#231Atlas OrganetteEen Duits tongorgeltje met geperforeerd metalen plaat, in gezwarte houten kast. Gemerkt Atlas Organette, circa 1900.
A German mouth organ with a perforated metal plate, in a blackened wooden case. Marked Atlas Organette, circa 1900.No longer availableDim. 19,5 x 43 x 32cmEstimate: € 100 / 120 -
#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
#565EGLO IOEen moderne hanglamp met vintage look, 3 lichtpunten en 5 meerkleurig rood, wit, zwart glazen coupes, waarvan 2 reserve.
A modern pendant lamp with a vintage look, 3 light points, and 5 multicolored red, white, black glass shades, of which 2 are spare.No longer availableDim. 110 x 70cmEstimate: € 80 / 120 -
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zeilschip op een kalme, mistige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sailing ship". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 260 -
#424Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#6Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.
#577Een lot van HO-spoor wagons en toebehoren, 6 Märklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 vrachtwagens en Merten figuurtjes.
A lot of HO-scale train cars and accessories, 6 Marklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 trucks, and Merten figurines.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#52“Vioolspeler” & “Spinster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Violin Player" & "Spinster". A pair of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40cmEstimate: € 60 / 80 -
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
A polychrome bird mask. Ivory Coast.No longer availableDim. 34 x 19 cmEstimate: € 60 / 100