Other lots by Callaerts
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#119Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Interior of Sint-Gummarus Church in Lier." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bend of the Scheldt River". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 14 x 11 cmEstimate: € 50 / 70
#184Bernard JanssensPeriod: °Lier 1933“De laatste poort van de stad Lier”. Olieverf op doek, gecraqueleerd. Gesigneerd en gedateerd Bernard Janssens, 1927.
"The last gate of the city of Lier". Oil on canvas, craquelure. Signed and dated Bernard Janssens, 1927.No longer availableDim. h 54 x b 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#663Een lot van drie geslepen kristallen voorwerpen, een vaasje en kommetje rood in de massa, en een groen vaasje. We voegen er een gegoten kelk aan toe, rood in de massa.
A lot of three cut crystal objects, a vase and bowl in red, and a green vase. We are adding a molded red goblet to it.No longer availableDim. H: 5.5-25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#467LucanEen lot modern keramiek, bestaande uit 4 vaasjes, dewelke onderaan gesigneerd. Bijgevoegd een beeldje van een figuur op kruk.
#437DuvelEen groot lot Duvel glazen en toebehoren bestaande uit een ongeopende 3 liter fles met datum 6 - 2002, 19 glazen waarvan 5 in hun originele doos, een opvouwbaar stoffen draagkrat en een kadertje.
A large lot of Duvel glasses and accessories consisting of an unopened 3 liter bottle dated 6 - 2002, 19 glasses, 5 of which are in their original box, a collapsible fabric crate, and a frame.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#282Een lot van een portret schilderij op paneel en een gipsen beeldje. Naar Jean Gabriel Domergue.
A lot consisting of a portrait painting on panel and a plaster figurine. After Jean Gabriel Domergue.No longer availableDim. 39 x 29 & h 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
A gilded wrought-iron chandelier, adorned with porcelain flowers.No longer availableDim. 57cmEstimate: € 80 / 120 -
#302Gaston NoelandersPeriod: °Elsene 1910-2003“Hoevezicht met boom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farm view with tree." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#250Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair diamant van +- 0,75 ct.
An 18kt white gold ring set with a solitaire diamond of approximately 0.75 ct.No longer availableDim. 2,24 gEstimate: € 900 / 1000 -
#130Pomellato ArabesqueEen paar 18 kt geelgouden oorbellen.
#233Hergé“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
#193Hergé“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
“Het Zwarte Goud.”. hard cover. Ed. Casterman 1950. First edition (A50). Very good condition.No longer availableEstimate: € 250 / 300