Similar lots by type
-
#199Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
“Zicht op de Schelde”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue de l’Escaut”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 2500/2600 -
#802Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#673Hofmans
Een reeks van acht kleine aquarellen met voorstellingen van krijgsgevangenen in diverse landen tijdens de Tweede Wereldoorlog. Allen gesigneerd. Bijgevoegd een aquarel van een sneuvelende soldaat van dezelfde kunstenaar, gesigneerd ‘41.
Suite de huit petites aquarelles représentant des prisonniers de guerre de différents pays lors de la Seconde Guerre Mondiale. Signées. Nous ajoutons une aquarelle d’un soldat mort par le même auteur, signée et datée ‘41.No longer availableDim. 10 x 10 & 35 x 26 cmEstimate: € 160/240 -
#294T. George
“Slapende jonge vrouw in groene jurk”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Engeland, XIXe eeuw.
“Jeune femme dormante dans une robe verte”. Aquarelle sur papier. Signée. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 120/160 -
#29
Een paar XIXe eeuwse aquarellen als origineel voor modeprenten. Gesigneerd onder de passe-partout.
Paire d’aquarelles du XIXe siècle. Des projets pour des planches de mode. Signées en dessous du passe-partout.No longer availableDim. 27 x 15 cmEstimate: € 40/50 -
#682Billy FoleyPeriod: Ierland, °1961
“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#618Jadwega MatawowskaPeriod: 1874 - 1963
“Portret van Koning Albert I. Pastel op papier. Gesigneerd links bovenaan.
“Portrait du Roi Albert I”. Pastel sur papier. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 87 x 67 cmEstimate: € 400/600 -
#814Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#189Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
“Havenzichtje”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue de port”. Crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 8 x 7,5 cmEstimate: € 400/500 -
#19
Een lot van vier aquarellen, waarvan twee met Belgische militairen, een militair portret en een karikatuur. Eind XIXe eeuw.
Lot de quatre aquarelles dont deux de militaires belges, un portrait militaire et une caricature. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 20 - 40 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#432Jan VaertenPeriod: 1909 - 1980
“Portret”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Portrait”. Dessin en encre sur papier. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#282V. Aerts
“Parkzicht”. Aquarel op papier.
“Vue de parc”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#717Raphael De BuckPeriod: 1902 - 1986
“Terrasscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signature.No longer availableDim. 30,5 x 22,5 cmEstimate: € 75/100 -
#684Billy FoleyPeriod: Ierland, °1961
“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#319Marieke De Ridder
“Lentebloesems”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Feuillettes du printemps”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 36 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#14Marinus de JongerePeriod: 1912 - 1978
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#524Urbain Gerlo
“De Noordzee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘78.
La Mer du Nord”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘78.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 50/60 -
#309I. Battaille
“Tuinzicht”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Vue de jardin”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#433Robert GeenensPeriod: 1896 - 1976
Twee composities, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
Deux compositions, technique mixte sur papier. Signées.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#714Albert De Deken
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 55/65 -
#744Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Bloemenvaas”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
“Vase fleuri”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘53.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#742
Een met in het papier gedrukte vormen opgebouwde en ingekleurde moderne compositie. Zonder signatuur.
Composition imprimé en relief et colorée à la main. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#424Edmond van OffelPeriod: 1871-1959
“Un fin connaisseur”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Un fin connaisseur”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 100/150 -
#434
Een reeks van vijftien kleine tekeningen op papier, toegeschreven aan Penck.
Suite de quinze petits dessins sur papier, attribués à Penck.No longer availableDim. 19 x 12 cm (x 15)Estimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#172
Tazza met geëmailleerde rand en onyxen plat, gedragen door een bronzen gevleugelde leeuw. Begin XXste eeuw.
Tazza à bord émaillé et centre en onyx, portée par un lion ailé en bronze. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#252
Een paar Louis-Philippe drageoirs met deksels van kleurloos kristal.
Paire de drageoirs Louis-Philippe et leurs couvercles en cristal incolore.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 100/150 -
#565
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 4,36 gEstimate: € 900/1000 -
#824P. Van der Essen
“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#317
Een schaal met kreeft en vis van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de geest van Palissy.
Plat à homard et poisson en faïence polychrome dans le goût de Palissy.No longer availableDim. l: 58 cmEstimate: € 30/50 -
#168
“Ondeugend meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Postume geut naar een werk van Juan Clara.
“Petite fille sur une chaise”. Sculpture en bronze foncé. Fonte posthume d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/100 -
#573
Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse vogels en vlinders bij bloeiende struiken.
Grand vase couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de papillons entourant des arbustes fleuris.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 200/220 -
#340
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een centrale amethist van +- 6 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et une améthyste centrale de + - 6 ct.No longer availableDim. 8,66 gEstimate: € 1000/1200 -
#251Guglielmo Pugi
“Jong zittend naakt met amfoor”. Gebeeldhouwd albast. Achteraan gesigneerd.
“Jeune nu assis avec amphore”. Albâtre sculpté. Signé au verso.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 500/600 -
#362
Een lot verzilverd metalen bestek, bestaande uit 24 vorken, 21 messen, 24 lepels, 4 kleine messen, 19 kleine lepels, een taartschep, een limoenperser, een slalepel, een grote en een kleine serveerlepel, een pollepel en een suikertang.
Lot de couverts en métal argenté comprenant 24 fourchettes, 21 couteaux, 24 cuillères, 4 petits couteaux, 19 petits cuillères, une pelle à tarte, une presse à limons, une cuillère à salade, une grande et une petite cuillère de service, une louche et une pince à sucre.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#398
Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 40/60 -
#726
Een handgeknoopte Perzische wollen loper. Slijtage.
Couloir persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 420 x 110 cmEstimate: € 100/120