#157Een paar marmeren cassolettes in gevlamd marmer met bronzen beslag in de vorm van guirlandes.
#137MeissenEen handbeschilderde porseleinen schaal met een decor van bloemen, onderaan gemerkt met het Meissen teken.
A hand-painted porcelain bowl with a floral decor, marked with the Meissen trademark at the bottom.No longer availableDim. 14.5 x 27 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#20Een 18 K geelgouden ring bezet met drie kleine briljantjes en drie robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18K yellow gold ring set with three small diamonds and three rubies with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 500 / 600 -
#518Bronzen beeld van een maraboe.
#162Lucien Frank“Wandelaars bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Wanderers at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#642Constant De BusscherePeriod: 1876-1951‘Landbouwer met trekpaarden’, ets op papier, getekend buiten de plaat De Busschere, 9/100.
"Farmer with Draught Horses", etching on paper, signed outside the plate De Busschere, 9/100.No longer availableDim. 37 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#611Bronzen Shiva. Indonesië.
Bronze Shiva. Indonesia.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 75 / 100 -
#636Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 116 x 168 cmEstimate: € 40 / 60 -
#424Leo CleymansPeriod: °1937‘Winters rivierzicht’, olieverf op doek, getekend L. Cleymans.
'Winter river view', oil on canvas, signed L. Cleymans.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 120