#625Accordiola
Een Accordiola Swingmaster accordeon, met Cassotto. In originele koffer.
#277
“Kinderkopje”. Een bronzen ornament op houten sokkel.
#665
Twee oude textielstempels, waarbij één Europese en één Indische.
#149
#797
Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.
#38
Een paar vazen van Vieux Paris porselein met een polychroom decor van vissers.
Une paire de vases en porcelaine Vieux Paris, décor de pêcheurs polychrome.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#794
Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
#454Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
”Nature morte, tournesols”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#370
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 500/600 -
#134
“Kolonisten”. Olieverf op doek. Naar de Cusco-school.
”Les colons”. Huile sur toile. D’après l’école Cusco.No longer availableDim. 60 x 76 cmEstimate: € 150/200 -
#189Bruynseels
“Jaarmarkt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marché annuel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 120/200