Other lots by Timmermans
#4Felix Timmermans
”Omnibus”. van Kampen & zoon. N.V. Amsterdam 1961. Seconde édition. Avec entre-autres “Pallieter” et “Het kindeken Jezus in Vlaanderen”.No longer availableEstimate: € 24 / 28
#253
Un crucifix en bois tourné, corpus et montures en argent. Sous cloche. Les montures de style baroque.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#884Victorinox
Een groot gemotoriseerd Zwitsers zakmes als toonzaaldisplay. In werkende staat.
Un grand canif suisse motorisé en display pour showroom. En état de marche.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#725
Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
#867
#675Julia RamalhoPeriod: °1946
#290
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een saffier van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et un saphir de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#837
Une boîte à musique à cinq chansons. En état de marche, mais a faire reviser.No longer availableDim. 11 x 31 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#475
Een Kodac box en een Nettar fototoestel, beide met lederen foedraal.
Un box Kodak et un appareil photo , dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#145
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,38 gEstimate: € 650 / 750 -
#781
Een lot van tien tinnen maatbekers.
#41
Boer en boerin. Een paar beeldjes van zwartgelakt metaal.
#58
Une poupée à la tête, mains et jambes en porcelaine. Marque SFC et numérotée 98020B.No longer availableEstimate: € 30 / 50