Similar lots by type
-
#579
“Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 27-7-9.
« Randonneur dans un paysage de bruyère ». Huile sur toile. Monogrammée et datée 27-7-9.No longer availableDim. 51,5 cm x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#569
“Portret”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘Fr. S.’.
"Portrait". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'Fr. S.'.No longer availableDim. 18,5 x 28,5 cmEstimate: € 40/60 -
#602Burnett
“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Paris". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#599E. Doorenbos
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Vue village". Huile sur toile. Signée et datée ‘75.No longer availableDim. 50 x 70 cm -
#222Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2017
“Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme au printemps". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/140 -
#382
“Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Navires". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#584John PermekePeriod: 1914 - 1993
“Abstract”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Abstrait". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 64 cmEstimate: € 150/200 -
#89
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateau de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41,5 x 45 cmEstimate: € 100/140 -
#379R. Van Oppen
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine avec voiliers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 41 cm x 34 cmEstimate: € 50/80 -
#172Period: 1786 - 1871
“De graflegging van Christus”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld in de Kirche am Hof te Wenen. Herdoekt en gerestaureerd. Draagt een handtekening “P. Van Bree”.
"L'ensevelissement du Christ". Huile sur toile. D’après l'exemple de la Kirche am Hof à Vienne. Retoilé” et restaurée. Porte une signature “P. Van Bree”.No longer availableDim. 123 x 93 cmEstimate: € 250/350 -
#322
“Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 18,5 x 27 cmEstimate: € 60/100 -
#229P.A. Tom
“Hoeve met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ferme avec des vaches". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#614G. Kimzeke
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Route forestière ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#532
Een lot van vier moderne olieverfschilderijen op doek. Allen gesigneerd en gedateerd.
Lot de quatre peintures en huile sur toile. Les quatre signées et datées.No longer availableDim. 67 cm x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#214Charles MichelPeriod: 1874 - 1967
“Portret van een meisje met hond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait d'une fille avec un chien". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 122 x 84 cmEstimate: € 400/600 -
#669
“Wandelaars bij een meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Promeneurs au bord d'un lac". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 60/100 -
#372
“Spaans dorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Village espagnol". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#175
“Portret van Hendrik VIII van Engeland”. Olieverf op paneel. Gebaseerd op het XVIe eeuwse origineel van Hans Holbein de Jongere. Mogelijk XIXe eeuw.
"Portrait d'Henri VIII d'Angleterre". Peinture à l'huile sur panneau. Basé sur l'original du XVIe siècle de Hans Holbein le Jeune. Peut-être 19ème siècle.No longer availableDim. 113 x 77 cmEstimate: € 250/350 -
#659
“Aziatisch landschap met badende personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage asiatique avec personnages baigneurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#319V. Delhaye
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 27 x 54 cmEstimate: € 80/100 -
#404Philippe Soubiès
“Composition Tomoyesque”. Een gemengde techniek. Gesigneerd en met een resumé van de kunstenaar.
"Composition Tomoyesque". Une technique mixte. Signé et avec un résumé de l'artiste.No longer availableDim. 29 cm x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#359Franz De Vadder
“Vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Chalands de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22,5 cm x 15 cmEstimate: € 120/160 -
#152Piet VolckaertPeriod: 1902-1973
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue avec chariot". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250/350 -
#174Luc VerleePeriod: °1939
“Boerenkoppel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Couple de fermiers". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#126Elastoform Polstermöbel
Een paar elektrisch verstelbare en oplaadbare relaxzetels van beige leder.
Une paire de fauteuils inclinables électriquement réglables et rechargeables en cuir beige.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#485
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200/240 -
#363
Een Imari dekselvaas.
Un vase à couvercle Imari.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#502Guy VandenbrandenPeriod: 1926 - 2014
“Compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd en gedateerd 2012 op de verso.
"Composition". Acrylique sur papier. Signé et daté 2012 au verso.No longer availableDim. 57 x 57 cmEstimate: € 1500/2000 -
#647
Drie stuks Aziatisch aardewerk met groen glazuur, bestaande uit een gemberpot zonder deksel, een pot en een merkwaardige vaas.
Trois pièces de poterie asiatique à glaçure verte, composées d'un pot à gingembre sans couvercle, d'une jarre et d'un vase remarquable.No longer availableDim. h: 15, 1ç & 29 cmEstimate: € 60/80 -
#21Capodimonte
“Galopperende paarden”. Een meerkleurig kunststoffen groep. Gesigneerd. Op houten voetstuk.
"Chevaux au galop". Un groupe de plastique multicolore. Signé. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60 -
#212
“Moeder en kind”. Een XIXde eeuws naaldwerk, huisvlijt.
"Mère et l'enfant". Un ouvrage du XIXème siècle, artisanat domestique.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#331Pirkenhammer
“Vrouwelijk naakt met bloemen”. Een porseleinen beeldje.
"Nu féminin aux fleurs". Une figurine en porcelaine.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 60/100 -
#371
Een vaas van Muranoglas met oranje swirl op witte fond. Toegeschreven aan Carlo Scarpa. Restant van een signatuur.
Un vase en verre de Murano avec un tourbillon orange sur fond blanc. Attribué à Carlo Scarpa. Traces de signature.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/60 -
#259Léon Busschots
“Bedevaart in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd Busschots Leon. Gedateerd op de verso 1974.
"Procession en Campine". Huile sur toile. Signée Busschots Léon. Datée au verso 1974.No longer availableDim. 60 cm x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#337
Een vaasje van geïriseerd Boheems glas met handgeschilderd bloemendecor. Bijgevoegd Een klein Boheems glazen vaasje met wit op geel spatterdecor.
Vase en verre bohème irisé à décor floral peint à la main. Ainsi qu’un petit vase en verre de Bohême à décor d'éclaboussures blanches sur jaunes.No longer availableDim. h: 23 & 18 cmEstimate: € 30/50 -
#203Val Saint-Lambert
Een kratervaas van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 200/300