#470Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.
#42“Jongedamesportret met handschoen.” Olieverf op doek.
"Young lady portrait with glove." Oil on canvas.No longer availableDim. 49 x 38,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217Een lot van 6 vermoedelijk vroeg Middeleeuwse zegel stempels uit been met plaaster omhulsel.
#497Een lot van 2 Oud-Romeinse aardewerken olielampjes met gesculpteerde details. Vermoedelijk 3de eeuw vC.
#406Een Art Deco bijzettafeltje uit hout met spiegelglas bekleed. Geëtste tekening in voet.
An Art Deco side table made of wood and covered with mirrored glass. Etched drawing on the base.No longer availableDim. 67 x 48 x 43Estimate: € 100 / 150 -
#647Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
A large vase made of Torhout earthenware with stylized thistle decoration.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 80 / 120 -
#618Een paar Chinees porseleinen vazen meerkleurig versierd met paleistafereel in het decor en vergulde ornamenten. 1 vaas met breukherstel aan de bovenrand.
A pair of Chinese porcelain vases, multicolored decorated with a palace scene in the decor and gilded ornaments. 1 vase with restored breakage at the upper rim.No longer availableDim. 42 x Ø19cmEstimate: € 80 / 120 -
#19‘Na de hooioogst’, een tekening, inkt op papier, rechts onder gesigneerd.
#631Een Indonesische Wajang pop.
An Indonesian Wajang puppet.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 40 / 50