#6Een butler-tray in tropisch hout met afneembaar dienblad.
#578Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.
#373Een lot van 2 vintage groene glaspasta vazen, vermoedelijk Murano.
A pair of 2 vintage green glass paste vases, possibly Murano.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#435Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.
#665Een schaaltje van Chinees porselein met een famille rose decor binnen een powder blue rand. Hoge zool.
#7Een grote blikken speelgoed trein in zijn originele doos, aan 1 zijde ontbreekt een wieldeel. Gemerkt Giant Train.
A large toy train in its original box, missing one wheel part on one side. Marked Giant Train.No longer availableDim. h 14 x l 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#76Een 19e eeuws polychroom salon in Louis XVI-stijl bestaande uit een tweezit en twee enkelzitjes. Het salon dient geherstoffeerd te worden.
A 19th century polychrome salon in Louis XVI style consisting of a two-seater and two single-seaters. The salon needs to be reupholstered.No longer availableDim. 99 x 130 x 63 cmEstimate: € 120 / 180 -
#53DelftEen blauw-witte porseleinen knobbelvaas. Onderaan gemerkt De Porcelyne Fles.
A blue and white porcelain bulbous vase. Marked De Porcelyne Fles at the bottom.No longer availableDim. 39 x Ø18cmEstimate: € 80 / 120 -
#631Een Indonesische Wajang pop.
#255Een lot van 2 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
#607Indisch deurpaneel met een hofdame van gebeeldhouwd hout.
#625Een dekselvaasje geflankeerd door twee kinderen van blauw en wit porselein. Chinees werk.
A lidded vase flanked by two children. Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 100 / 120