Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.
“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.
“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.

“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.

"Brawling children." Sculpture in earthenware on a sturdy metal base. Illegibly monogrammed.
Dim. h 11 cm (112 cm)
SKU: 3001240441.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #441
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #382
    R. De Bock

    “Portret van Bart De Wever.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait of Bart De Wever." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 19 x 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #198
    Val Saint-Lambert

    Een grote vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt en “M”.

    A large vase made of cut crystal, colored red throughout. Marked at the bottom and with the letter "M".
    No longer available
    Dim. H. 21,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #320

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct. FVVS1.

    An 18kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.48 ct. FVVS1.
    No longer available
    Dim. 4 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #602
    Herbert H. Newton
    Period: 1881 - 1951

    ‘Zomers landschap’, olieverf op doek, gesigneerd H. H. Newton.

    "Summer Landscape," oil on canvas, signed H. H. Newton.
    No longer available
    Dim. 41 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #86

    Een ecru gepatineerd ovalen Louis XVI-stijl bijzettafeltje met marmeren blad en versierd met guirlandes.

    An ecru patinated Louis XVI style oval side table with a marble top and decorated with garlands.
    No longer available
    Dim. 75 x 76 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #395

    Stenen beeld van personage met een krokodil en een luipaard. Mintadi, Congo.

    Stone sculpture of a character with a crocodile and a leopard. Mintadi, Congo.
    No longer available
    Dim. H. 26,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "View of Lier". Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #27

    Een lot van 3 zilveren servetringen.

    A set of 3 silver napkin rings.
    No longer available
    Dim. 105 g
    Estimate: € 40 / 50
  • #58

    Een retro tafellamp met metalen voet en Tiffany stijl glas in lood kap.

    A retro table lamp with a metal base and a Tiffany-style stained glass shade.
    No longer available
    Dim. 58cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #376

    Een Chinees gesculpteerd houten sokkel met een marmeren blaadje.

    A Chinese carved wooden stand with a marble top.
    No longer available
    Dim. h 33,5 x Ø 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #360

    Drie verschillende broches van zilver bezet met telkens een cameé.

    Three different silver brooches each set with a cameo.
    No longer available
    Dim. 30,70 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 800 / 1200
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More