Other lots by Dali
#182Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
#169Salvador Dali“Lady Godiva”. Litho. Gesigneerd en 71/250 buiten de plaat.
Lady Godiva. Lithograph. Signed and 71/250 outside the plate.No longer availableDim. 40 x 25Estimate: € 200 / 220
#362Een geweven wandtapijt met een middeleeuws tafereel.
#642‘Bocht in de rivier’, olieverf op doek, gesigneerd Van Den Broeck en gedateerd 1970.
‘Bend in the river’, oil on canvas, signed Van Den Broeck and dated 1970.No longer availableDim. 41 x 143 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164Gust Dierckx“Stilleven met eend.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#506KashanEen Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.
A lot of Chinese porcelain, Qianlong period, consisting of four plates and four bowls.No longer availableDim. h 4 x Ø 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#163Val Saint-LambertEen eironde vaas “Cranberry Saurat” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en met label. Model van Hubert Lega, cfr catalogus 1972.
#317Een lot fijn porseleinen kopjes en schoteltjes, diverse merken.
#560Omega Automatic Swiss madeEen roestvrij stalen herenhorloge met chronometer. In originele etui en met verlengstuk.
A stainless steel men's chronometer watch. In original case with extension piece.No longer availableDim. 3.5 x 3 cmEstimate: € 300 / 400 -
#379MattelEen vintage lot van Mattel, bestaande uit een draagbaar kleerkastje met opschrift ‘Skipper’ en ‘Scooter’, een Skipper pop en een lot kledij voor Skipper. Toegevoegd een vintafe popje (niet Mattel).
A vintage lot from Mattel, consisting of a portable wardrobe labeled 'Skipper' and 'Scooter', a Skipper doll, and a lot of clothing for Skipper. Also included is a vintage doll (not Mattel).No longer availableDim. 28 x 19 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
A men's watch made of stainless steel and gold with a leather wristband. Marked.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600