#154Jan Van Baelen“Neerhofdieren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm animals." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 350 / 450 -
#152Jan Van CampenhoutPeriod: 1907-1972“Place de la Concorde, Parijs.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Place de la Concorde, Paris." Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300 / 400 -
#390Een 18 K witgouden kruisvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18K white gold cross-shaped pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,68 gEstimate: € 280 / 350 -
#343Een tafellamp met een lezende putto van kunsthars zittend op een rots.
#362‘Kongolees dorpszicht.’ Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd.
#55Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.
#424Leo CleymansPeriod: °1937‘Winters rivierzicht’, olieverf op doek, getekend L. Cleymans.
'Winter river view', oil on canvas, signed L. Cleymans.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 120