Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Bijzettafeltje van plexi en glas. Op wieltjes.

Fiam, Italy. Bijzettafeltje van gebogen glas en met een tablet van glas. Op wieltjes.

Une petite table en verre plié et à tablette en verre. Sur roulettes.
Dim. 84 x 112 cm
SKU: 1012190446.
Category: Uncategorized.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #446
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #397

    Een doofpot van ijzer en messing.

    Un étouffoir en fer et laiton.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #744

    Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.

    Un vase en verre de Doyen, Havré-Ville. période Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #619

    Barokke spiegel, deels gebeitst.

    Un miroir Baroque partiellement au lavis.
    No longer available
    Dim. 120 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #589

    Een fijn gesneden koekoeksklok. Zwitserland, omstreeks 1870. Met slinger en gewichten.

    Un coucou finement sculpté. Suisse,+- 1870. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #326

    Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.

    Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 235 x 120 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #333

    Een paar verguld houten tafellampen met metalen ringen. Te monteren op elektriciteit.

    Une paire de lampes de table en bois, annaux en métal.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #349
    Roelans

    “Landschappen”. Twee houtskooltekeningen, gesigneerd en één met opdracht.

    ”Paysages”. Fusains, signés et un avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 28 x 40 & 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #327

    Een wassen madonna en kind met volledige originele kleding, versierd met kant. In oorspronkelijke vitrine. XIXde eeuw.

    Une Vierge à l’Enfant en cire avec habits d’origine et dentelle. Dans sa vitrine d’origine. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. vitrine 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #715

    Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.

    Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.
    No longer available
    Dim. 12,45 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #238

    Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Dim. 75 x 170 cm st. 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #184
    Frans Van Roie

    “Interieur van de Begijnhofkerk te Lier”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.

    ”Intérieur du béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #116

    Een rechthoekige wandspiegel.

    Un miroir rectangulaire.
    No longer available
    Dim. 119 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #499

    “Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Vanderberg’.

    ”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée ‘Vanderberg’.
    No longer available
    Dim. 25 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #659
    Somville

    “Meisjesportret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 109/160 buiten de plaat.

    ”Portrait de jeune fille”. Une lithographie. Signée et numérotée 109/160 hors planche.
    No longer available
    Dim. 73 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #783
    F. Delannay-Bouillon à Bruxelles

    Een oude barometer.

    Un ancien baromètre.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #266

    Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.

    Une vitrine à deux portes à vitrines en acajou style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 194 x 150 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #313

    Een mosterdpotje met lepeltje en een glazen recipiënt in Rococostijl. Duitse keuren, 800‰.

    Un pot à moutarde avec cuillère et récipient en verre. Poinçons allemandes 800 ‰.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More