#359“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#128Grés KeramisEen aardewerken art nouveau vaas met polychroom decor. Catteau decor 643 vorm 897. Kleine bakfout onderaan.
An earthenware Art Nouveau vase with polychrome decoration. Catteau decor 643 shape 897. Small firing flaw at the bottom.No longer availableDim. h 25,5 cmEstimate: € 220 / 280 -
#396Maurice Burke ArkanaEen Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.
#442‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een lot van 18 erotische gravures. Hebben sporen van vocht.
#461Zittende fluitspeler van deels verguld brons. Thailand.
Seated flute player made of partially gilded bronze. Thailand.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#490Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een roze maansteen.
#252Louis IcartPeriod: 1888-1950“Dame met hoed”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Lady with Hat." A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 33cmEstimate: € 120 / 180 -
#375Een lot van 2 Roskopf zakhorloges waarvan 1 met haarlijnscheurtjes in de wijzerplaat, de 2de mist zijn wijzers en glas.
A lot of 2 Roskopf pocket watches, one with hairline cracks in the dial, the second missing its hands and glass.No longer availableDim. Ø 5 cmEstimate: € 40 / 60