Similar lots by type
-
#321
Een lot porselein en biscuit: Een schoolgaand meisje en jongetje en twee muzikantjes van meerkleurig porselein in de stijl van Hummel. Onderaan gemerkt ‘Friedel, Germany’.“De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’.“Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.
Lot de porcelaines et de biscuits:- une écolière et un écolier et deux petits musiciens en porcelaine dans le style de Hummel. Marque “Friedel, Germany” sous la base.- “Garçon faisant des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque Capodimonte.“Soeurs”. Groupe en biscuit partiellement gris clair. Signé Barbetta et numéroté 334/1000.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#301Capodimonte
“Jongen en meisje bij een stroompje” & “Jong koppel op een wipplank”. Twee groepen van meerkleurig biscuit. Beide gemerkt.
“Garçon et fille au bord d’un ruisseau” et “Jeune couple sur une balançoire”. Deux groupes en biscuit polychrome. Avec marques.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#771
Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit.
Vierge à l’enfant en biscuit blanc monochrome.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 20/30 -
#291Capodimonte
“Doedelzakspeler”, “Meisje met bloemen” & “Jongen met vlinder”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit. Het laatste met beschadigingen aan de handen. Allen gemerkt.
“Joueur de cornemuse”, “Fillette aux fleurs” et “Garçon au papillon”. Trois statuettes en biscuit polychrome. Cette dernière aux dégâts aux mains. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/80 -
#3
Een lot biscuit, bestaande uit twee beeldjes van een oudere heer en dame, een edele jongen en meisje, een romantisch groepje, twee dekseldoosjes, een hondje en een zwaan.
Lot de biscuits comprenant deux statuettes d’un homme et d’une femme agés, d’un garçon et d’une fille de qualité, d’un groupe romantique, deux boîtes couvertes, un petit chien et un cygne.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#691Royal Dux
Coupe met relief van herder met kudde. 0nderaan gemerkt met roze driehoek.
Une coupe en relief représentant un berger et son troupeau. Marque à la base, triangle rose.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#459W.H. Simmons
“The meet of the vine hounds”. Een oude Engelse jachtprent.
“The meet of the vine hounds”. Ancienne planche de chasse anglaise.No longer availableDim. 53 x 78 cmEstimate: € 40/60 -
#174Jos Vergauwen
“Winters landschap met sloepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver aux chaloupes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#785
Een mahoniehouten bijzettafeltje. Engels werk.
Table d’appoint en acajou. Travail anglais.No longer availableDim. 46 x 71 cmEstimate: € 30/50 -
#596
Een commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage de style Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle.No longer availableDim. 103 x 123 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#97Missale Romanum
Een XIX eeuwse Latijnse missaal in leder gebonden. Zeer goede staat.
Missel en latin du XIXe siècle. Couverture en cuir. Très bon état.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#661
Een jardinière van Chinees porselein met een decor van huiselijke taferelen op de zijkant en een Guan yin in een venster.
Une jardinière en porcelaine chinoise avec un décor de scènes ménagères et un Guan Yin dans une fenêtre.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 200/250 -
#601
Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 550/650 -
#466
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot comprenant trois carpettes nouées main.No longer availableDim. 198 x 53; 119 x 72 & 172 x 88 cmEstimate: € 60/100 -
#212Charles Van RoosePeriod: 1883-1960
“Stilleven met pioenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux pivoines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 550/600 -
#164Jaak Van Wijck
“Zonsondergang op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’Escaut au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#755
Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.
Une table de nuit en pin avec une porte et un tiroir.No longer availableDim. 86 x 37 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#290
Een 18 karaats roze gouden halve alliance bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une demie alliance en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,03 gEstimate: € 350/450