#371AristonaEen vintage zwart-wit televisietoestel, Aristona, oranje en zwart plastic behuizing, werkend.
A vintage black and white television, Aristona, orange and black plastic casing, in working condition.No longer availableDim. 29 x 34 x 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#391Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.
#336Een nachtkastje met 1 gewoon- en 1 roldeurtje met kleine fineerschade en een zwart marmeren blad.
#119Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Stadssteeg.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"City alley." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 53 x 33,5 cmEstimate: € 160 / 220 -
#475Een bloempot van Chinees porselein.
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Sloepenweg, Antwerpen”. Een ets op papier. Onderaan, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 47/100.
"Sloepenweg, Antwerp". An etching on paper. Signed and numbered 47/100 below, outside the plate.No longer availableDim. 28,5 x 31cmEstimate: € 40 / 60 -
#311Gouda HollandEen lot van 2 art deco stukken, gemerkt Regina, Gouda. Het lot bestaat uit een vaas en een kandelaar.
A set of 2 Art Deco pieces, marked Regina, Gouda. The lot consists of a vase and a candlestick.No longer availableDim. h 21.5 x Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#88Bert Nienhuis De DistelPeriod: 1890-1919Een geglazuurd, meerkleurige aardewerken vaas. Art Nouveau, toegeschreven aan Bert Nienhuis voor De Distel, Amsterdam. Diverse lichte breuk-en haarlijntjes aanwezig. Onderaan gemerkt.
A glazed, multicolored earthenware vase. Art Nouveau, attributed to Bert Nienhuis for De Distel, Amsterdam. Several minor cracks and hairlines present. Marked on the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø20cmEstimate: € 150 / 200 -
#92Romain SteppePeriod: 1859-1927‘Maritiem’, olieverf op doek, gesigneerd Romain Steppe. Kleine verfschade op meerdere plaatsen.
"Maritime," oil on canvas, signed Romain Steppe. Small paint damage in several places.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -