Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.
“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.
“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.

“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.

"Brawling children." Sculpture in earthenware on a sturdy metal base. Illegibly monogrammed.
Dim. h 11 cm (112 cm)
SKU: 3001240441.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #441
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #159

    Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)

    Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #25

    Een lot van 3 parastone beelden van Suske & Wiske bestaande uit: de totempaal, SW16, 2018, Lambik & tante Sidonia, SW120, 2014 en tante Sidonia, SW 122, 2015. Alles met originele verpakking en de laatste twee met certificaat.

    A lot of 3 Parastone statues of Suske & Wiske including: the totem pole, SW16, 2018, Lambik & Aunt Sidonia, SW120, 2014, and Aunt Sidonia, SW122, 2015. All with original packaging and the last two with certificates.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #165

    Paar art deco tafellampen van gebeitst hout.

    Pair of art deco table lamps made of stained wood.
    No longer available
    Dim. H. 57 x35 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #38

    Lot verzilverd metaal: eierdopjes, lepeltjes e.d. in vijf etuis.

    Lot of silver-plated metal: egg cups, spoons, etc. in five cases.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #525
    Barend Cornelis Koekkoek
    Period: 1803-1863

    “Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.

    "Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #70

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen telkens bezet met een parel.

    A pair of 18K yellow gold earrings, each set with a pearl.
    No longer available
    Dim. 3,32 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #194

    Een grote geslepen spiegel met verguld kader en ornamenten. Bovenaan bas-reliëf van gips met enige schilfers en barsten. Ornament onderaan los.

    A large cut mirror with gilded frame and ornaments. Plaster bas-relief at the top with some flakes and cracks. Ornament at the bottom is loose.
    No longer available
    Dim. 197 x 96cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #476

    Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.

    A wooden marquetry commode with a marble top and 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 73 x 48 x 33cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #164

    Een oude Venetiaanse spiegel met bronzen cherubijnen versierd.

    An old Venetian mirror decorated with bronze cherubs.
    No longer available
    Dim. 106 x 73 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #545
    Giraud / Charlier Luitenant Blueberry

    Een lot van 26 strips, Luitenant Blueberry, softcover, diverse titels reeks 1-27.

    A lot of 26 comic books, Lieutenant Blueberry, softcover, various titles series 1-27.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #126

    Een bureau in Louis XV-stijl in gefineerd notelaar. 3 lades en 3 valse lades en groen lederen blad. Vergulde bronzen beslag.

    A Louis XV-style desk in veneered walnut. 3 drawers and 3 faux drawers, with a green leather top. Gilt bronze fittings.
    No longer available
    Dim. 78 x 140 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #427
    ‘Hop’

    “Tendrement.” ‘Couple 1’. Abstract werk met hout en metaal. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’.

    "Tenderness." 'Couple 1'. Abstract artwork with wood and metal. Monogrammed 'Hop' or 'VHop'.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More