#519Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#452Een lot van 10 Chinese prenten in gemengde techniek met opschriften.
#88Bert Nienhuis De DistelPeriod: 1890-1919Een geglazuurd, meerkleurige aardewerken vaas. Art Nouveau, toegeschreven aan Bert Nienhuis voor De Distel, Amsterdam. Diverse lichte breuk-en haarlijntjes aanwezig. Onderaan gemerkt.
A glazed, multicolored earthenware vase. Art Nouveau, attributed to Bert Nienhuis for De Distel, Amsterdam. Several minor cracks and hairlines present. Marked on the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø20cmEstimate: € 150 / 200 -
#153‘Dante’. Een beeld van gebeeldhouwd albast, deels gepatineerd, op marmeren voetstuk.
'Dante'. A sculpture made of carved alabaster, partially patinated, on a marble pedestal.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 250 / 350 -
#387Een lot van 3 porseleinen borden in Chinese stijl, Kaiser Mandschu, Kaiser Ming en Davenport Stone China.
A lot of 3 porcelain plates in Chinese style, Kaiser Mandschu, Kaiser Ming, and Davenport Stone China.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219Jozef Adriaan Callaerts“Vissersboten aan de kade te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Fishermen boats at the harbor in Antwerp." Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 54 x 65 cmEstimate: € 100 / 120