Similar lots by type
-
#301Capodimonte
“Jongen en meisje bij een stroompje” & “Jong koppel op een wipplank”. Twee groepen van meerkleurig biscuit. Beide gemerkt.
“Garçon et fille au bord d’un ruisseau” et “Jeune couple sur une balançoire”. Deux groupes en biscuit polychrome. Avec marques.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#321
Een lot porselein en biscuit: Een schoolgaand meisje en jongetje en twee muzikantjes van meerkleurig porselein in de stijl van Hummel. Onderaan gemerkt ‘Friedel, Germany’.“De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’.“Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.
Lot de porcelaines et de biscuits:- une écolière et un écolier et deux petits musiciens en porcelaine dans le style de Hummel. Marque “Friedel, Germany” sous la base.- “Garçon faisant des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque Capodimonte.“Soeurs”. Groupe en biscuit partiellement gris clair. Signé Barbetta et numéroté 334/1000.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#291Capodimonte
“Doedelzakspeler”, “Meisje met bloemen” & “Jongen met vlinder”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit. Het laatste met beschadigingen aan de handen. Allen gemerkt.
“Joueur de cornemuse”, “Fillette aux fleurs” et “Garçon au papillon”. Trois statuettes en biscuit polychrome. Cette dernière aux dégâts aux mains. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#3
Een lot biscuit, bestaande uit twee beeldjes van een oudere heer en dame, een edele jongen en meisje, een romantisch groepje, twee dekseldoosjes, een hondje en een zwaan.
Lot de biscuits comprenant deux statuettes d’un homme et d’une femme agés, d’un garçon et d’une fille de qualité, d’un groupe romantique, deux boîtes couvertes, un petit chien et un cygne.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#691Royal Dux
Coupe met relief van herder met kudde. 0nderaan gemerkt met roze driehoek.
Une coupe en relief représentant un berger et son troupeau. Marque à la base, triangle rose.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#771
Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit.
Vierge à l’enfant en biscuit blanc monochrome.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#552
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Rooskens.
“Composition”. Techniques mixtes. Porte la signature: “Rooskens”.No longer availableDim. 69 x 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#297
Een smeedijzeren milieu-de-table, versierd met rozen en met glazen schaal.
Milieu de table en fer forgé et verre. Décor de roses en relief.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#482
“Compositie”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Gharbaoui.
“Composition”. Huile sur board. Porte la signature: “Gharbaoui”.No longer availableDim. 46 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#757
Een lot van 18 Nederlandstalige en Franstalige strips en, albums, waaronder verhalen van Hérgé, de Smurfen, Bécassine, enz.
Lot de 18 albums de bandes dessinées en Néerlandais et Français dont Hergé, les Schtroumpfs, Bécassine etc.No longer availableEstimate: € 25 / 45 -
#814
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#22Atelier de Desmadryl Jeune
“Carte de la plaine de Troïe”. Een XIXe eeuwse kaart. Drukkerij G. Engelmann (Mulhouse 1788-1839). Godefroy Engelmann was de uitvinder van de chromolithografie.
“Carte de la plaine de Troïe”. Carte du XIXe siècle. Imp. G. Engelmann. Godefroy Engelmann fût l’inventeur de la chromolithographie.No longer availableDim. 22 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#531
Een grote Fo-hond van Satsuma-aardewerk.
Grand chien de Pho en faïence de Satsuma.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 240 / 360 -
#720
Een sobere Engelse gatelegtafel.
Une table anglaise Gateleg sobre.No longer availableDim. 75 x 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 180 -
#74H. De Vriendt
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#246
Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout, bestaande uit een verlengbare tafel (148 x 100), een tweedeursbuffet (96 x 145 x 56) met twee laden in de gordel en zes stoelen met lederen bekleding.
Salle à manger en chêne sculpté comprenant d’une table à allonges (148 x 100 cm), un buffet à deux portes (96 x 145 x 56 cm) avec deux tiroirs en ceinture et six chaises recouvertes de cuir.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#763
Een lot van acht kommetjes en een schotel van Chinees porselein met uiteenlopende decors.
Un lot de huit bols et un plat en porcelaine chinoise, décors divers.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#803
Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table basse sobre en chêne.No longer availableDim. 130 x 65 cmEstimate: € 50 / 80