#372Marie-Christine Huybrechs“Koets op de dijk”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Carriage on the dike." A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 150 -
#89Belfort‘Kadezicht met platbodems’, olieverf op doek, gesigneerd Belfort en met certificaat?
"Quayside View with Flatboats", oil on canvas, signed Belfort and with certificate.No longer availableDim. h 120 x b 140 cmEstimate: € 120 / 180 -
#35Een vintage paspop op 3-potig metalen staander.
#278LladroEen lot van 2 Lladro Eskimo beeldjes, ‘Eskimo Riders’, modelnummer 5353 en ‘Eskimo Boy With Pet’, modelnummer 5238, beide zonder verpakking.
#159Hendrik Van de Sande Bakhuyzen“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
"Extensive landscape with a young stand of tall trees and a pond on the left, walkers on a path and a village in the distance. Oil on canvas (re-lined). Old attribution on the back and traces of a signature in the lower right."No longer availableDim. 66 x 85 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#119“Jezus & Maria”. Een print op doek.
#347Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
#223Lladro‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
"Musicians." A pair of bronze sculpted figurines of a violinist and flutist, on a marble base. By Fonderia Lancini.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 60 / 80