Other lots by De Cort
Similar lots by type
-
#4Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Tien diverse losse prenten, een kalenderblad voor augustus 1928, 12 Liebig chromo’s “Tijl Uilenspiegel” door Felix Timmermans, alle met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Dix estampes différents, une feuille de calendrier d'août 1928, 12 chromos Liebig, “Tijl Uilenspiegel” par Félix Timmermans, tous signés par l’artiste.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#202“Moeder en kind”. Houtskool op papier. Draagt een handtekening: Käthe Kolwitz.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Porte une signature: Käthe Kolwitz.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#684Mietje Boonen“Twee dames”. Tekening. Gesigneerd.
”Deux dames”. Un dessin. Signé.No longer availableDim. 56 x 76 cmEstimate: € 200 / 240 -
#602Felix De Boeck“Moederschap”. Een Potloodtekening, gemonogrammeerd en gedateerd 25 september.
”Maternité”. Un dessin au crayon, monogrammé ‘F’ pour Felix De Boeck et daté 25 septembre.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#477Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972Negen diverse boeken, geïllustreerd door de kunstenaar.
Neuf livres différents, illustrations par l’artiste.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#437Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972Twee ingelijste en gesigneerde houtsneden, evenals twee losse houtsneden en het boek van Avermaete “Masereel”. Ed. Masereelfonds, met huls.
Deux gravures sur bois encadrées, ainsi que deux gravures sur bois et le livre de Avermaete “Masereel”.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#482“Personages op straat”. Potlood op papier. Draagt monogram.
”Personnages dans la rue”. Crayon sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#717“Studie van knoppen en bloemen”. Houtskool op papier. Gesigneerd Van der Kam (?)
“Etude de boutons et de fleurs”. Fusain sur papier. Signé Vander Kam (?).No longer availableDim. 58 x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#431Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972Acht diverse boeken, geïllustreerd door de kunstenaar.
Huit livres divers, illustrations par l’artiste.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#749“Gestrand zeilschip”. Een grisailletekening op papier. Zonder signatuur.
”Voilier échoué”. Un dessin grisaille sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#19“Geanimeerd romantisch landschap met vrouwen en vee”. Een potloodstudie op papier. Zonder signatuur.
”Paysage romantique animé, femmes et bétail”. Une étude, crayon sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#294Georges Lemmers“Zittende vrouw”. Tekening. Gesigneerd en gedateerd 1917.
”Femme assise”. Dessin. Signé et daté 1917.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#807Een lot boeken:- “Vlaanderen door de eeuwen heen”. 2 delen. 1912 & 1913.- “Iconografie van Antwerpen. A.J.J. Delen. 1930.- “De strandloper van Marseille”. Emile Richebourg. - “Album Botanica”. Een album met chromo’s van Côte d’Or.
Un lot de livres:- “Vlaanderen door de eeuwen heen”. 2 volumes. 1912 & 1913.- “Iconografie van Antwerpen. A.J.J. Delen. 1930.- “De strandloper van Marseille”. Emile Richebourg.- “Album Botanica”. Un album chromo de Côte d’Or.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#151Een paar rituele beeldjes behorend tot een altaar voor Mami Wata. Gepolychromeerd hout. Ewe (Togo).
Une paire de statues de rituel pour autel Mami Wata. Bois polychrome. Ewe, Togo.No longer availableDim. H. 25,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#233Een suikerpot met lepel van Sterling zilver. Engelse keuren. London, 1915 voor het kommetje en de lepel uit 1914. Makersmerken: Blackmore & Fletcher voor het kommetje en F. Higgen & Son voor de lepel.
Un sucrier avec cuillère en argent Sterling. Poinçon anglais. Londres, 1915 pour le pot et la cuillère date de 1914. Marque 'Blackmore & Fletcher pour le pot et 'F. Higgen & Son pour la cuillère.No longer availableDim. 222 gramEstimate: € 120 / 180 -
#253“Prudentia” & “Justitia”. Twee oude tapisserieën. De begeleidende tekst gerestaureerd.
”Prudentia” & “ Justitia”. Deux anciennes tapisseries. Le texte accompagnant à été restauré.No longer availableDim. 42 x 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#505Een driedelig kaststel van Portugees majolica, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen, versierd met een bloemendecor.
Une garniture de cheminée en majolique du Portugal, comprenant un vase à couvercle et deux vases à col, décoration de fleurs.No longer availableDim. h: 62 & 49 cmEstimate: € 40 / 50 -
#643Langwerpig doosje van been ingelegd met gouden initialen. Duitsland, eerste helft XIXde eeuw.
Boîte allongée en os incrustée d’initiales en or. Allemagne, première moitié du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#183LouboutinEen lederen avondtasje.
Un sac de soir Louboutin.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#395Een lot van zeven boeken uit de reeks “Kunst en beschaving” van Artis-Historia: Het nabije Oosten, Perzië, Rome, Het pre-Colombiaanse Mexico, De middeleeuwen deel 1, De renaissance, BarokAlsook twee uitgaves buiten de reeks: Rubens en zijn tijd & De Vlaamse Primitieven.
Un lot de sept livres de la collection “Art et civilisation” par Artis Historia:Le proche Orient, la Perse, Rome, Mexique pré-colombienne, le Moyen Age volume 1, la Renaissance, le Baroque. Ainsi que deux volumes hors série: Rubens et sa période & Les Primitifs Flamands.No longer availableEstimate: € 45 / 65 -
#759Van Dalen“Stadszicht met de Grootbrug te Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la ville de Malines et le pont Grootbrug”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#573Een paar vazen van cloisonné op rood koper, versierd met een drakendecor. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge, décoration de dragons. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#129André BogaertEen kunstmap met 8 zeefdrukken, genummerd 3/15 en gemarkeerd E.A. Begeleidende tekst in Frans en Nederlands.
Un portefeuille avec huit sérigraphies, numérotées 3/15 et marquées E.A. Texte accompagnant en français et néerlandais.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#392Een lot van vier ingekleurde oude gravures met zichten op Den Haag, Berlijn en Parijs.
Un lot de quatre anciennes gravures, vues sur Berlin, Paris et La Haye.No longer availableDim. 24 x 39,5 cmEstimate: € 40 / 45

