#112Araki NobuyoshiEen polaroid foto van de Japanse Kunstenaar Nobuyoshi Araki.
#630Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.
#79Jozef Tilleux“Venetiaans stadzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Met dedicatie achteraan aan Henri Callaerts, gedateerd 1972.
"Venetian cityscape." Oil on canvas. Signed. With dedication on the back to Henri Callaerts, dated 1972.No longer availableDim. 37 x 42,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#567Een lot van 3 Laatmiddeleeuws bronzen paardenbelletjes of crotal bells.
#26Een oude massief eiken koffertje met gesculpteerde motieven op de voorkant.
An old solid oak chest with carved motifs on the front.No longer availableDim. 33 x 60 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87Een grote tabakspot in Delfts aardewerk met leeuwenkoppen, 2 rokende mannen in het decor en opschrift ‘Tabac Royal’. Met koperen deksel.
A large tobacco jar in Delft pottery with lion heads, 2 smoking men in the design, and the inscription 'Tabac Royal'. With a copper lid.No longer availableDim. h 43 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#361Een oude scheepslamp in koper en rood glas, in oorspronkelijke staat.
An old ship lamp in copper and red glass, in its original condition.No longer availableDim. 30 x 22 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#545Giraud / Charlier Luitenant BlueberryEen lot van 26 strips, Luitenant Blueberry, softcover, diverse titels reeks 1-27.
A lot of 26 comic books, Lieutenant Blueberry, softcover, various titles series 1-27.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#579Jozef Adriaan Callaerts“Conscienceplein te Antwerpenr”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flemish Bridge." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 47 x 50 cmEstimate: € 160 / 220