#699Hans Wap“Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
#307Een lot van 12 verzamel-albums, Suske & Wiske voor Lecturama in gele hardcover. Toegevoegd 3 ‘Magnifieke Meesterwerken’, eveneens Suske& Wiske met rode hardcover uitgegeven door Douwe Egberts.
A lot of 12 collector's albums, Suske & Wiske for Lecturama in yellow hardcover. Included are 3 'Magnificent Masterpieces', also Suske & Wiske with red hardcover published by Douwe Egberts.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#169Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#695Een vierkante massief eiken salontafel.
#106Een massief houten zitbankje met licht gebogen rug en waaiervormige spijlen. Engels, begin 20e eeuw.
#160Een paar 18 kt roze gouden oorbellen bezet met centrale robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,02 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 kt rose gold earrings set with central rubies weighing approximately 2.02 ct in total, and diamonds weighing approximately 0.60 ct in total.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#658Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
#527Een bronzen hoofd van een Romeins figuur.
A bronze sculpted head of a Roman figure.No longer availableDim. 9cmEstimate: € 120 / 180 -
#698Een lot van 3 vintage Murano clowns met diverse kleuren in de massa.
A lot of 3 vintage Murano clowns with various colors in the glass.No longer availableDim. 30 & 25 & 22cmEstimate: € 60 / 80