Other lots by Dali
#182Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
#169Salvador Dali“Lady Godiva”. Litho. Gesigneerd en 71/250 buiten de plaat.
Lady Godiva. Lithograph. Signed and 71/250 outside the plate.No longer availableDim. 40 x 25Estimate: € 200 / 220
#293Een brandweerhelm van Gallet, France. Toegevoegd twee brandweer-kepies.
A firefighter helmet by Gallet, France. We add two firefighter caps.No longer availableDim. H: 14-26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#566KachmarEen Iraans handgeknoopt tapijt met floraal decor. Met certificaat, genummerd 305/203.
#567Een lot van 4 stukken koraal, diverse soorten en 1 grote schelp.
#291Capodimonte“De schakers”. Een porseleinen groep met drie figuren, onderaan gemerkt.
"The chess players." A porcelain group with three figures, marked at the bottom.No longer availableDim. 21 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#257Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.
A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#153Een groot handvervaardigd kobalt blauw kristallen ei in 2 delen met 6 bijbehorende glazen.
A large handcrafted cobalt blue crystal egg in 2 parts with 6 accompanying glasses.No longer availableDim. h 49 x Ø 29.5 cmEstimate: € 1200 / 1800