#58Een retro tafellamp met metalen voet en Tiffany stijl glas in lood kap.
A retro table lamp with a metal base and a Tiffany-style stained glass shade.No longer availableDim. 58cmEstimate: € 80 / 120 -
#341Een lot van 12 rood koperen “cloches de restaurant”.
#653Een polychrome staakpop met jurk. Mali of Ivoorkust.
A polychrome stake doll with dress. Mali or Ivory Coast.No longer availableDim. H. 96 cmEstimate: € 60 / 100 -
#561Een bronzen beeld van een beer op een marmeren voet.
Bronz sculpture of a bear. On a marble base.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 220 / 240 -
#494Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.
#605Een beeld van een Chinese wijze van speksteen.
Statue of a Chinese wise man in soapstone.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 120 / 140 -
#565Een lot van drie oude stolpen met heiligenbeelden in gips.
#296Mabef, ItalyEen houten driepoot schildersezel. Gemerkt MABEF, made in Italy.
#116Een marquetterie tafel in Lodewijk XV-stijl. Met bronzen details.
#536Een 19e eeuwse vitrine in Napoleon III-stijl met marmeren blad.
#470Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.
An 18K yellow gold floral-shaped bracelet set with turquoise.No longer availableDim. 10,95 gEstimate: € 400 / 500