#551“Jongen met masker”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”jeune homme avec un masque”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 120 -
#138Een bronzen putto met palmtak. Gemonteerd op een houten voetstuk.
#72Bernard Charroy“Naakt”. Litho. Gesigneerd en genummerd E.A. 3/15 buiten de plaat.
”Nu”. Une lithographie. Signée et numérotée E.A. 3/15 hors planche.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#288John WarminckEen mahoniehouten tafelklok in Engelse stijl. Met sleutel.
#180Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. een gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir jaune ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 750 / 850 -
#726Een zijden tapijtje met levensboom.
#707Twee figuurtjes van gebeeldhouwd steen op metalen sokkeltjes.
Deux figures en pierre sculptée sur socles en métal.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 2,73 gEstimate: € 600 / 700