Similar lots by type
-
#744Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.
Un vase en verre de Doyen, Havré-Ville. période Art Déco.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#619Barokke spiegel, deels gebeitst.
Un miroir Baroque partiellement au lavis.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#326Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.No longer availableDim. 235 x 120 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#397Een doofpot van ijzer en messing.
Un étouffoir en fer et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#589Een fijn gesneden koekoeksklok. Zwitserland, omstreeks 1870. Met slinger en gewichten.
Un coucou finement sculpté. Suisse,+- 1870. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#92J. Petit“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#413Een lot van zes boeken met betrekking tot België:- “Nieuwe geschiedenis van België”. Ed Lannoo, 2005. Drie delen.- “De provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo, 2011. - “1000 plekken die je écht moet gezien hebben”. Ed. Lannoo, 2011. - “De mooiste dorpen van België”. Ed. Lannoo, 2011.
Un lot de six livres en relation avec la Belgique:- “Nieuwe geschiedenis van België”. Ed Lannoo, 2005. Trois volumes.- “De provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo, 2011.- “1000 plekken die je écht moet gezien hebben”. Ed. Lannoo, 2011.- “De mooiste dorpen van België”. Ed. Lannoo, 2011.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#97ChristofleEen suikerpot van verzilverd metaal en glas. Gemerkt. Met een zilveren lepeltje.
Un sucrier en verre et métal argenté. Avec marque. On ajoute une petite cuillère en argent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 70 -
#95Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 250 / 300 -
#179Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.No longer availableDim. 217 x 63 cmEstimate: € 200 / 220 -
#692Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#683Een paar theekommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt: Da Qing Guangxu Nian Zhi, laat XXste eeuw.
Une paire de bols à thé en porcelaine de Chine, décor polychrome de dragons et de phoenix. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#259F. Furet“Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.
”Scène de rue, Paris”. Huile sur panneau. Signé. Restauration récente. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#478Een lot van 14 boeken met betrekking tot Antwerpen en de lokale geschiedenis:- “Het Hertogdom Brabant en omgeving in kaart en prent”. - “Geschiedenis van Schooten, Merxem en Sint Job in ‘t Goor” 3 volumes.- “De Antwerpenaar en zijn statiekwartier”.- “Het eilandje”.- “De Antwerpsche Poesje”.- enz.
Un lot de 14 livres en relation avec Anvers et l’histoire locale:- “Het Hertogdom Brabant en omgeving in kaart en prent”.- “Geschiedenis van Schooten, Merxem en Sint Job in ‘t Goor” 3 volumes.- “De Antwerpenaar en zijn statiekwartier”.- “Het eilandje”.- “De Antwerpsche Poesje”.- etc.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#501Twee Chinese theepotjes van blauw en wit porselein.
Deux théières en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 32 / 36 -
#281Een lot van acht bronzen voorwerpen/ bodemvondsten.
Un lot de huit objets/trouvailles en bronze.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#595Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,74 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 2,13 gEstimate: € 250 / 350

