauteuils, bekleed met grijs fluweel.
Een gestileerd modern kruisbeeld met Christus en Heilige geest in de stijl van Dali.
Een aardewerken tazza met fijn bloemenmotief in Lodewijk XV -stijl.
“Vissers op de kade”. Olieverf op een deurpaneel. Gesigneerd.
Een parelcollier met drie rijen parels en een zilveren slot.
Een art deco schouwpendule van zwart marmer en onyx, versierd met een zamakken olifant.
“Stilleven”. Olieverf op doek.
Een pauwstaartbord met gele rand. Onderaan gemerkt.
“Lenin in Antwerpen”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1992 achteraan.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale saffier en saffierbaguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Een laag en rond tafeltje van wit marmer.
Een paar girandoles met kristallen pendeloques.
Een schemerlamp met tinnen lampenvoet en een kap van glas in lood met vlinders en bloemen.
“Stadsgezicht”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
Een peervormige amethist van 2,40 ct. in gesloten AIG rapport.
Een maquette van een zeiljacht.
“De Studio”. Potloodschets. Gesigneerd en gedateerd 1972 en met opdracht.
Een paar deels vergulde zamakken cassolettes, versierd met bladeren en bloemen in hoog- en laagreliëf en met meerkleurig porselein. Omstreeks 1900.
“Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale robijn van +- 0,50 ct.
Een zwartgelakt naaitafeltje met wortelnootfineer op het blad en met spiegel aan de binnenkant.
Een vintage reiskoffer.
Een fraai uitgewerkte Jugendstil siervaas met een bij en een vlieg in het decor. Begin XXe eeuw. Klein scheurtje.
“Vissersboten in de haven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 10/350 buiten de plaat.
Een zilveren ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. 925‰.
“Dansende moeder en zoontje”. Een groep van meerkleurig geglazuurd wit terracotta. Onderaan gemerkt. Royal Dux (?).
“Vrouw met hond”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Exemplaar van de kunstenaar. Met twee tentoonstellingscatalogi.
Een diorama van een scheepsatelier.
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden ronde ketting.
Een vintage plantenstaander van zwartgelakt metaal, messing en met groen marmeren blad. Met ringen en op bokkenpootjes.
Een drageoir en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
Een lampje in de vorm van een vlinder in glas in lood.
“Zittend naakt”. Tekening. Gesigneerd en met opdracht.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een smaragd van +- 0,20 ct en vier kleine briljantjes.
Een bronzen danseresje op marmeren voetje in de stijl van de jaren ‘20- ‘30.
“Zittende vrouw in de natuur”. Een bronzen bas-reliëf. Gesigneerd links onderaan.
Drie bronzen bas-reliëfs, bestaande uit een beeltenis van Christus, een beeltenis van Maria en een modern reliëf met voorstelling van de voetwassing.
2 gravures, beide gesigneerd buiten de plaat en met droogstempel:- “Melkmeisje”. (12,5 x 9,5 cm)- “Poort naar Antwerpen”. (21 x 16,5 cm).
Een 18 K geelgouden ketting met hanger. Qu’hier, Que demain.
Grote kerkkandelaar op driepoot van gedreven koper.
Een grote vintage schaal van paars glas. Mogelijk Italiaans. Kleine schilfer aan de basis.
Twee verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal, waarbij één met verguld messingen montuur. Beide gemerkt onderaan.
2 gravures, beide gesigneerd buiten de plaat:- “De fluitspeler”. 1950. (27,5 x 23 cm)- “Moeder en kind”. 1953. (26,5 x 17 cm).
Een 18 K geelgouden cachetring met een fantasiesteen.
Een lot messingen navigatiebenodigdheden:- Staafverrekijker- sextant in kistje- kompas in kistje- scheepskompas
“Onder de boom”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Twee paarse glazen designschalen, waarbij één Italiaanse en één Franse.
“Liggend naakt”. Litho. Gesigneerd en genummerd 29/65.
Een 18 K geelgouden broche bezet met fantasiestenen, een stukje van een armband en een gebroken ring.
Een eikenhouten gatelegtafel.
Een windlamp op verzilverde voet met gegraveerde glazen kap. Op elektriciteit.
Een verzilverd metalen visbestek voor twaalf personen en acht ijslepeltjes. In etuis.
“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden fijne ketting. Te herstellen.
Een glazen vaas met verguld disteldecor. Boheems glas.
Een lot van vier oude speelgoed naaimachientjes.
Een vaas van paars glas met witte binnenkant. Duits werk.
“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 9 K geelgouden ring met initialen MM.
Een ovaal Edwardian dienblad met opstaande rand en plooivoet.
Kleine vaas, deels rood gekleurd in de massa, geribd. Onderaan gemerkt.
Twee verschillende geslepen kristallen vazen met messingen monturen, waarbij één kleurloze en één rode. De kleurloze met randschilfer.
Vier burijngravures in de geest van de feestdagen:- “Het ei”. Gesigneerd en met droogstempel. (13,5 x 7,5 cm) 1961.- “Vlucht naar Egypte”. (9 x 14 cm) 1963.- “Goede vangst in het nieuwe jaar”.(12,5 x 7 cm) - “Drie koningen zingen”. (10,5 x 8 cm)Met boek “Nieuwjaarswensen van Gustaaf De Bruyne.
Drie kleine dameszakhorloges met 18 K. geelgouden kasten en witte geëmailleerde wijzerplaten. Te reviseren.
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met Lodewijk XV-motief. Met serveerbestek suikertang, enz. Compleet.
Een lot van drie etsen en een zeefdruk:- “Landschap” Van Paemel (7,5 x 9,5 cm)- “Manège de ferme”. R. Van Bastelaer (18 x 25,5 cm)- “De studie”. Gerard Goudaen. 30/35 (28,5 x 12 cm)- “De galerij”. (39 x 26 cm)
Een paar messingen appliques met telkens drie lichtpunten, smeedijzeren ophanging.
“De Vest in Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Gevarieerd lot met drie pince-nez, mogelijk 9K goud, 7 diverse metalen zakhorloges (te reviseren/te herstellen), speldjes en horlogeskettingen. In een doosje.
Een houten keukentafel met grijsgepatineerde poten.
Een geuten kolenbak.
Een paar antieke gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinxen.
Een lot van zes verschillende wandelstokken in gedreven koperen paraplubak.
Vijf verschillende paternosters in een verguld glazen doosje.