#606Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.
#265C. LamoteEen lot van 10 foto’s. ‘La Visite Officielle de S.M. le Roi Baudouin au Congo Belge et Au Ruanda-Urundi. Congopresse. 1955.
A lot of 10 photos. "The Official Visit of H.M. King Baudouin to Belgian Congo and Ruanda-Urundi. Congopress. 1955."No longer availableDim. 18,5 x 24,5cmEstimate: € 80 / 120 -
#495Een paar Chinese porseleinen dekselvazen.
A pair of Chinese porcelain lidded vases.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 380 / 420 -
#447Bronzen ruitersbeeldje. Tsjaad.
Bronze equestrian figurine. Chad.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#303Een lot van oud bureaumateriaal bestaande uit: een koperen inktpothouder, een groene gietijzeren brievenhouder, 2 messing vide-poches, een verzilverde vide-poche en een messing vulpotlood met geïntegreerde meetlat.
A lot of old desk objects consisting of: a copper inkpot holder, a green cast iron letter holder, 2 brass vide-poche's, a silver-plated vide-poche, and a brass pencil with an integrated measuring tape.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#598Een Afrikaans fetisj beeldje, Vili, Bakongo genaamd Nkisi Nkode.
#171“Unguentaria en Balsamarii”. Een lot Oud-Romeins glazen traan & balsem flesjes in diverse afmeting, vorm en kleuren.
"Unguentaria and Balsamarii". A lot of ancient Roman glass tear and balm bottles in various sizes, shapes, and colors.No longer availableDim. 5-15cmEstimate: € 200 / 300 -
#657Een faux-bamboo kapstok met hoedenplank. Massief messing. Ca 1950. 10 haken.
#428‘Hop’“On S’Adore.” Sculptuur van hout en aardewerk. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’ Gedateerd 2005.
"On S’Adore." Sculpture in wood and earthenware. Monogrammed 'Hop' or 'VHop.' Dated 2005.No longer availableDim. 26 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239Jan BosschaertEen portfolio met vier gesigneerde en genummerde, 793/800, zeefdrukken van Jan Bosschaert betreffende de reeks Kuifje.
#231Een Hollywood Regency tafellamp met als voet een messing lotusbloem. Ca. jaren 80 van de vorige eeuw.
A Hollywood Regency table lamp with a brass lotus flower base. Approximately from the 1980s.No longer availableDim. h 73 cmEstimate: € 200 / 300