#188Val Saint-LambertEen grote vaas “Teniers” van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en “PU”.
A large vase "Teniers" made of cut crystal, with a green tint. Marked at the bottom and with "PU".No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#110Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
A pair of 18K white and yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.14 ct.No longer availableDim. 11,24 gEstimate: € 550 / 650 -
#350Ice Watch QuartzEen rode limited edition polshorloge. ‘Design by Jaen-Pierre Lutgen.
#401Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
#94Jozef Tilleux“Binnenvaart.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1928.
"Inland shipping." Oil on canvas. Signed. Dated 1928.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#529Milo ManaraEen lot van 14 strips door Manara. Softcover, diverse titels en uitgaven.
#379Leo CleymansPeriod: °1937‘Brandend berkenbos’, olieverf op doek, gesigneerd L. Cleymans.
#147Een paar marmeren cassolettes van geaderd marmer met bronzen guirlandes.
A pair of marble cassolettes with veined marble and bronze garlands.No longer availableDim. h 41 x Ø 16 cmEstimate: € 300 / 400 -
#563FürstenbergEen 39-delig Duits porseleinen koffie-en theeservies met vergulde details, bestaande uit koffie-en theekan, suikerpot met herstelling aan deksel, melkkan, 11 tasjes & 12 schoteltjes, 12 bordjes. Bijgevoegd 2 schoteltjes en twee potjes in soortgelijke stijl.
A 39-piece German porcelain coffee and tea set with gilt details, consisting of coffee and tea pot, sugar bowl with repaired damage to lid, milk jug, 11 cups and 12 saucers, and 12 plates. Includes 2 additional saucers and two pots in a similar style.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#538Een bronzen beeld naar L’Âge d’Airain van Rodin.
A bronze sculpture after the Bronze Age by Rodin.No longer availableDim. H: 54 cmEstimate: € 500 / 550 -
#617H. Bequet, QuaregnonEen meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken, vogels en florale details, onderaan gemerkt. Bijgevoegd een Engels porseleinen Staffordshire vaas.
A multicolored and gilded earthenware bowl, decorated with dragons, birds, and floral details, marked underneath. Included is an English porcelain Staffordshire vase.No longer availableDim. 23 x Ø32cm & 34cmEstimate: € 100 / 150