#207Een lot van 4 Romeinse dobbelsteentjes uit been gesculpteerd.
#84Jules Dubois“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd Jules Dubois.
"Beech wood". Oil on canvas. Signed Jules Dubois.No longer availableDim. 71 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#391Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.
#216Een grote eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerd frontpaneel met floraal decor en ijzeren slot. 19e eeuws.
#381Limoges FranceEen kobaltblauwe Limoges porseleinen vaas met vergulde details, naar Sèvres. Onderaan gemerkt.
A cobalt blue Limoges porcelain vase with gilded details, in the style of Sèvres. Marked on the bottom.No longer availableDim. 31cmEstimate: € 40 / 60 -
#678Een bronzen vijzel en stamper naar middeleeuws voorbeeld, toegevoegd een bronzen beker.
#161Een uit steen gesculpteerd huisaltaar. Vermoedelijk 500-1000 N.C.
A stone sculpted home altar. Presumably 500-1000 BC.No longer availableDim. 20 x 17cmEstimate: € 200 / 300 -
#671Een krantenbakje in Louis XV-stijl uit messing en stof met bloemenmotief.
A Louis XV-style newspaper rack in brass and fabric with a floral motif.No longer availableDim. h 63 x l 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146ImexcotraEen vintage boekenkast van het merk Imexcotra uit Aalst.
A vintage bookcase by Imexcotra from Aalst.No longer availableDim. 155 x 100 x 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
A lot of 2 cross pendants, one of which is carved from bone with engraved circles, and one made of bronze. Probably Late Roman / Early Byzantine.No longer availableDim. 6,5cmEstimate: € 100 / 200