#159Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)
#25Een lot van 3 parastone beelden van Suske & Wiske bestaande uit: de totempaal, SW16, 2018, Lambik & tante Sidonia, SW120, 2014 en tante Sidonia, SW 122, 2015. Alles met originele verpakking en de laatste twee met certificaat.
A lot of 3 Parastone statues of Suske & Wiske including: the totem pole, SW16, 2018, Lambik & Aunt Sidonia, SW120, 2014, and Aunt Sidonia, SW122, 2015. All with original packaging and the last two with certificates.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Paar art deco tafellampen van gebeitst hout.
Pair of art deco table lamps made of stained wood.No longer availableDim. H. 57 x35 cmEstimate: € 420 / 480 -
#38Lot verzilverd metaal: eierdopjes, lepeltjes e.d. in vijf etuis.
#525Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#70Een paar 18 K geelgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
A pair of 18K yellow gold earrings, each set with a pearl.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 200 / 250 -
#194Een grote geslepen spiegel met verguld kader en ornamenten. Bovenaan bas-reliëf van gips met enige schilfers en barsten. Ornament onderaan los.
A large cut mirror with gilded frame and ornaments. Plaster bas-relief at the top with some flakes and cracks. Ornament at the bottom is loose.No longer availableDim. 197 x 96cmEstimate: € 150 / 200 -
#164Een oude Venetiaanse spiegel met bronzen cherubijnen versierd.
#545Giraud / Charlier Luitenant BlueberryEen lot van 26 strips, Luitenant Blueberry, softcover, diverse titels reeks 1-27.
A lot of 26 comic books, Lieutenant Blueberry, softcover, various titles series 1-27.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#427‘Hop’“Tendrement.” ‘Couple 1’. Abstract werk met hout en metaal. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’.
"Tenderness." 'Couple 1'. Abstract artwork with wood and metal. Monogrammed 'Hop' or 'VHop'.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80 / 120