Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.
“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.
“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.

“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.

"Brawling children." Sculpture in earthenware on a sturdy metal base. Illegibly monogrammed.
Dim. h 11 cm (112 cm)
SKU: 3001240441.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #441
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #207

    Een lot van 4 Romeinse dobbelsteentjes uit been gesculpteerd.

    A set of 4 bone-carved Roman dice.
    No longer available
    Dim. 0,8 x 0,8 x 0,8 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #84
    Jules Dubois

    “Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd Jules Dubois.

    "Beech wood". Oil on canvas. Signed Jules Dubois.
    No longer available
    Dim. 71 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #382
    R. De Bock

    “Portret van Bart De Wever.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait of Bart De Wever." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 19 x 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #391

    Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.

    Temple dancer made of patinated and gilded bronze.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #216

    Een grote eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerd frontpaneel met floraal decor en ijzeren slot. 19e eeuws.

    A large oak storage chest with a sculpted floral decor front panel and iron lock. 19th century.
    No longer available
    Dim. 70cm x 165 x 63cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #269
    F.C. Duval

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x 25cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #381
    Limoges France

    Een kobaltblauwe Limoges porseleinen vaas met vergulde details, naar Sèvres. Onderaan gemerkt.

    A cobalt blue Limoges porcelain vase with gilded details, in the style of Sèvres. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 31cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #678

    Een bronzen vijzel en stamper naar middeleeuws voorbeeld, toegevoegd een bronzen beker.

    A bronze mortar and pestle after a medieval design, added a bronze cup.
    No longer available
    Dim. h 10.5 x Ø 13.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #161

    Een uit steen gesculpteerd huisaltaar. Vermoedelijk 500-1000 N.C.

    A stone sculpted home altar. Presumably 500-1000 BC.
    No longer available
    Dim. 20 x 17cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #671

    Een krantenbakje in Louis XV-stijl uit messing en stof met bloemenmotief.

    A Louis XV-style newspaper rack in brass and fabric with a floral motif.
    No longer available
    Dim. h 63 x l 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #146
    Imexcotra

    Een vintage boekenkast van het merk Imexcotra uit Aalst.

    A vintage bookcase by Imexcotra from Aalst.
    No longer available
    Dim. 155 x 100 x 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #95

    Een lot van 2 kruishangers, waarvan 1 uit been gesculpteerd met cirkels gegraveerd en 1 uit brons. Vermoedelijk Laat-Romeins / Vroeg-Byzantijns.

    A lot of 2 cross pendants, one of which is carved from bone with engraved circles, and one made of bronze. Probably Late Roman / Early Byzantine.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 100 / 200
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More