Other lots in this auction
-
#755
Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#249
“Herderskoppel”. Een XVIIIe eeuws tapisserie.
Couple de bergers. Tapisserie du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#616
Een lot Belgische zadeldecoraties, waarbij één van het medische korps
Lot de décorations de selle belges dont une du corps médical.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#746
Een handgemaakt katoenen wandkleed met een decor van dieren.
Tapisserie en coton à décor d’animaux. Noué main.No longer availableDim. 250 x 210 cmEstimate: € 100/150 -
#796
Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/300 -
#782
Een vierkante marmeren salontafel op vier poten.
Table de salon carrée en marbre sur quatre pieds.No longer availableDim. 32 x 110 x 110 cmEstimate: € 40/50 -
#638
Een Franse lans, model 1823.
Lance française modèle 1823.No longer availableDim. l: 285 cmEstimate: € 120/200 -
#477
Een vitrine-automaat in de vorm van een jonglerende clown. Vermoedelijk Duitsland, omstreeks 1970.
Automate de vitrine en forme de clown jouant la trompette. Probablement Allemagne vers 1970.No longer availableDim. h: 78 cm -
#362
Een lot verzilverd metalen bestek, bestaande uit 24 vorken, 21 messen, 24 lepels, 4 kleine messen, 19 kleine lepels, een taartschep, een limoenperser, een slalepel, een grote en een kleine serveerlepel, een pollepel en een suikertang.
Lot de couverts en métal argenté comprenant 24 fourchettes, 21 couteaux, 24 cuillères, 4 petits couteaux, 19 petits cuillères, une pelle à tarte, une presse à limons, une cuillère à salade, une grande et une petite cuillère de service, une louche et une pince à sucre.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#584Paul Delvaux
“Kop van een jonge vrouw met juweel”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1982 in de plaat.
“Tête de jeune femme au bijoux”. Litho. Signée et datée 1982 dans la planche.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 200/300 -
#66
Een eikenhouten hoekkastje met een lade en twee gebogen en geribbelde deurtjes. Nederland, omstreeks 1830.
Encoignure en chêne avec un tiroir et portes arrondies à lattes. Pays-Bas vers 1830.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80/120 -
#151
“Liggende dame”. Een bronzen beeld in de geest van de art deco naar een werk van Leonard. Op marmeren sokkel.
“Femme couchée”. Sculpture en bronze lde style art déco d’après un oeuvre de Leonard. Sur socle en marbre.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 180/220