#294Frans LuycksPeriod: 1923-1997‘Heidezicht te Kalmthout’, aquarel op papier, gesigneerd Fr. Luyckx.
"Heidezicht te Kalmthout", watercolor on paper, signed by Fr. Luyckx.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#664R. Sobron‘Village Namurois’, een aquarel op papier, getekend R. Sobron.
'Village Namurois', a watercolor on paper, by R. Sobron.No longer availableDim. 32.5 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#404Emiel Deca“Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Clown". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#611Bronzen Shiva. Indonesië.
Bronze Shiva. Indonesia.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 75 / 100 -
#473Een Oud-Romeins terracotta olielamp met gesculpteerde arendskop.
#376Een Chinees gesculpteerd houten sokkel met een marmeren blaadje.
#239Jan BosschaertEen portfolio met vier gesigneerde en genummerde, 793/800, zeefdrukken van Jan Bosschaert betreffende de reeks Kuifje.
#663Een beschilderde Chinese jardinière in papier-maché op houten voet en met zinken binnenbak.
#648Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.
#3692 prenten met een oudere Japanse dame, woodblock print.
#23Een lot van 2 vaasjes in porselein, ca 1900, beide met een dame in goudkleurig gewaad. Onderaan gemerkt en genummerd.
A pair of porcelain vases, circa 1900, both featuring a lady in a gold-colored gown. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 40 / 60