#423Japy FrèresEen verguld brons Cartelklokje. Frans in neorococo stijl, medio 1880, binnenin gemerkt Japy. Met documentatie.
#475Maison TaymansEen oude hutkoffer in hout en leder, zwarte metalen details.
#122‘Het melken der veestapel’, olieverf op doek door een volger van A. Klomp, gerestaureerd en herdoekt. 19e eeuws.
#196Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
#525Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#273Lladro‘Jolie’, een Lladro beeld, modelnummer 5210 in originele verpakking.
'Jolie', a Lladro figurine, model number 5210 in its original packaging.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#36Royal CopenhagenEen lot van 13 porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
#40Een 18 kt geelgouden broche.
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
A polychrome bird mask. Ivory Coast.No longer availableDim. 34 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#581RAMEen set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
#576Een lot van 3 Louis XV stijl armstoelen met oudroze florale motieven.
A set of 3 Louis XV style armchairs with antique pink floral motifs.No longer availableDim. H: 83-87 cmEstimate: € 40 / 60